Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Hej dziewczynki U nas nocka w miarę, mała ma dalej tą wysypkę od szyi do nóżek. Dziś spróbuję ją wykapać w krochmalu i nie będę niczym smarować bo na co dzień używamy balsamu nivea. Ostatecznie jutro czeka nas lekarz, boję się iść do przychodni bo grypa szaleje a nie chcę żeby mała się rozchorowała. ..........................................................................................................................................................................................Megi ja w nocy karmię piersią i żeby małą się nie rozbudziła to nie podnoszę jej do odbijania, w dzień jest różnie raz się jej odbije raz nie ..........................................................................................................................................................................................Ja wczoraj byłam u siebie w pracy na godzinę bo prosili żebym coś zrobiła. Zostawiłam Lenę z mamą i pojechałam. Okazało się że na koniec roku dawali pieniądze a mnie pominęli. Przykro mi się zrobiło bo całą ciąże pracowałam prawie do samego końca, teraz też jestem pod telefonem i jak trzeba to jadę a oni tak postąpili, ale trudno co zrobić .................................................................................................................................................................................. 1234 ja daje Lenie bebilon pepti, i mała go toleruje, nawet zaczęła więcej jeść, chyba w końcu przekonała się do niego .................................................................................................................................................................................. ja też odwiedzam lumpki, wczoraj kupiłam małej dwie piękne bluzeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa własnie dzisiaj moja mała obróciła sie z pleców na brzuszek ale ze nie umiała już z pod siebie wyciągnąc rączki by podnieść główkę rozległ sie krzyk :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.zdrowekosmetyki.com.pl/files/ToksycznoscSkladnikowKosmetykow.pdf proszę domkwia ;) ............................................................................................................................................... C do kabanosa.... nie wiem czy to aż taki hardcore i odwaga :) wiadomo jest że nie zje... tylko pociućka :)troche inny smak poczuje, co nie wpłynie absolutnie na trawienie ani na ból brzucha, więc długo się nie zastanawiałam..... ;) ............................................................................................................................................. zaraz będzie teściowa więc zmykam, później się odezwę ........................................................................................................................................... AAAAAAAAAAAAAAA moja przyjaciółka jest w ciąży !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam ze spacerku, pogoda super mimo że mroźno. Była u mnie dziś pielęgniarka srodowiskowa. Nawet nie wiedziałam ze też chodzi, myślałam że tylko położna. a u Was też była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez po spacerku, i mała spi ja szykuje obiadek:) Handzia u mnie nie było takiego kogos... a po co była???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytała czy mała ma odparzenia, czy podnosi główkę, jak jest karmiona, ile kupek dziennie robi itd. sama nawet nie spojrzała na mała, tzn spojrzała na buźke i powiedziała że różowa czyli anemii nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja na chwilke bo wlasnie wrocilysmy ze spacerku i trzeba obiad robic :) - m. niebawem bedzie w domu. co do tego co dzieci potrafią to polecam poszukac na google coś takiego jak test Denver, tam jest rozpisane miesiacami co i jak :) rozwieje wszelkie watpliwosci :] ja zakupiłam dziś Dagmarze banki mydlane :) robi słodkie minki i wyciaga do nich rączki a jaka zdziwiona jak pękna jej na rączce. polecam! :) a teraz zmykam pozniej poczytam co pisałyscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja na chwilke bo wlasnie wrocilysmy ze spacerku i trzeba obiad robic :) - m. niebawem bedzie w domu. co do tego co dzieci potrafią to polecam poszukac na google coś takiego jak test Denver, tam jest rozpisane miesiacami co i jak :) rozwieje wszelkie watpliwosci :] ja zakupiłam dziś Dagmarze banki mydlane :) robi słodkie minki i wyciaga do nich rączki a jaka zdziwiona jak pękna jej na rączce. polecam! :) a teraz zmykam pozniej poczytam co pisałyscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po skończonym 3 mc pielęgniarka powinna nas odwiedzić ;) W mojej pieprzonej przychodni taka pielęgniarka robi sobie wywiad przy 2 szczepieniu i generalnie to po co mi ktoś ma przychodzić do domu itd ale z drugiej strony mogłabym na spokojnie z kimś pogadać o moim dziecku i rozwiać moje wątpliwości co do rozwoju a nie przy szczepieniu to zwykle jest opóźnienie i szybko szybko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, czy ktoraś z Was szczepila dziecko na pneumokoki? jak maluch zniosł szczepionke? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już leże w łożu :) Daga śpi, m też zaraz będzie. My miałyśmy dziś iść na szczepienie ale zadzwonili z przychodni żeby być w czwartek. Daga w ogóle od 3 dni robi coś dziwnego a mianowicie jak leży na plecach to przekręci się na bok zazwyczaj na lewy i tak śmiesznie podnosi i zarzuca głowa na bok. Nie wiem co to ma być. Może któraś zauważyła też to u swojego malucha? Ja życzę dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
