Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zly dotyk boli mnie

jak wyglada badanie po gwalcie ?pomocy

Polecane posty

Gość dziewczyno skontaktuj sie z
🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno skontaktuj sie z
dziewczyno, wspolczuje, ale nie bierz niczego, wszystko powoli ulozy sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia von felcia
nie ma tabletek... dzwon po karetke... ratuj siebie i twoja przyszlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia von felcia
jesli jestes wierzaca, to pomodl sie, zeby Bóg dal ci sile na przetrwanie tego ciezkiego momentu, placz, krzycz, ale sie nie daj ; jestes wartociowa dziewczyna 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zly dotyk boli mnie
teraz czuje sie jak szmata fajnie ze sa dobre dusze i chca dobrze Ale sie trafila przed switami ofiara losu ktos napisze psychologicznie myslac lepiej umrzec odrazu czy sie meczyc ? ja nie przezyje lazenia po lekarzach i pokazywania ciala i bedzie widzial slady jak mi sila wkladal i mnie dusil -ponizajace strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno skontaktuj sie z
skontaktuj sie koniecznie z kims zaufanym, lekarz niech Cie przebada koniecznie - oni juz nie takie rzeczy widzieli, najwazniejsze jest Twoje zdrowie! w razie czego zawsze mozesz skontaktowac sie z osrodkiem interwencji kryzysowej czy telefonem zaufania, niebieskalinia, nie beda naciskac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno skontaktuj sie z
ponizyl to sie ten gnoj gwalciciel, nie Ty kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia von felcia
on ma bardzo ciężki grzech , jest przestępcą , zerem... ty nie jesteś niczemu winna, masz czyste serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno skontaktuj sie z
msuze sie klasc, zagladne tu jutro 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie on ci to
zrobil? zaraz wysle na policje ten watek.. ile masz lat? z tego co piszesz wywnioskowalam ze jestes niepelnoletnia-a moze sie myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie on ci to
jestes autorko? chce Ci pomoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie on ci to
no i dupa,kolejne prowo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozna noca ja marze
czuje ze jestes w szoku musisz sie postawic i pomyslec o swoim zdrowiu gwalciciel mogl cie zarazic czyms idz do lekarza wybral ten skur...l- moment kiedy ludzie sa zajeci i zagonieni swietami.niemartw sie z czasem cialo sie zagoi a w zyciu spotkasz odpowiedniego mezczyzne do pierwszego razu napewno.ginekologa mozesz wziasc kobiete to mniej wstydu i zrobi ci szybko badanie wywiad i wierze ze to zrobisz jak najszybciej ! Wiem ze cierpisz przytulam cie i pamietaj -placz placz bo tak ukoisz bol a juz rano zacznij dzialac ! Obdukcje chyba trzeba zrobic co dziewczyny ?ale autorka mogla zmyc sperme ? Niewiem wiec tu sie juz nie wypowiem bo nie znam sie .przytulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onawi
on cie pewnie tak straszyl ze cie sledzil itd jakis psychopata i pewnie nie pierwsza jeste jego ofiara,ciesz sioe ze cie nie zabil a co do powtorki to watpie raczej sie nie zdarzaja.......cholera badz ostrozna nastepnym razem,nie pozwol zeby to scierwo zniszczylo ci zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zly dotyk boli mnie
dziewczyny dziekuje za wsparcie, paranoja jakas znalesc dzisiaj ginekologa prywatnie znalazlam(uprosilam ) ale wizyta mnie sporo kosztowala ;-( (finansowo i wogole szkoda gadac ) nie przyznalam sie do gwaltu -jakos nie potrafilam wydusic to z siebie .Moze sie domyslil nie obchodzi mnie to -prywatna wizyta dala mi ten podswiadomy luz ze nie bede musiala sie tlumaczyc -płace i wychodze a on nie wykazywal szczegolnej uwagi moze sie spieszyl do przedswiatecznej szopki .w domu klotnia ze nie pomagam nic przy swiatecznej wigilii a ja wogole nie mam ochoty zasiasc do niej ;boli mnie wszystko i najchetniej bym zostala w lozku ,mam zlota tabletke przynajmniej i wewnetrzne rozdarcie ;( ale w duszy mam spokoj ze zrobilam ten krok cholera chcialabym sie komus wygadac moze jest osoba ktora cos podobnego przeszla bo jest mi bardzo zle prosze o kontakt mam strach straszny wychodzac z domu to jest nie do opisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zly dotyk boli mnie
przerycze te swieta na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, kto w to uwierzył to chyba jest w tym wieku co autorka .. Kłamiesz dziewczyno zdanie po zdaniu.. Zmyślasz, nie wiesz co robić ze sobą to zakładasz wątek, który przyciągnie uwagę ludzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po drugie każdy ginekolog poznałby gwałt i od razu zawiadomił policję, prywatna wizyta wcale nie gwarantuje, że będzie milczał jeżeli coś takiego zauważył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zly dotyk boli mnie
po co bym miala klamac ?zastanow sie ...szkoda gadac jak nie wiesz szczegolow to mi nie pisz- tutaj dogadywac to umie kazdy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspert_po_72
Witam, Jako oficjalny przedstawiciel firmy GedeonRichter, producenta leku Postinor oraz Escapelle chciałbym wyjaśnić nieporozumienia, które pojawiają się na wielu forach internetowych. Na rynku polskim zarejestrowane są dwa preparaty zawierające lewonorgestrel do stosowania w antykoncepcji PO (antykoncepcja po niezabezpieczonym stosunku lub gdy zastosowana metoda antykoncepcji zawiodła). Są to Postinor Duo oraz Escapelle, który został wprowadzony na rynek polski w 2006 roku. Początkowo oba preparaty były sprzedawane równolegle. Obecnie Postinor Duo nie jest dostępny w aptekach. Oba preparaty zawierają lewonorgestrel Postinor Duo dawka podzielona 2 tabletki po 750 mcg, Escapelle 1 tabletka - 1500 mcg i charakteryzują się wysoką skutecznością, jednak zmniejszenie ilości tabletek do jednej zwiększa pewność zastosowania i co za tym idzie efektywność terapii, dlatego Postinor Duo nie jest sprowadzany i dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten facet powinien za to zapłacić wiezieniem.Nie daj się zastraszyć ,nie jetses rzecza żeby być tak traktowana.jesli nie powiesz policji to on może znowu to zrobić.Zglos to na policje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×