Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

wiesz co Mego Ty to jesteś bezproblemowa;) Jak ja Ci zazdroszczę takiej filozofii życia ,,po co się zadręczać" Olczak?- nic się nie stało. Faktycznie obrus był pożyczony na chrzest ale to było jakiś czas temu już :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1234 - to ty pisalas ze widzialas w sklepie jak koles dostaje pudelko od hippa? i co? dowiedzialas sie co to?:) lo lo lo - zaczelas halasowac?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewuszki! Wczoraj wrocilismy po tygodniowym pobycie u moich rodzicow. ahh jak dobrze bylo wrocic do domku obzartuszku - w Skach mieszkam tylko wtedy kiedy jestem u rodzicow teraz przenioslam sie do mojego P. do miejscowosci oddalonej o 30km Oj dziewczyny, na zdjeciach nie widac zebyscie byly niewiadomo jak grube, wygladacie ladnie w sam raz Wy chcecie schudnac a ja przytyc!!!!!! waze tylko 45 kg przy 167 cm!! a jem wszystko co widze. Jeszcze przed ciaza wazylam prawie 60 kg w 2 miesiace schudlam do 45 kg. jadlam tak samo tylko mniej o polowe. np zamiast calej pizzy tylko pol, zamiast xxxl kebaba wybieralam mini. codziennie rano pilam wode z cytryna (dziala oczyszczajaco i przyspiesza metabolizm). I zaczelam cwiczyc PUMP IT UP co 2 dzien, na poczatku po 10 min, tak w miesiac doszlam do 1h cwiczen i za ktoryms razem cwicze i patrze a tu KONIEC!!! bylam w takim szoku ze cwiczylam az 1,5h! nie czulam tego. cos niesamowitego;] madziulka - dalej Cie boli podbrzusze?;> My caly czas na cycu i w tamtym tyg dalam dla melisy 5 lyzeczek kaszki mleczno ryzowej o smaku jablkowym. Mysle, ze tak 2 razy w tyg bede dawac kaszke Podzielam Twoje zdanie MEGI. Tez nie chce zeby na prywatnym forum byly osoby ktore sie zglaszaja jak pada propozycja przeniesienia na priv. jak sprawy z nianka? Wiesz ja kiedys sie oglaszalam na nianie, odrazu pisalam ze nie slysze i mimo to jedna mama zaprosila mnie na rozmowe i zostalam nanka do 2 dzieci w wieku 1,5 l i 7l Wiec Megi kazdemu warto dac szanse smerfa - nie mam pojecia jak przywrocic snieznobiala biel ubraniom, sama poszukuje takiego sposobu. biale swetry i bielizna zrobily sie szare ;/ moczyc w vanishu sweter? nic sie nie stanie? jak myslisz? co do zabawek to moja ma gryzaczek, grzechotke, osmiorniczke i krowke z biedronki innych zabawek nawet nie rozpakowalam. lo lo lo - sprzataj tak glosno zeby nie mogl spac, jak moj na kacu spi to tak robie, specjalnie trzaskam czym sie da a obiad zrob tylko sobie ;p moja mala ma 69 cm i wazy tylko 6200kg, nie za malo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........IMIĘ DZIECKA......URODZINY.......WAGA UR......WAGA AKT. Mamuska2012...Gabrysia.....28.07.2012........2 230. ...........5700 MEGAN86.........Dawid........22.08.2012........3 330.............6 300 smerfaskr ...... Karolka.......27.08.2012.........2640.............5800 Sierpniówka ..Misia...........29.09.2012.....3200................7520 12341234xyz....Tobiasz........04.09.2012......3720....... ......7550 Robwalka........Kacper.........05.09.2012.......2.240.... ........5.350 ło ło ło ..........Zuzia...........06.09.2012.......2.600............ .6.280 groszek110684..Lena..........07.09.2012.......3450....... ...... 6100 Polcia91.........Oliwier.........12.09.2012......3 050..............6200 Madleenn........Krystian.......14.09.2012 ..... 