Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basia0041309

ja 19 lat , on 32 ..

Polecane posty

Witam. zwracam się z pewnym problemem. Przez 6 lat byłam w związku z chłopakiem. niestety rozstaliśmy się z pewnych powodów. Już jakiś czasu temu na imprezie u znajomych poznałam pewną osobe. Bardzo poważną, sympatyczną i zabawną. Jest to chłopak , wręcz mężczyzna która ma 32 lata. Nie wygląda ogolnie na tyle. Zakochał się we mnie. Spotykaliśmy się jako znajomi na kawe, na spacer , ogólnie go odpychałam, ze zwzględu na różnice wieku. ale on też mi się strasznie podoba. gdyby nie róznica wiekowa podejrzewam że byłby potencjalnym kandydatem dla mnie. wczoraj się spotkaliśmy, zaczęliśmy się całować. i ja zaczynam się zakochiwać. ale nie wyobrazam sobie związku poważnego z taką różnicą wieku, pomocy :(:(. ps . mam znajomych gdzie u nich róznica wiekowa jest 11 lat, Są już pare lat po ślubie , mają dzieci. i niby są szczęśliwi. ale ta róznica wieku wkońcu kiedyś wychodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertyuioighjk.
zależy dziecko od charakterów ludzi!!!! jesli jesteście dojrzali to oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie popierałam związków tak zwanych na chwile (tzn miesiąc, pol roku). zawsze lubiłam powagę . Bardzo się angażowałam. Boje się tej różnicy. bo charakter on ma świetny. ale za 8 lat on będzie miał 40stke.. a ja ledwo 30stke. Obawiam się troche tego. nie chce go skrzywdzić. ale widze że ja się łame., zaczynam tego chciec. ale obawa jest ogromna......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkloighjk.
Twój wybór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro zakladasz taki temat
i liczysz ze ktos nieznajomy powie ci co masz robic, to jestes bachorem, który nie powinien zajmowac zycia takiemu mezczyznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie licze na to że ktoś mi powie co mam zrobić. liczyłam że może ktoś miał może podobną sytuację i może coś się wypowiedzieć na ten temat. wiem że decyzja i wybór należy do mnie. Tylko chciałabym aby ktoś wypowiedział się na ten temat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro zakladasz taki temat
to zalezy od indywidualnych ludzi, jesli dogadujesz sie z nim to warto zaryzykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz sama ocenic i podjac decyzje. nikt Ci nie da gwarancji czy ten zwiazek sie uda, ale to dotyczy kazdego zwiazku. moj maz jest ode mnie starszy o 9 lat. mialam 22 lata jak go poznalam. nigdy nie czulam tej roznicy wieku prawde mowiac. ale gdyby roznica byla blizej 20 lat albo powyzej to bym sie chyba bardziej zastanawiala, ale i takie zwiazki sie udaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za kilka lat jemu się już nie będzie chciało, a Ty będziesz usychać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spędziliśmy już sporo razem czasu. głównie rozmawiając o poważnych i mniej poważnych rzeczach. do aspektów seksulanych między mną a nim nigdy nie doszło. Najdziwniejsze jest to żę on wogóle się tego nie obawia. Że np roznicy w znajomych , czy to że bede jednak dużo młodsza itd. Nie obawia się reakcji swoich rodziców, Powiedział że ma to gdzieś. Nie przeżywa tego w ten sposób co ja. Nie chce go zranic pod żadnym pozorem. Dlatego może tak ciężko jest podjąc mi tą decyzje. Uczucia są. Ciągnie mnie do niego jak cholera! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Manaam" właśnie. chodzi też o seks! ja bede miała przykładowo 30 lat , on 42-43 , co będzie jeśli ja będe wręcz spagniona doznań, a jemu już tak nie koniecznie ? . kurwa to tez wazne :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boje sie tej roznicy glownie dlatego że teraz bedzie fajnie, przykladowo chajtniemy się , urodze jakąś 2 dzieci , bedzie spoko, potem będe chciałą gdzieś z Nim wyjść, zeby nie grzybiec jak staruchy w domu. on moze nie chciec. lub paranoiczna zazdrosc? wkoncu bede duzo młodsza. założmy atrakcyjna. zeby tez nie popadł w zazdrość chorą. ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za daleko wybiegasz w czasie
wszystko w swoim czasie zrób mu rekreacyjnego lodzika zobaczysz czym dysponuje i jak się zachowuje ! :) popatrz na Rubika Pazurę o Łapickim nie wspomnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Autorki naszej!!!!!!!!
W Twoim wieku moze sie wydawac,z e ta roznica jest spora... Bo Ty masz pewnie studia,,,on prace i wiekszy bagaz doswiadczen, w zwiazku z czym ma inne spojrzenie na pewne sprawy... ty masz swieze,a on moze w nietorych sytuacjach wydawac sie bardziej zgorzknialy, pesymistyczny, mniej spontaniczny (choc to tez zalezy od osobowosci i charakteru)... Z czasem roznica wieku zaciera sie... Czasme jednka tez istnieje ryzyko, ze osoba starsza wiekiem bedzie narzucala swoje zdanie, bedzie taka ex cathedra .... bo Ty jestes mlodsza i sluchaj starszego=bardziej doswiadczonego, madrzejszego... Poza tym... Ty jestes mloda... wasze oczekiwa nia wobec zwiazku, zycia na tym etapie moga byc rozne... Owszem, sa faceci nawet w wieku 32 ktorzy ccha sie zabawic... ale tobie chyba tez nie o to chodzi? sa tez faceci w wieku 32 ktoprzy pragna stabilizacji, zony, dzieci... ale dla ciebie to za wczesnie pewnie... chcesz szalec, poznac zycie, jego smaki... on byc moze bylby twoim pierwszym... a pozostaje ciekawosc... inni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×