Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ola;3

Jaki kupić stanik? help!!!

Polecane posty

No więc mam rozmiar biustu 70C. Moje pytanie jest takie: gdzie i jakiej firmy mogą kupić dobry stanik taki do 50-60zł dodam, że mieszkam w ok. Poznania... może ktoś wie gdzie jest w Poznaniu jakiś dobry sklep lub jego okolicach????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mam rozmiar biustu 70C" Skąd wiesz? Kupujesz staniki na oko, czy masz dobrany rozmiar np przez brafitterkę lub wyliczony przez kalkulator? Jakie masz wymiary ciasno pod biustem na wYdechu i luźno w biuście? Jak leży Twój stanik? W dobrze dobranym staniku obwód nie ma prawa podjeżdżać do góry w stronę łopatek, powinien trzymać się poziomo i nie drgnąć ani trochę, nawet po ściągnięciu lub odpięciu ramiączek. Fiszbina (drut) powinna idealnie okalać całą pierś i celować końcem mniej więcej w stronę pachy. Dobrze zakładasz stanik? Sprawdź. http://stanikomania.blox.pl/2009/02/Jak-zalozyc-stanik.html W Poznaniu masz kilka sklepów: Avocado, ul. Piekary 16 Lawendowe Wzgórza, ul. Naramowicka 47/119 Yoshi, ul. Wysoka 12, róg Św. Marcin Jeśli Twój stanik nie leży dobrze, to tam panie na pewno coś podpowiedzą. Niestety nie będzie tam cen 50-60 zł bo w takiej cenie ciężko o DOBRY stanik DOBREJ marki w sklepie stacjonarnym. Ale warto się wybrać chociażby dla sprawdzenia rozmiaru. W takiej cenie można coś czasem upolować na Allegro albo Ebayu, ale musisz być wtedy pewna swojego rozmiaru i wiedzieć wszystko o modelu, jaki chcesz kupić. Dobre stanikowe firmy w tych okolicach rozmiarowych to Pour Moi, Audelle (Lepel), Discover Mademoiselle. Bardzo pomocna przy zakupach jest balkonetka: http://balkonetka.pl/ Znajdziesz tam mnóstwo recenzji i zdjęć staników na prawdziwych biustach. :) W razie pytań śmiało pisz! Pozdrawiam i życzę wesołych świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikapanika
Zmierz się i zobacz jaki masz rozmiar. Ja bardzo długi czas myślałam, ze mam C, okazało się, że mam E. Kosmos. Musisz po przymierzać, dlatego kup w sklepie, a nie na bazarze. Na przykład, w sklepie przymierzałam bardotki, bo bardzo mi się podobają takie staniki, ale moje piersi wyglądały w nich źle. Gdybym kupiła taką bardotkę na bazarze to kolejny stanik do wywalenia. Możesz też przejść do takiego specjalnego sklepu ze stanikami gdzie panie ekspedientki pomogą Ci dobrać idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhhe
Matylda S, przestań spamować tą nędzną firemką i bzdurami, które ona powypisywała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×