Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jgslawek

fotografie z ukrycia

Polecane posty

Gość jgslawek

Witam drogich forumowiczów.Uważam że czlowiek z natury jest grzeszny,ale naiwnie uczynny,dlatego tez nie mialbym serca odmawiajac Jezusowi spelnienia misji-zbawienia od grzechow.Tak wiec i grzesze.Bedac czlowiekiem poczytalnym zdaje sobie sprawe ze czyn ktory popelniam z pewnoscia nie nalezy do etycznych i ociera sie on o pogranicze prawa.Jednak co na uzytek wlasny i co nie zabronione uznaje za dozwolone ,to mam odwage prosic was o pomoc.Do rzeczy.Zakochalem sie.Ten stan trwa juz 3 lata.Ona jest mezatka.Z racji wyksztalcenia i wieku nie smiem ja o nic prosic.Jest niezwykle piekna.Jest moja nauczycielka.Wszelkie szkaradne twarze zapamietuje detalicznie.Ale jej piekno zawsze mi umyka,cos je maci.Dlatego postanowilem sfotografowac ja z ukrycia.Trudnosc proporcjonalna do jej piekna.Czujnosc i najmniejszy szmer tel.komorkowych ktory stawia jej wlosy deba nie pozwala mi na zbyt wiele manewrow.Probowalem wyciac dziurke w zeszycie by zrobic miejsce na aparat ale uwazam ze jest zbyt inteligentna by sie nie domyslila.Barykady odpadaja.Musze tez uwazac na innych.Z dyktafonem bylo o wiele latwiej,ale glos to nie to samo co nieskazitelna postac.Moze wy macie jakies pomysly,sposoby?Bede wdzieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×