Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karolinka WAWA

Stereotypy na tamat Arabów...

Polecane posty

Gość no cóż ja ci powiem
ze mieszkałam kiedys i pracowałam w niemczech i niestety ale spotykałam na swej drodze tylko takich ...dziadostwo jakich mało piękne słówka ,mydlenie oczu a potem ....ech szkoda gadac ,Moje 2 przyjaciółki sa po rozwodzie z takimi gnojami własnie .Jedna ma dziecko a druga nie ... Pierwsza sie dowiedziała po roku ze skoo rwiel ma żone ! Mów sobie co chcesz dla mnie to ścieruchy nie warte nawet splunięcia ...dziwie sie tylko ze dziewczyny są tak naiwne i łapią sie na ten lep bo oni potrafią to straszne szybko wykorzystywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z opowieści innych kobiet.... ile jest histori na ten temat.. że w Polsce były traktowane jak księżniczki, a gdy tylko zgodziy się na wyjazd do jego kraju to okazłalo się, że są tylko zwykłymi służacymi.... i mimo, że tyle jest dramatycznych histori to dziweczyny i tak się pakuja w takie związki, a nie wiem z czego to wynikia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie z opowiesci innych
tylko z włąsnego doświadczenia !Zakochana po uszy ,a on młody ,szeptał piękne słówka W OGIEŃ ZA MNĄ BY SKOCZYŁ,a tylko dlatego ,ze przez rok nie miał gdzie mieszkać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeee3444444
hm moze z książek, gdzie autorki nie były w przelotnym związku z panem z Tunezji czy Iraku, tylko w związku małżenskim, doswiadczyły ''arabskiego zycia'' na wlasnej skorze, w obcym kraju, nie były w tak owym związku miesiąc czy 2, tylko x lat, byc moze stąd? sama znam Arabow, mieszkam w UK , i trzymam się od nich zdaleka, moja koleżanka była w związku z facetem z Tunezji, przez pierwszy rok nosił ją na rękach, mowila zobacz jak on mi się daje..po zerwaniu, stał pod jej oknem, co sama widzialam..i darł się jaką to jest kurwą i ze ją zabije, zeby uwazala..oj duzo by tego..kiedys mieszklam 2 tyg w hostelu w Belgii, tam jest mnostwo Marokanczykow, łazienka byla wspolna, prysznic słuzył ich kobietom do mycia tłustych garow itp..oj duzo by tu pisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasze dziewczyny chyba czują
sie nie dowartościowane czy co...Wierzą tym brudasom a potem płacą detektywom za odnalezienie dziecka np .ZROZUMCIE ale w/g ich religii jestes jego własnościa i może cie nawet zabic a urodzić mu dziecko i oddac mezowi to twój suczy obowiazek i morda w kubeł ...:O autorka to pewno jedna z wielu slepo zakochana i wierząca ,że inni to dranie TYLKO ON JEDEN PORZADNY !:D taki rodzynek ...:D taaaaaa jasne ! pierdu pierdu ja posłucham zycze ci autorko ROZUMU I ZDROWEGO ROZSĄDKU!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadasa
to gdzie ty zyjesz ze nie wiesz jacy oni sa...co chwila jakas historia polki zrobionej w bambuko pzrez araba....ostatnio chociazby pakistanczyk zabil zone w lodzi-=glosna afera byla. o tym jacy oni sa opowiadal mi juz moja mam ktora pracowala niegdys w krajach arabskich, tyle co od niej sie nasluchalam-moglabym ksiazke napisac. zawsze mnie przestrzegala przed nimi. wszytsko przez ten ebznadziejny islam. ich wiara nakazuje traktowacv kobiety z gory. w pakistanie praktykowane sa non stop morderstwa honorowe( o tynm tez nie slyszalas?) jak kobieta np chce odejsc od meza lub w ogole jest mu nie[posluszna to ten ma obowiazek nawet ja zabic...dlatego ja sie trzymam od dzikusow z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stereotypy? Miałem w grupie dziekańskiej takiego Abdula, był głupi, tępy i leniwy, i antypoliglotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeee3444444
ciekawe co mowisz o myciu, bo z tym się akurat nie zgodzę, owszem myją się ale tylko po seksie, to akurat jest wpisane w ich religie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka ma w stopce zdjecie
z takim jakims zezowatym brudasem !:D pewno (jak większosć) poznała na wyjeżdzie i teraz wierzy ze to własnie ten jedyny !!!:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyści????? wejdź w Libii do męskiego kibla, to wylecisz jak by ci ktos kopa w dupsko zasadził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadasa
Akurat brudasami nie są. Higiena jest wpisana w ich religii. Muszą się myć codziennie, u Polaków różnie z tym bywa... haha chyba tylko w teorii, ostatnio jak bylam w supermarkecie byla rodzinka arabska i tak od nich jechalo ze myslalam ze padne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to akurat prwada. Moja koleżanka w Niemczech jak mieszkała jeszcze w kontenerze, miała za sąsiadów rodzine arabską. Powiedziała wprost i bez ogródek, arabki owszem gołą piczki, ale sie nie myja bo to bardzo erotyczny zapach dla arabów, takiej nieumytej kilka dno piczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie spokój z tymi dziwakami
