Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

doczekać pasterki.

TEMAT WPISZĘ TAKI :

Polecane posty

Witam , nie wiem jak to napisać , może najprościej . Czy jest jakaś osoba z Krakowa która mogłaby dać mnie i mojemu dziecku trochę produktów na świeta ? Takich podstawowych ,np proszek do pieczenia ,rodzynki ,mleko ,trochę masła,coś by zrobić takie choćby prowizoryczne świeta. Może ktoś ma choinkę z zeszłego roku i trochę bombek ? Nie mam sił by opisywać co sie stało ,czemu tak ,dość że wypadło mi to bardzo niespodziewanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się zgłaszam
Ja mam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbyś napisała wcześniej to chętnie bym Ci wysłała paczuszkę, ale teraz już nie zdąży dojść :( A ile ma Twoje dziecko? Jak młodsze od mojej córki to może jakieś ciuszki Ci potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna czy ta sama
wirtulana zebraczka? co was sie tak namnozylo na tej kafeterii?? inne fora tez okupujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...gienia....
hej, z ktorej czesci krakowa jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie 6 latka to jaki ma rozmiar? Bo mam dwa kartony sukienek na chyba ponad 116 czy nawet ponad 120cm i jak przyjdzie mi to zakładać na moją to wszystkiego z pewnością nie zdążę ubrać ;) Ale to takie sukienki raczej do zabawy na podwórko tzn wszystko ładne i w bardzo dobrym stanie ale w takim stylu jakiś kokardek i kolorowych wzorów Przykra sprawa z alimentami :( No ale ja nie z Krakowa więc na święta paczką nie poratuje bo doszłaby dopiero po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowianka812
ile masz lat jesli mozna wiedziec?? pracujesz?? uczysz sie?? masz rodzine??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątpię, żeby doszła. Nim skoczyłabym jutro do sklepu to wysłałabym paczkę dopiero po południu więc chyba nawet priorytetem by nie doszła bo nie wiem czy w sobotę listonosz będzie chodził :O Tak nie wiedzieć komu to ciuszków nie oddaję bo pełno takich co biorą, żeby sprzedać, Ty założyłaś temat o produkty na święta więc raczej nie po to żeby w chooya lecieć ;) Jak chcesz to możesz mi podać adres na maila, prześle Ci jutro małą paczuszkę, zaryzykujemy może dojdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...gienia...
oki napisz liste co potrzebujesz. ja mieszkam w podgorzu. mozemy sie umowic jutro np. pod poczta głowna, moge przyjechac z jakimis zakupami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...gienia...
wysłalam meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...gienia...
yyy po 18?? kurcze ja ide na nocke tylko do poludnia moge ci to podrzucic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...gienia...
jak cos potwierdz na meila spotkanie , do jutra do 15, pozniej mnie juz nie bedzie na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×