3 550...............7100. ramysia91.......Marta..........11.09.2012..........3 300.............5 800 kama111111.....Manuel.......11.09.2012..........3550..... .......7200 domkwia..........Kacper.......11.09.2012........3450..... ..........6200 Giga83............Olga..............13.09.2012....4320... ............6100 mlodamampyta..Melisa...............17.09.........3 000 .............5100.. handzia26........Weronika........17.09.2012........2 810.. ........5200 Megisu............Olimpia.......20.09.2012......3 630 ......... .....5950 Mama28.........Kalina...........20.09.2012..........3 190............5 070 Betismile.........Dominik..........25.09..........3 920..............7 630 obzartuszek...Piotr.............26.09.2012.....3650...... .........6700 madziulkao7.....Nikola........27.09.2012..... ....3 392............. 6 000 Netka0902.......Zosia...................4.........3 280.................5500 olczak............Dagmara.......30.09.2012......3 950..............6940 1alexia2..........Kamila..................4.........3 600........ ......4 800 agi_91...........Olaf.....................6..........2 950...............4 300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, U nas znowu znowu cud - Lena zasnęła o 21, i pomimo że się położyłam ok 23 i wstałam o 8 to jestem niewyspana, nie wiem co mi jest :( Ło ło ło właśnie mam problem z mlekiem bo kupiłam puszkę enfamilu po którym małą strasznie sypie tzn. ma takie czerwone plamy od szyi więc dalej jestem na bebilonie pepti. Kupię jeszcze tą saszetkę ze zwykłym bebilonem i zobaczę co będzie po tym. A co do twojego chłopa to zrobiłabym tak jak któraś z dziewczyn radziła, pokazała z uśmiechem że daję sobie radę bez niego, niech wie że nie jesteś zależna od niego. Netka ja daję małej słoiczki codziennie tylko moja dopiero wczoraj załapała do czego służy łyżka i trochę zjadła. A podawałam jej już marchewkę, jabłko i marchewkę+jabłko. K.I.P. ja myję butelki samą wodą, a przed robieniem mleka wyparzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexia ja wczoraj na noc zeżarłam ciastko więc jest gorzej ze mną a wogóle mam tak że w dzień mogę nie jeść a wieczorem dopada mnie megagłód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodamamapyta!!!!!!!!!!!!!!!! Jak ja ci zazdroszczę dziewczyno!!!!!!! w ogóle ze zdjęć pamiętam, że ty w ciązy też kruszynka raczej byłaś :) no właśnie nie hałasowałam za bardzo ale następnym razem chyba zacznę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety to nie ja ;) Alxia ja wczoraj byłam wczoraj na imieninach mojej siostry i jadłam jak głupia od dziś miała być dieta ale szkoda gadać co zjadłam na śniadanie ;) Megi Czy Twoja Mała siedzi już sama czy mi się tylko wydaje? Jejkuś nic mi się nie chce znowu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALEXIA przy twojej figurze mogłabyś zjesc tone i by ci nie zaszkodziło :-) 🌼 1234 ja bezproblemowa? :-Dchyba tutaj heheehhe ponoć jestem okropnie dożarta tylko ze mój mąz to anioł i nigdy sie nie kłócimy.Nikt nam nie wierzy...jestesm ze soba 5 lat i nigdy sie nie pokłóciliśmy raz czy dwa mała wymiana zdań była, na prawde mój m to anioł :-) 🌼 a jeszce wracając do koloru oczu dzieciaczków to ja cały czas byłam przekonana że moja Olimpa bedzie miała brazowe oczy bo mój m ma takie a tu pikuś ma takie jak ja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1234 jak ją posadzę i ma oparcie to siedzi ale tak to nie ;-) za wczas raczej :-) choć mamusia wszystko wczas zaczynała..;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
groszek ja jako ekspert od zdrowego odżywiania (buahahahaha) wiem,że lepiej jesc mało i regularnie. Jesli w dzien malo jesz to nic dziwnego,ze wieczorem dopada CIę wilczy głód :) witam nową koleżankę - mama26 (chyba,ze Cię wczesniej nie zauwazylam???) ło ło ło ja pewnie też bym mega głośno sprzatala lub ewentualnie nie robila nic poza opieka nad maluszkiem. Swoją drogą złośliwe jesteśmy,nieprawdaż? :P Ale dlaczego inni mają mieć lepiej. Kobieto zapowiedz mężusiowi,że wychodzisz w przyszly pt wieczorem na babski wieczor i nie wiesz,o ktorej wrocisz. Odstresujesz sie i Ci przejdzie ;) wrzucę zaraz kilka fotek na nk W ogole to podalam Małej jej pierwsze jedzonko: jabłuszko z Hippa i brzuszek ja bolał....Co podawalyscie jako pierwsze?Jestem troche do tylu z jedzonkiem,ponieważ dopiero w sb dalam jej jabłko i to zaledwie łyżeczkę. Wczoraj mi sie obudzila jeszcze przed polnoca z placzem. Pewnie ja wlasnie brzuszek bolal i w koncu zasnela przed 1szą.Te kaszki to jakich firm kupujecie i w jakiej ilosci oraz kiedy podajecie?Jestem kompletnie zielona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!jestem,jestem i was czytam!tak ogólnie nie mam co pisać,Kacperek rośnie i rozwija się prawidłowo,choć nadal się rehabilitujemy,uczęszczamy do logopedy i psychologa.Tydzień temu mój R w nowej pracy(budowlanka)spadł z oblodzonych schodów i złamał nogę w kostce i ma gips,w sobotę byliśmy na ostrym dyżurze bo mu palce siniały i okazało się,że gips jest źle założony i ma założony nowy,mnie od paru miesięcy przy nadgarstku lewej ręki wyszedł mały guzek i bardzo boli mnie ręka-wszystko promieniuje-przy okazji pobytu na ostrym w szpitalu przebadałam i prześwietliłam rękę i jak na razie mam stwierdzone zwłóknienie ścięgien,mam brać leki i udać się do poradni ortopedycznej na wstrzykiwanie sterydów,a jak to nie pomoże to zabieg,tak więc z R musimy iść razem do ortopedy-ja z ręką a on z nogą.powinnam mieć rękę unieruchomioną(temblak)ale się nie zgodziłam bo przy małym nic nie zrobię jedną ręką,R też nie bo chodzi o kulach choć pomaga mi przy Kacperku.Co do synusia to okazało się że jest dzieckiem alergicznym(atopowe zapalenie skóry)i cały czas bierze ZYRTEC i CALCIUM oraz ma robione różne maści w aptece.Je już kaszki z mlekiem,deserki,obiadki,pije soczki i nowe herbatki i nic mu nie jest.Jest bardzo pogodnym dzieckiem-praktycznie wcale nie płacze i co najważniejsze przesypia całe noce tak od ok.24-1 do 8 nie raz 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROBWALKA hello, smutno bez ciebie, dąsy w kąt i wracaj do nas :-) 🌼 a tak wogóle pisałyscie o mleku bebilon, mam całą puszke uzyte tylko raz jakby któras chciała sprezentuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszek :) tak jak pisała madziulka, na obecną chwilę się do siebie nie odzywamy :) zobacyzmy jak długo to potrwa, ja sobie radę daję, jak on sobie radę da to się okaże :) 1234, ja się dietami nie chcę katować :O w ogóle leń jestem, chciałabym, żeby samo schudło :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie groszek, jak chcesz ja od ciebie mogę enfamil odkupic, w końcu i tak moja mała go je to co mi za różnica, a skoro i tak twoja mała nie może to jak nie chcesz wyrzucić a chcesz sprzedać to daj namiary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacperek ma cały czas mleko mieszane BEBILON PEPTI 1 z NAN PRO 1,ładnie sobie radzi z jedzeniem z łyżeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROBWALKA kruszynka z twojego Kacpeką :-) musi być drobniutki moja waży o wiele wiecej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 26
Mama 28, Kiedyś się trochę udzielałam. Jednak moja ciąża nie przebiegała najlepiej, do tego od początku zostałam sama, więc jakoś nie miałam ochoty na forum. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1234 sie rozumie ze moj m tez jest wtajemniczony w nk :-) musi wiedziec jak która wyglada bo opowiadam mu czasami o was wiec musi jarzyć temat :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Wy zabawiacie swoje dzeci ze jestescie tu tak czesto???????????????????????????? Megi zwłaszcza Ty pochwal sie???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie nie nie nie mam już sił do tego forum dzisiaj !!! 😡 ogarnąć musze chałupe trochę, bo zaraz teściowa przydrepcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×