Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość robert M

Pyt odnosnie wibratorow itp

Polecane posty

Gość robert M

Czemu tutaj na kafe kobiety tak sie podniecaja duzymi penisami skoro najwiecej sprzedaje sie wibratorow o srednicy od 3 do 4 cm i dlugosci 16 do 20 cm ?? A tutaj na kafe kazda mowi ze miala w sobie 25 cm czy cos takiego i taki jest boski i wogole bajka. Wychodzi na to ze prawie wszyscy tutaj kłamia, wala scieme, poza tym uwazam ze wiekszosc ludzi ktorzy wypowiadaja sie jako kobiety to w rzczywistosci faceci a raczej glupie dzieciaki z gimnazjum. Jak myslicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hryniarua
jako posiadaczka kolekcji gadżetów oświecę cię: różnica pomiędzy zabawką i prawdziwym penisem jest zasadnicza: penis całkiem inaczej dopasowuje się do kształtu ciała i nawet godzinna młocka sprzętem godnym rasowego konia, to nic takiego, a miękka żelowa zabawka średniej wielkości podlana żelem nawilżającym, to już wyzwanie. a takiego wielkiego mega sztucznego penisa praktycznie nie da się wsadzić, nie mówiąc o jakichkolwiek ruchach- bo to nadaje się co najwyżej jako humorystyczny prezent na 18stkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert M
nie wiedzialem. Dzieki za odp. Wesolych Swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy bym sobie nie włozyła
wibratora do srodka. wolę naturalnego,cieplutkiego,twardego peniska mojego męzusia🖐️. Przynajmniej jest cieplutki,pachnący,zna kazdy mój kącij w środku i jest tylko mój;) Kochany jest-a co tam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert M
nie podniecaj sie tak tepa strzalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert M
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×