Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

my już od 2 tyg kapiemy Dagmarę w wannie w łazience, bo jej wanienka zrobiła się za mała czego rezultatem był potop w pokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLCZAK no tak :-) tylko ze ja w domu nie mam wanny tylko brodzik i nie wiem jak to bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej meldujemy sie i my po całym dniu... Rano rehabilitacja bioderek, zakupy a potem poszłysmy z mała do kolezanki ktora ma rodzic w lutym.... m wszytsko posprzatał a my odwiedziłysmy kolezanke.... 🌻 Co do kapieli to my mamy w planach wanne w nowym domu ale to jeszcze troche potrwa... narazie musimy jakos przetrwac w małej wanience.... 🌻 Na dzien dziadków to jeszcze nie wiem, tesciowie pewno nic nie dostana moim rodzicom to nie myslałam ale te reczniki fajna sprawa musze pomyslec nad tym:))) 🌻 U mnie juz prawie biało za oknem wiec zima sie zaczeła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexia co ty gadasz jaka zima :-) u mnie nic a słuchaj miejscowość w której mieszkasz jest przez L czy Ł???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ł hehe u nas sypie snieg wprawdzie słabo ale sypie.... :):) daj znac co do kasiorki:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi ja daje małemu jedzenie jak jest jego pora jedzenia i jak jest głodny, dziś zjadł cały słoiczek marchewki z ziemniakiem i jak kończyliśmy to już wypychał jedzenie jak dwa tygodnie temu ;) Co do pomysłu kąpielowych to jak Niuniek zacznie stabilnie siedzieć to będę wkładała jego wanienkę do naszej wanny i tak się będzie kąpał. A jeśli chodzi o prezent to nie mam jeszcze pomyslu ale jakoś się nie będę w to wczuwać bo i tak Tobiasz nie rozumie o co chodzi ;-) pozdrawiam i miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
Nam Mały też robi powódź w pokoje podczas kąpieli, a do dużej wanny mam zamiar go kąpać jak będzie w miarę stabilnie siedzieć. Co do prezentu to myślałam o tych ręcznikach właśnie dla teściów, a dla mojego taty też albo ten ręcznik, albo album ze zdjęciami z Kacperkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
hej ja dopiero teraz zabrałam się za pieczenie babeczek- mysłałam, że wyjdzie z 30 sztuk a jest 75 więc trochę babrania było. Także wpadajcie dziewczyny- babeczki z budyniem i owocami. prezentów jeszcze nie mam- pomysłu w sumie tez nie mam- nad teściową to się zastanawiam bo daje popalic ososatnio. Już dziś gadałam z teściem i chyba jest gorzej. Co do kąpieli- mała siedzi w wanience spokojnie ale tylko czeka az sie ją wyciągnie, nie przepada za kąpielą. Wanienkę mam dużą więc jeszcze na troche wystarczy. W domu mam brodzik ale mam nadzieję, ze szybko skonczymy łazienkę drugą bo tam docelowo ma być wanna. mała dostała po czyms wysypki i tak piła sokz marchwi ale już kiedys pijała i nic jej nie było, ssmarowałam jej brzuszek kremem tym co zawsze więc to tez nie to. Nie mam pojęcia od czego się mogła wziąc na brzuszku wysypka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;) U nas po staremu. Zosia dziś fajna, uśmiechnięta . PRzesypia ładnie nocki :) 🌼 Megi cieszę sie, że Olimpka wreszcie dała Ci odpocząć. 🌼 Olczak, bardzo fajne zestawienie zdjęciowe. Teraz musisz pociagnąć tak do roczku :) 🌼 Domkwia, Olczak Ci dorbze radzi poczytaj o tym refluksie, bo wszystko jakby na to wskazuje... 🌼 Dziewczyny fajne pomysły na prezent. Ja jeszcze o tym nie myślałam, ale ręczniki byłyby naprawdę w sam raz, tym bardziej, że ramki ze zdjeciami były pod choinkę. Kalendarz tak, ale jak mała skończy roczek ,to na każdy miesiąc przypadnie jeden miesiąc z życia. Też fajowa sprawa :) 🌼 My też mamy brodzik, więc wanienkę będę jeszcze jakiś czas wykorzystywać. Jak niunia będzie za długa, a już się powoli robi to będę kąpala ją na siedząco. Innego wyjścia nie widzę. 