Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karolinka WAWA

Stereotypy na tamat Arabów...

Polecane posty

Karolinka, bo ludzie są ciemni, głupi i nietolerancyjni... Tak było, jest i będzie. Nic się na to nie poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez arabowie to inna cywilizacja... z reszta zobaczysz za 3-5 lat jak dojdzie do glowki ze zupelnie macie inny poglad w fundamentalnych sprawach. a no i on ma prawo do kolejnej zony, ciekawe jak to przyjmiesz... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loops
Do polskiej kobiety pasuje powiedzenie: "Mądra polka po szkodzie" Jak słucham tych nieszczęsnych, oszukanych przez arabusów kobiet w programach typu Uwaga lub żalących się u Ewy Drzyzgi to zawsze boki zrywam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ludzie!! Nie posługujcie się stereotypami. Moja koleżanka mieszka w Tunezji ze swoim mężem (baaardzo przystojnym). Mają dwójkę dzieci z czego pierwszy chłopczyk jest z jej poprzedniego związku. I wcale nie widzę żeby jej mąz był taki jak piszecie. Mądry, odpowiedzialny facet. A co do bicia i nakazów do zasłaniania ciała to oni obalają wszelkie stereotypy. Ona paraduje tam w bikini, z biustem na wierzchu, w sukienkach... nie, nie jest traktowana jak turystka (uprzedzając wasze pytania). Oglądałam jej zdjęcia z wesel na które chodzili, to ona ubrana była normalnie, po europejsku, podczas gdy jego matka ubrała hidżab. Może wynika to z tego, że Tunezja to kraj turystyczny... Bo faktycznie porównać do Pakistanu... (gdzie na męzczyznę duuuży wpływ ma rodzina i znajomi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to są brudasy
Widziałam taką scenę na parkingu w Chorwacji.Wieczorem Arab [na numerach niemieckich] wyciąga z auta dywanik i się modli ,rano wychodzi z auta otwiera flakon wody toaletowej przeciera ręce i włosy i pojechali a na parkingu były toalety i prysznice brudasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caly islam to jedna wielka patologia, no ale to jedynie moja opinia po tym co obserwuje w paryzu i londynie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badz sobie z nim ale nigdy nie wyjezdzaj z polski z nim do jego kraju!!!!! nigdy! i nie puszczaj dzieci na wakacje. w polsce sa ok. pilnują się bo tu jakby taki arab zaczal bić dzieci czy żonę miałby baaardziej przejebane niż jak facet z polski tłucze rodzinkę. i mimo że mamy kulawe prawoo to jednak w jakimś stopniu chroni kobiete i dzieci. a tam jak pojedziesz to przejebane. bedziesz na 99% służącą bez jakichkolwiek praw:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczególnie w krajach Bliskiego Wschodu (Pakistan, Irak, Afganistan), bo tam gdzie dotarła 'cywilizacja' mężczyźni nie są tak zaborczy jak w wyżej wymienionych (dużo zależy też od rodzinki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pakistan ma największą liczbę popełninych zabójstw honorowych rocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loops
Tunezja to nie jest kraj stricte arabski łysa niedouczona pało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem z obserwacji, że dopóki muzułmanin jest z dala od rodziny to jest ok. Ale gdy tylko znajdzie się u siebie w kraju to pod wpływem rodziny i znajomych zmienia się diametralnie. Ale to też nie sprawdza się w 100%. Także nie mam nic przeciwko takim związkom, kobiety tylko muszą myśleć racjonalnie i nie robić niczego pod wpływem emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loops wiem więcej na ten temat niż Ty, zapewniam Cię:) mówimy również o krajach muzułmańskich, nie tylko arabskich (bo wtedy nie mówiłabym również o Pakistanie), a patrząc na Twoją pisownię i słów, których używasz to raczej do Ciebie pasuje nazwa: 'łysa niedouczona pała'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loops
polki wychodzące za obcokrajowców powinny być pozbawiane obywatelstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będę tu opowiadać co wiem na temat historii państw arabskich, ale podam Ci tylko listę współczesnych krajów arabskich. Zresztą przcież wiem wszystko z doświadczenia. http://pl.wikipedia.org/wiki/Tunezja http://pl.wikipedia.org/wiki/Kraje_arabskie http://centralwings.slask.pl/kategoria/Kraje%20arabskie.html http://portalwiedzy.onet.pl/27003,,,,arabowie,haslo.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fąfafine
