Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Ale znając ta głupia kafe to i tak mój post o ile wogóle będzie widoczny to wskoczy gdzieś z dużym opóźnieniem i Madziulkao nie popiszemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją droga BARDZO lubię patrzeć na Dagę jak śpi :) tak słodko i spokojnie wtedy wygląda. Jako że nie ma mojego posta raczej 2 idę w ślady córy. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlodamaampyta Mam 60% ubytku na obu uszach. Współczuję Ci, bo masz gorzej niż ja. Napisz do mnie na meila kathy0202@yahoo.com, to porozmawiamy o tym. 🌼 Wiecie, ja też byłam pewna, że jak będę karmić piersią, to się z łatwością pozbędę kilogramów, a tu d...pa. Szkoda, bo bardzo źle się czuję w swojej wadze. Tyle, poza ciążą, to nie warzyłam nigdy w życiu. I odchudzać się też nie można, bo się karmi. Czekam, aż skończę karmić (planuję do skończonego 6, może 8 miesiąca) i wtedy biorę się za siebie :) 🌼 Dziewczyny, a jak poznać, że kupka jest ze śluzem? Bo mówi się, że jak śluz jest w kolorze kupki, to jest ok i już sama nie wiem.... 🌼 U mnie też nastały mrozy, w nocy mam być -17, a w dzień -13! I tez z małą nie wyjdę:( 🌼 Ponawiam pytanie o ziemniak, te które już same gotują - dajecie zwykły ziemniak czy słodki? 🌼 Ja już czuję się lepiej. Też uwielbiam patrzeć na małą jak śpi. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Kip nie wiem jak Ty,ale ja mam tendencje do tycia i uwielbiam slodkie,wiec zeby w ogole cokolwiek schudnac odstawilam slodycze i pieczywo,choc wczoraj zjadlam cukierka i kawal szarlotki,wiec diete szlag trafil.To moj drugi grzeszek od 3 stycznia ,ale cos tam schudlam,wiec bede sie tego trzymac.Tylko ciekawe ile moge scbudnac na takiej diecie....Chce byc piekna na chrzciny hehe. Co do kup ze sluzem to podobno jak sie pieluszke naisnie i bedie sie cos ciagnelo to wlasnie sluz...,ale niektore dziewczyny sa wiekszymi. E ekspertkami. Tak w ogole to dzien dobry i dobranoc,bo Mala juz zjadla :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza!!!!!!!!!!!!!!!!!hehe o godzinie 7:P:P:P Obiad wstawiony młą spi a ja po internecie))) sypie strasznie u nas maskara jakas.... chyba nas zasypie jak tak dalej bedzie... Aaa nocka juz lepsza pobudka o 2 potem 4 i 7 wiec nnie najgorzej mam nadzieje ze sie unormuje... 🌻 Ja nic nie wiem jak sie ziemniaka podaje wiec nie pomoge ale chyba nie słonego.... 🌻 Ide troche posprzatac poki mała spi:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytelniczkkaaa09
Dziewczyny jesli chcecie probek mleka...w rossmanie jest bebilon, chyba 2,99 zreszta jakis czas jako graisy go dodawali, poza tym na stronie bebiko wystarczy sie zarejestrowac, to przysla 4 probki mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już mieszkanie ogarnęłam, siebie zresztą też :) Daga urzęduje już od pol godziny na macie. dziś zapowiada się kolejny dzien bez spaceru. sypie śnieg, wieje wiatr i slisko... jutro z kolei usg bioderek więc zapowiada się dłuższy spacerek :) a kafe pewnie wisi ZNÓW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. nie było mnie moze ze 3 albo 4 dni a wy tu nadrukowałyscie 20 stron! matko nie wiem o czym Wy tak nawijacie, ale fajnie :D przepraszam, póki co nie mam czasu czytac, jak już wspominałam mam teraz sesje i koniec semestru i kazdą wolną chwile spedzam w towarzystwie ksiązek zeszytów kserówek i nawet juz nie wiem co do czego;p dopiero po 10 lutym bede miec wolne bo wtedy koncze sesyję. u nas wszystko ok, marta zdrowa i trochę humorzasta ostatnio:) mam nadzieję, że u Was wszystko gra i dzieci zdrowe i Wy się macie dobrze. Pamietam o Was i planuję wielki COME BACK w lutym :*:*:* a poki co czasem sie zamelduję ze zyję. no chyba ze nie przezyję sesji ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewuszki!piszemy do was razem z Kacperkiem(na kolanach),nocka bez zastrzeżeń-Kacperek się w ogóle nie budzi,troszkę pojęczał i spał dalej.Boli mnie ząb ale da się przeżyć.Nie długo jadę do tego szpitala po pieczątkę na skierowanie bo nie przyjmą mnie do ortopedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No RAMYSIA witaj :) powodzenia na sesji. Dasz radę bo zdolna bestia z Ciebie! Urodziłas córę więc sesja to przy tym pikus :). Dziewczyny gdzie wy się podziewacie już 10!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No RAMYSIA witaj :) powodzenia na sesji. Dasz radę bo zdolna bestia z Ciebie! Urodziłas córę więc sesja to przy tym pikus :). Dziewczyny gdzie wy się podziewacie już 10!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam i ja! mała leży obok i ani jej się widzi spac,bawi się lalą tzn próbuje ją zjesc :) zaraz idę spróbowac ją ululac. U nas -4 póki co wiec na spacerek się wybieramy po 12. nocka udana, mała wstała po 5 i potem po 8 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też nocka spoko. Padłam wczoraj jak mucha i jestem niewyspana mały śpi i chyba położe się znim. Zastanawiam się tylko co tu zrobić na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i usnęła, pośpiewałam kolysankę,powoziłam w wózku i udało się, obyło się bez noszenia :) a już myślałam ze bez tego nie da rady bo zaczeła marudzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
