Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BardzoZaniepokojona

;((((((blagam pomozcie wiem ze sa swieta ale...

Polecane posty

Gość BardzoZaniepokojona

dziewczyny juz nie dam rady dluzej nie wiem co jest... okresu nie mam prawie miesiac zrobilam kilka testow i wyszly pozytywnie.... chyba... bo ta druga kreska bardzo blada ale pojawiala sie odrazu. ostatni test zrobilam wczoraj i tak samo blado ale odrazu. ale mianowicie chodzi mi o temperature mierze co rano i bylo zqwsze na granicy 39.0 przed owulacja w granicy 36.4-36.5 a wczoraj mialam 36.7 i dzis tak samo . brzuszek mnie boli stale troche mocniej niz na okres. przed okresem czasem pobolal 2 dni i @ p-rzychodzil a tu nie. myslalm wczoraj ze jak tempka spadla do jednak dostane okres;/ a tu nie bo zawsze jak mi spadala to wieczorem dostawalam. czy to mozliwe zeby w ciazy temperatura siie tak wahala ? bardzo was prosze poradzcie mi cos bo zwariuje zaraz ;((((( do tego jeszcze jajnik mni boli ;/ sluz taki bialy gesty kleisty , piersi bola ale mniej niz na okres .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BardzoZaniepokojona
a w ciagu dnia mam temperature ok 37.6 wiem ze to nie jest wiarygodne ale normalnie nie mam takiej temperatury w ciagu dnia tylko ok 37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lirhjo5uyh
jesteś w ciąży i widocznie łapie cię jakieś choróbsko. tak trudno do tgo dojść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BardzoZaniepokojona
no wlasnie trudno bo chyba wtedy wlasnie powinna wzrastac a nie spadac;/ zmierzylam jeszcze teraz i jest 36.9 ale wstalam z lozka bylam w lazience

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lirhjo5uyh
bo prawdopodobnie łapie cię jakieś choróbsko. ile razy ci to napisać aby to dotarło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balsamicxnasiior
Kobito co ty masz z tym termometrem?Uzależniona od niego jesteś czy jak?Skoro od miesiąca robisz testy i wychodzą pozytywnie to jesteś w ciąży i nie wiem po co ci te mierzenie temperatury. Bo ty masz już chyba jakąś chorą obsesję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ciazy
ona bedzie jak ja ktos zapłodni , a na razie to zapładnia ją tylko termometr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balsamicxnasiior
"A. Prawidłowa temperatura ciała do 37 C mierzona w jamie ustnej, wahania dobowe są różne u poszczególnych osobników: od 36 do 37,8 C (w rectum temperatura wyższa o około 0,6 C) B. Dobowe wahania temperatury najniższa temperatura występuje wczesnym rankiem, a najwyższa pomiędzy późnym popołudniem a wczesnym wieczorem (godz. 16-20)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramona jncks
36.6 wszystko ponad to stan podgoraczkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftgfg
gratuluję, też tak mialam i teraz jestem w 7 miesiącu :). co do testu to od razy wychodziły dwie piękne kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciazona w uk
Jestes w ciazy na 100%. Kreska na tescie moze byc blada ale najwazniejsze, ze sie pojawila. Mnie tez brzuch bolal i piersi byly wrazliwe w pierwszym miesiacu ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy laktator
ja nie mailam wysokiej temperatury, praktycznie cala ciaze mialam 36.8. 36.9 uspokoj sie bo jestesc w ciazy i nie wolno sie denerwowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiateczny_prezent
szykuj sie na wakacje ! tylko wybierz szpital z klimatyzacja bo inaczej bedzie ciezko ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×