🌼 MAdziulka, robisz smaka tym drożdżowcem :D mniaaaam Smerfa , Ty to samo :P 🌼 A ja chciałam coś napisać, ale mi umknęło, bo Zosia właśnie się zbudziła i domaga się zabrania jej z łóżeczka, buu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Netka :) taki mam zamiar żeby do roczku robić co tydzień może co dwa :) a potem to co rok aż do 18 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NETKA a co to jest na zdjeciu co Zosieńka w tym siedzi z takimi przed sobą zabawkami jakie fajowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane to jest taki pontonik jakby i to jest dmuchane. Wszystkie elementy są ze sobą połączone, czyli jest podusia (na której dziecko siedzi) i do tego przymocowana jest ta otoczka, ten ponton, który się nadmuchuje. To jest taka struktura jak np. koło ratunkowe, a to wszystko powleczone jest materiałem, który w każdej chwili mogę zdjąć i wyprać. Tacka z tą zabawką jest częścią ruchomą, mogę ją przyczepić na rzep bliżej lub dalej, w zależności od wielkości dziecka. Generalnie to siedzisko przeznaczone jest dla dzieci, które jeszcze niestabilnie siedzą, ale już trochę większych gabarytowo, one są wtedy bardziej zamortyzowane tym pontonikiem, bo Zosia narazie się jeszcze troche w nim topi. ale o dziwo lubi w nim siedzieć, więc chyba jest dobrze;) Zawsze na tacy można podać inne, nowe zabawki ;) Mi to kupiła kumpela z UK, ale myślę, że na allegro też bedzie można trafić coś podobnego. Ps. dziękuję Wam za miłe słowa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka a może jakaś nazwa tego była na opakowaniu bo świetna sprawa powiem Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firma - RedKite , zabawka- sit me up , a pod spodem napis inflatable ring with play tray . http://www.google.pl/search?hl=pl&q=sit+me+up+red+kite&bpcl=40096503&biw=1280&bih=909&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=AZToUJHUHMTL4ATUtYGQDg Niby jest przenzacznie od 9+, ale można już stosować dzieciom, które siedzą a nie są jeszcze do końca stabilne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
Netka extra to siedzisko jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała znowu daje czadu, nie może usnąc :( nosimy ją na zmianę, nawet cycuś nie pomaga :( My kupimy ramkę i damy ze zdj. W sumie nie wywoływałam jeszcze zdjec więc obdaruje babcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my zdjęcia dawaliśmy na chrzcinach w ramach podziekowań, ale juz wiem co zrobimy :) kalendarz :) Netka super sprawa :) już napisałam do siostry która jest w szkocji żeby zobaczyla czy jest to u niej gdzies :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, cieszę się, że Wam przypadło do gustu, a nóż się któraś zdecyduje ;) Ja zmykam lulu, dobrej nocki kochane 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
Mój dopiero zasnął.. Dzisiaj była 1 kupka ze śluzem, ale ilość nie była aż tak duża jak wczoraj. Póki co nie zgłaszam się po skierowanie do szpitala. Pójdę w poniedziałek do rodzinnego i może on coś wymyśli, a nóż to ten refluks-większość objawów się zgadza.. Poza tym w ciągu dnia trochę, spał, trochę marudził i płakał.. Mam nadzieję, że niedziela będzie ok. Kolorowych snów dziewczyny i udanej nocki życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domkwia właśnie nie wiem kiedy i co wprowadzić nowego, aż się boję. Niedawno kupiłam dwa słoiczki - zupka i deserek ale póki co stoją schowane. Moja Mała dziś pięknie jadła, w końcu wydaje mi się że jest najedzona. My na prezent dajemy zdjęcie-fotomontaż w ramce. Tak zastanawiam się czy ta wysypka na brzuszku nie była przypadkiem z proszku do prania zawsze prałam w loveli a teraz kupiłam jakiś inny bo loveli nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Domkwia - WIem co przechodzisz i współczuje.Nie wiem czy wcześniej czytałaś, ale pisałam kiedyś, że my byliśmy w szpitalu z powodu refluksu. Tydzień badań - usg, picie kontrastu i 3 razy rentgen żeby wykluczyć nierawidłowowści przewodu pokarmowego - nic nie wykazało. Też na początku dokarmiałam Bebilonem Pepti i po tym mleku Seba chlustał wszystkim na odległość (potem już nawet herbatką). Teraz jesteśmy na karmieniu mieszanym (ja ostra dieta bez alergenów - czyli wykluczony nabiał, podejrzane owoce i nawet warzywa niektóre), zagęszczamy Nutritonem jeśli karmienie jest z butelki i jest o niebo lepiej. Minusem jest smak Nutramigenu, ale mój synek dostał go dosyć wcześnie i łatwiej mu się było przyzwyczaić u Ciebie mógłby być teraz z tym problem.Powiem Ci jeszcze, że synek znajomych też po B.Pepti strasznie ulewał a na Nutarmigenie już nie. Lekarz ordynator powiedziała nam, że niestety chłopcy czasem tak mają, po prostu ich układ pokarmowy musi dojrzeć - ma przejść po 6 albo 12 mies.