U mnie nie był pielęgniarki środowiskowej. Zjawiła się raz dzień po powrocie do domu ze szpitala, wypełniła dokumenty, kuknęła do pępka i poszła.. Do dzisiaj się nie pojawiła, a Mały w piątek kończy 4 m-ce :-) .............................................................................................................. Faktycznie dzisiaj tutaj cisza. Ja pół dnia miałam gościa i ledwo co ze zrobieniem obiadu się wyrobiłam. Jak m wrócił z pracy to przejął małego, a ja do nauki, bo sesję mam na całego.. w week 5 egzaminów, a moja pamięć mega szwankuje! niczego nie mogę się nauczyć.. Jeszcze nie miałam ani jednej poprawki i coś czuję, że na sam koniec studiów doświadczę ego zaszczytu :/ .............................................................................................................. Olczak, ja nie zauważyłam u swojego takiego czegoś. Może to tylko chwilowe upodobanie Dagi ;-) .............................................................................................................. Mam nadzieję, że dzisiaj Kacper da się wyspać.. Póki co jeszcze broi. Kolorowych snów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Domkwia powodzenia na sesji.Rozumiem,bo ja tez mam jakies klopoty zpamiecia.Ciekawe jak to bedzie po powrocie do pracy...:-) ło ło ło dzieki za odpowiedz olczak nie do konca kumam co Twoja corcia robi :D Moja od 2 dni wydaje coraz glosniejsze i smieszniejsze dzwieki,choc musi miec nastroj,zeby w ogole gadac,a ostatnio nastepuje to poznym wieczorem.... Z ta premia,ktorej Ci nie dali to faktycznie smutne.Za to moi sa kochani (oby nie zapeszyc). Kala nadal.ma czerwone policzki,a nasila sie to.wieczorem i najpierw jeden policze robi sie czerwony,a potem.drugi.Poza.tym ma rope.w.oczku i to oczko tez jest zaczereienone i nawet lekko spuchniete po nocy...Moze jakies pomysly i rsdy? Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam właśnie pobudke numer dwa a noc jeszcze dłuuuuga, więc napewno po czwartkowej wizycie zaczynam wprowadzać kaszki. Domkwia powodzenia! Ja też mam mega problemy z pamięcią.. a co do zachowania Dagi to wygląda tak gdyby próbowała bardzo nieumiejetnie przekręcić się na brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam właśnie pobudke numer dwa a noc jeszcze dłuuuuga, więc napewno po czwartkowej wizycie zaczynam wprowadzać kaszki. Domkwia powodzenia! Ja też mam mega problemy z pamięcią.. a co do zachowania Dagi to wygląda tak gdyby próbowała bardzo nieumiejetnie przekręcić się na brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Olczak pewnie masz racje co do Dagi. Ja mam inne pytanie.Czy Wasze niemowleta machaja glowa przez sen?Moja dzis takmachala,ze kilka razy do niej wstawalam,żeby ja przesunac,bo przechodzila glowa do szczebelkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Olczak pewnie masz racje co do Dagi. Ja mam inne pytanie.Czy Wasze niemowleta machaja glowa przez sen?Moja dzis takmachala,ze kilka razy do niej wstawalam,żeby ja przesunac,bo przechodzila glowa do szczebelkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Olczak pewnie masz racje co do Dagi. Ja mam inne pytanie.Czy Wasze niemowleta machaja glowa przez sen?Moja dzis takmachala,ze kilka razy do niej wstawalam,żeby ja przesunac,bo przechodzila glowa do szczebelkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
hej u nas noc jak zwykle 2 pobudki i nie spimy od 6. ehhh jakby mała do 8 nie mogła pospać. wczoraj jeździłam za gryzakami taki co wyglądają jak smoczek tylko zamiast tego dzyndzla do ciumkania to mają podkówke na dziąsła. fajna rzecz ale mała na razie sie do niej przyzwyczaja. kabanos? nieźle, ja na razie podaje ziemniaka a dzis dołoże może marhewkę. Przymierzam sie do kaszek, niby juz jadła ale nie chce wszytskiego na raz wprowadzać. współczuje problemów z pralką. mala ma szorstkie nózki, najpierw kawałek a teraz całe. smaruje kremem , zey nawilzyć ale nie znika, nie wiem co to jest, myslałam, że skaza ale lekarz stwierdził, że nic powaznrgo tylko czemu ie znika? nie wiem co jeszcze miałam napisać, najwyżej odezwę się óźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×