Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cukierek_karmelek

Zakupy po świętach

Polecane posty

Gość cukierek_karmelek

Nie wiem jak wy ale ja wolę robić zakupy po świętach. Wtedy można wszystko kupić na spokojnie i często można znaleźć jakieś fajne promocje. A wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feloko
Zgodzę się tak jest wygodniej i często taniej...chociaż ja przede wszystkim robię zakupy on-line. No i oczywiście korzystam z tych wszystkich wyszukiwarek cenowych. A propos dobrych cen to na ceneo znalazłem żelazko dla ciotki w super cenie i jak sprawdziłem stronę producenta to się okazało, że mają sporo sprzętu w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierek_karmelek
Nie no jasne, że on-line jest taniej nawet jak się doda koszty wysyłki. Co to za strona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołajek
Co tam strona, czytałem na porównywarkach że ceny i jakoś produktów tej firmy są rozbieżne, tzn cena niska jakość wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierek_karmelek
Dzięki za link może w przyszłości skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weroniczkaaa
Ja też lubię sobie zrobić sama sobie prezent po świętach. Wczoraj kupiłam sobie tusz Magic Brush Artdeco i jestem mega zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pott
@Mikołajek a coś poza czytaniem możesz coś konkretnego polecić? Czy tylko przejżenie strony lub porównywarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SklepJubilerski.com
Ja bardzo lubię polować na okazję w okresie między świętami a nowym rokiem. Wtedy możemy trafić na promocje oraz wyprzedaże,szczególnie w sklepach internetowych. www.SKLEPJUBILERSKI.COM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonka21
ciuchy ...... :) ale czekam do stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markizasklep.eu
Po świętach zawsze z rozsądkiem patrzy sie na zakupy. Można na spokojnie przejrzeć oferty i wybrać najodopwiedniejszą dla siebie. Zapraszam na www.markizasklep.eu Znajdziecie u mnie bransoletki, zegary, zegarki na rękę, obrączki i wiele innych produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×