życia. Mam nadzieję, że u nas przjdzie po 6. Teraz Seba dostaje żelazo na anemię i niestety ulewanie znowu się zwiekszyło i problmy z kupą na nowo grrr......czasem oboje przbieramy się kilka razy na dzień, bo jak tylko wezmę go na ręce to zwraca :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mam małych alergików - rozszerzanie diety. My już rozszerzamy dietę - pediatra kazała, żeby jak najwcześniej dojść do posiłków mięsnych ze względu na anemię. I tak, Seba ma 3 miesiące i 2 tygodnie, od trzech dni dostaje 30 ml skoczku z marchewki (Hipp) - pojawił się śluz w kupce, ale wysypki nie ma więc kontynuuję. Potem kolejne soczki 1-składnikowe (mam kupiony nektar śliwkowy - to na rozrzedzenie kupki, bo mamy z tym problem), następnie soczki 2-składnikowe np. marchew + jabłko. I tak za 2 tygodnie ma zamiar spróbować papki - też zaczną od jednego składnika (ok. 2 łyżeczki na początek, chyba że posmakuje). Dam najpierw marchewkę, ziemniak, dynię, pietruszkę, żeby mu potem ztego wszytskiego już zupki gotować z dodatkiem oliwy (u nas masło odpada). Mam nadzieję, że nie zwięszky to problemów z ulewaniem. Synek kolezanki niestety marchewkę o dziwo źle tolerował - zwracał na początku. Na pocieszenie - u niej prolem z refluksem skończył się ok. 8 miesiąca, teraz mały ma ponad rok, alergia nadal, ale mniejsza, zaczynają dawć mleko kozie i wniewielkiej ilości jest ok., po większej ilości - wysypka. Aha no i jeszcze strnka z przepisami dla nas - mam na diecie i potem dal naszych maluchów -smakołyki alergika :-) http://www.smakolykialergika.pl/ nawet ciasta bez mleka i jajek są :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane... Jutro napiszę więcej, bo mój Eł idzie do pracy, trochę mnie to cieszy ;) Powiem Wam że serdecznie współczuję problemów z maluszkami .... jak tak Was czytam, to aż się serce kroi wręcz rozrywa :( ............................................................................................................................................ Zuzia kończy dziś 4 miesiące :) Już od 2 tygodni pije sok marchewkowy, który jej dam z sokowirówki, daję jej co 2 dni 2 razy na dzień czyli około 160 ml wypija co drugi dzień :) ......................................................................................................................................... Jabłka idą jej średni, chociaż wczoraj dostałą słoiczek jabłka, banan i brzoskwinia Hippa, i o dziwo wciągnęła na 2 razy prawie cały :) ............................................................................................................................................. Ja wiem, że niektóre z Was się boją wprowadzać nowości... ale ja pamiętam jak leżałam w Matce Polce, jedna bardzo miła notabene pielęgniarka, powiedziała mi tylko jedno "Myśleć.... jak kobieta będzie myślała, to wszystko będzie w porządku"do tego trochę matczynego wyczucia przeczucia, i u nas jest naprawdę odpukać bomba, no poza katarem, ale już jej schodzi .............................................................................................................................. Zuzinek nawołuje, jutro obiecuję się odezwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :-) ................................................................................................................................ u nas noc piekkna :-) maluszka poszła spac o 20 wstała 5:20 zjadła i spała do 8 cud miód :-) ................................................................................................................................................. a ja mam mega lenia, nic mi sie nie chce :-( to chyba przez to że za bardzo się wyspałam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×