Jestem i ja. Dopiero teraz, bo mieliśmy NIEZAPOWIEDZIANĄ WIZYTĘ ŚRODOWISKOWEJ.. Przyszła do mnie i do sąsiadki kuknąć na Małych. Wszystko oki, pogadała, popodziwiała, wypełniła dokumenty i poszła. Zwróciła mi tylko uwagę na główkę, bo uparł się na prawą stronę i ma ciut płaską, a z lewej zaokrągloną.. przekręcam mu na lewo ale efekt marny. Co do spacerów to powiedziała, że jak wiatru nie ma to śmiało do -10 można wychodzić choć na chwilkę. Stwierdziła też, że jak na jej oko to Mały jest szczupły, ale długi i waży z 8 kg :- O Dzisiaj Kacperek kończy 19 tygodni :-) ale to przeleciało! ............................................................................................................................................................................... KIP śluz w kupce poznasz po tym, że jak złożysz i rozłożysz pieluszkę to kupka będzie się ciągnąć. Co do ziemniaczka to ja podaję ze słoiczka póki co więc nie pomogę .................................................................................................................................................................................. Miłego dnia kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domkwia co do preferencji dziecka jednej strony to polecam pod łóżeczko podkładać ksiązki z jedej strony ( z tej z którą woli) żeby było mu ciężej przekładać, przełożyć łóżeczko tak żeby jak patrzy na was to że to ta strona którą mniej woli, podchodzić do niego zawsze z tej drugiej zawsze bawić się tak żeby musiał patrzeć właśnie na nie lubiana stronę, ukladać często na brzuchu bo wtedy wszystkie mięsnie szyi ćwiczą i uszyć worek i wsypiać np kaszę i jak dziecko leży to połozyć obok tak żeby nie mógł przekręcić główki na stronę która preferuje. ( ja kładam kilo cukry bo nie umiem szyć)Jeśli chodzi o ćwiczenia to jak lezy ja łapie za jego rączki i delikatnie przeciagam go na lewy bok a póżniej na prawy w formie zabawy, tak nim kołysze nie umiem tego inaczej opisać, ogólnie kołysanie dziecka dobrze wpływa na asymetrie. U nas widać efekty codziennej pracy i kontroli ale co się namęczyliśmy z tym to masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-( ja ledwo zyje :-( jestem chora na maksa i to grypa mam nadzieje ze nie świńska ;-) bolą mnie plecy , głowa i ogólnie nic mi sie nie chce. Zadne leki jakby nie działały...chyba najem sie dzisiaj czosnku...Maluszkowa śpi wiec odpoczywam troszke. Obiadu na szczescie nie musze gotowac :- taki ze mnie len ze wczoraj i dzisiaj cały dzień w piżamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoraś z was pisał coś o poceniu się...? powiem wam ze ze mną dzieje się cos dziwnego, ale moze to prze chorobe. Jest mi cały czas gorąco i jestem spocona...choroba pewnie to nasiliła ale przed choroba też to miałam, ciekawe dlaczego, cały czas mysle nad zbadaniem tej tarczyce, bo to powazna sprawa a moze sie rozlegulowc cały organizm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja te z już mam zrobiony obiad :) - grzybowa, chociaż w porównaniu do alexi to i tak późno :D MEGISU kuruj się i nie daj się chorobie! jak to nie zapowiedziana wizyta? a jak by Was akurat w domu nir było to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
Megi wracaj do zdrowia! Olczak jakby mnie nie było to przyszłaby w inny dzień. Nie zapowiadają u Nas swojego przyjścia ze względu na to, że jak coś byłoby nie tak np. w domu albo z dzieckiem to zdąży się coś wykombinować, a jak przychodzą bez zapowiedzi to zastają stan faktyczny i nie da się nic ukryć.. Mimi, że u Nas -8 to wyszłam na dwór, ale tylko na cmentarz zapalić znicz mojej mamie na 3 rocznicę i do domu. Całe szczęście nie ma wiatru :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
1234 dziękuję za radę :-) na 100% tak zrobię. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloo my juz po spacerze mała spi a ja zajadam zupke pomidorkowa:P:P:P:P Megiiii kuruj siezeby Olimpi nie zarazic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×