jak tak to w jednej łapie trzepie tym swoim różańcem a druga reke wykręca swojej babie bo nie podoba mu sie wyraz jej twarzy ...:o wychodzi wiec na ulice aby spotkac sie z polską kure wka i dla niej przywdziewa diametralnie inną maske !Która w to nie wierzy no to niech potem nie płacze... jeśli muzułmanin jest podobny w zachowaniu do europejczyka to to jest włąsnie ewenement .W swoim życiu spotkałam takich moze 2-3 ale żyjących w europie a reszta to ...szkoda słów .Zal mi strasznie tych zaperzających sie dziewczynn i kłócących sie ze to jakaś bzdura ,kłąmstwo itd ...co wy dzieci mozecie wiedzieć ? cieszcie sie życiem z nimi jak juz tak bardzo chcecie ale nie wychodzcie za nich za maz.Bo to dla was jak wyrok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeee3444444
z goleniem to prawda, nie wiem czy tak akurat jest we wszystkich krajach muzłumanskich, aczkolwiek w Iranie, Palestynie, Arabki po slubie muszą sobie golic piczki, inaczej nie są czyste, autorko, jest mase ksiązek na temat posrednio kultury arabskiej Spalona Zywcem, Tylko razem z corką Sprzedane wszytskie ksiązki oparte są na faktach autentycznych, ah nie przepominam sobie zadnej ksiązki na temat Europejki uciekającej z dzieckiem przez gory na boso, od Europejczyka, narazonej na podpalenie itp. za to ze spojrzała na innego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolino a czy ty juz jestes
po slubie czy dopiero planujesz i chcesz zbadac grunt?:D Bo tak mi sie wydaje ze zakochałas sie w takim ciabatym i jestes jedna z naiwnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfggre43fsdfsd
stereotyp?? Ostatnio było głośno o akcji z udziałem polki która wyjechała do Turcji bądź innego kraju nie pamiętam dokładnie. Gdzie musiała przejść na jego religie, podporządkować się mu itd. wszystko dla faceta, musiała się stać tam muzułmankom jak wszystkie kobiety w jego rodzinie. I ta polka robiła to dla niego przez lata, była traktowana tam jak zero, ale robiła to do czasu bo nie wytrzymała i uciekła do polski razem z 2 bądź 3 dzieci, zrobiła to potajemnie bo inaczej nie było opcji. No a tak ucieczka jest dla jego rodziny wielka zniewaga i palma na jego całej rodzinie, wiec ta polka dostała wyrok smierci od ich rodziny i miał wykonać go jej mąż. No i mężuś taki kochany jak się poznali oczywiście przyjechał i ją zabił bo taka była wola jego rodziny bo matka dzieci zabrała swoje dzieci które rodzina chciała sprzedać. Facet dostał w polsce wyrok dożywocia, ale co z tego. W sumie może powiecie że jestem pojebany, ale uważam że ta kobieta jest sama sobie winna, bo przecież to nie pierwszy taki przypadek i jakoś szczególnie mi jej nie żal , tak samo nie żal mi jakoś szczególnie wszystkich innych kobiet które tam wyrządzając i przeżywają horro-robią to na własne życzenie. Więc nie wiem czy to taki stereotyp, chociaż nie powiem że wszyscy tacy sa bo to na pewno kłamstwo, ale prawda jest taka że są oni wychowani w innych warunkach w inny sposób i mają inny kręgosłup moralny i kobieta nie jest dla nich równa facetowi. Ale jak chcecie się z nimi wiązać to najlepiej jedźcie tam z nimi bo w Polsce nie jesteście potrzebne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po cóż stereotypy na temat arabów. Wystarczy jedno, świat arabski jest światem mężczyzn, opanowanym przez archaiczny patrialchalizm i to mówi za wszystko. Jeśli kobieta wychowana w kulturze europejskiej , chce z człowieka stać się rzeczą podobna do oślicy, wielbłądzicy, i stać się całkowitą własnością jej pana i władcy i to jej daje szczęście, to pocóż jej tłumaczyć, że wielbłąd, przez icho igielne nie przejdzie, bo ma wymiary nieodpowiednie, ona i tak w to nie uwierzy, a jeszcze z radością wytnie sobie łechtaczkę by pan arab był szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobie kobieto to chyba padło na umysł , taki stary dziad i brzydki na dodatek i jeszcze arab, kompletna szajbuska walniętw w musk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko do ciebie
jesteś ładną młodą kobietą, po co Ci taki stary dziad i na dodatek arab??? ( oceniłam po zdjeciu w stopce?) to co pisza na temat arabów to prawda nie stereotyp, dopóki nie zostaniesz żoną nic Ci nie grozi, ale nie wiem czy wiesz, że jeśli sypiasz z nim nie będąc żoną jesteś szmatą dla jego rodziny i nigdy Cie nie zaakceptują... Jedna z dziewczyn z mojej firmy poznała takiego na wakacjach w Tunezji, 4 razy sie widzieli w ciagu roku i wyszła za niego... przywiozła do Polski i utrzymuje. Nie wiem jaka jest Twoja sytuacja ale wiedz, że dla niego najpewniej jesteś tylko katą do bankomatu lub szansą na wizę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziooomussss
Jak to skąd to się bierze? To wszystko szczera prawda! O polakach też mówią na świecie, że są beznadziejni, dziadowscy, kradną, piją .. i co? Może powiesz mi, że to nie jest prawda? Tak samo jest z arabami ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×