autorko jak po 4 miesiącach znania swojego faceta araba mozesz mieć takie cudowne zdanie o aranach ? znasz go dopiero 4 miesiace to jak godzinę w porownaniu do całego zycia u nas w Łodzi facet arab zabił swoją żonę po 10 latach małżeństwa , matkę jego CZWÓRKI dzieci bo nie zgadzała się na wyjazd do jego kraju lub tam dzieci przetransportować ile polek ślepo zakochanych, zafascynowanych poszło za arabem ? zapytaj Rutkowskiego, jada do ich kraju, rodza dzieci bo nie maja dostępu do środków anty i nie maja praw do niech tam kobiety nie moga siedzieć przy stole razem z meżczyznami moja mama jako bizneswoman była tam i się rozgniewali że chciała siedzieć z męzczyznami przy stole siedziała w kącie z innymi kobietami, matka, siostra, żoną , jak pies co ty wiesz po 4 miesiącach ? nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stereotypy.. dziwna rzecz... IMHO nie biorą się znikąd, trzeba natomiast pamiętać że zdarzają się wyjątki, tak jak i wśród gestapowców trafili się ludzie tak i wśród arabów trafi się człowiek, który nie poderżnie ci gardła. Należy pamiętać o tym że ich czołowi przedstawiciele, czy autorytety religijne otwarcie nawołują do zniszczenia naszej cywilizacji czy np o wyrżnięciu niewiernych i tym podobne drobnostki. Przy tym jeden zachowujący się jak my arab świadczy tylko o tym że jemu też poderżną gardło jak tylko nadarzy się sposobność. Wg wyraźnych mniejszości nie sądziłbym i oceniał większości arabskiego świata, a ten, dla odmiany, w większości wyrżną by nas w pień, w imię Allaha, no i z jego błogosławieństwem, w końcu wszyscy bogowie, których sobie ludzkość wymyśliła kochają ludzkość, dlatego czym prędzej pragną naszych dusz, tam u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca arabuw z Janowa Podl
stereotypem raczej nie jest kara śmierci dla autora Szatańskich wersetów, albo wniosek mniejszości arabskiej w Holandii by obżezanie dziewcząt było finasowane z NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie spotkałam się jeszcze, kurwa, z przyzwoitym arabem. Sorry. Nie nawiązywałam z żadnym bliższych relacji, ale kurwa strach było przejść koło takich na ulicy :o Najlepsze było, jak jeden taki ok. 40 letni arab przez cały Lidl za mną biegał :D i wysyłał mi buziaczki, bleh. Spoko, dwanaście lat miałam, a wyglądałam na jeszcze mniej :o Okropieństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fąfafine
chodziłam do szkoły liceum i niedaleko był akademik z obcokrajowcami , araby byli tak namolni że nie da sie tego opisać a już bardzo im sie szczegolnie podobały blondynki ze słodka buzią nachodzili nas w parku jak sobie siedziałysmy na przerwach albo po lekacjach byli zdesperowani w pogoni za młodymi dziewczynami, miałysmy 16 lat i więcej nawet stali i wypatrywali na chodniku jakie dziewczyny szły do szkoły i jak jakaś była ładna to szli za nią i nagabywali na dyskotekach oczywiście polowali , i to zazwyczaj na blondynki i nie wiem dlaczego własnie oni bo np takiego czegoś nie robili absolutnie murzyni albo azjaci, nie robili tego japończycy czy faceci z innych krajów, tylko araby, turki kręcili się jak psy wygłodniałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derlicho
szmaciskoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no... niech wam przetraca te glupi lby. sprzedajecie sie szmaty. tak to jest jak ze wsi sie wyjezdza za granice. a pozniej wstyd tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derlicho
jaki ciapak ale trzeba sie ponizyć żeby europejka z unii zadawała się z arabusem pewnie ja dobrze stuknol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i want to break free
a ja bym chciała być w związku z tym panem ze zdjęcia, jak dla mnie fajny jest, ale niestety tylko moge pomarzyć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derlicho
taaaa. chciałabys.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×