Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Gość smerfaskr
cześc dziewczyny u nas nocka nawet nieźle 2 pobudki o dziwo i wstałam o 7:10 także cos drgnęlo. mała własnie skonczyła jeśc banana- tzn skrobałam jej łyzeczką z owocu i tak sobie je. W południe dostanie jabłko z gruszką mamusinej roboty:) mam takie ytanie niedyskretne? ile mniej więcej pąlcice za wode i prąd? czu chodzi Wam pralka non stop i czy macie kompa pól dnia włączonego i w ogóle? jak nie chcecie to nie odpowiadajcie chciałam mieć jakies rozeznacie w temacie, bo my dajemy jakas kwotę do rachunków a nigdy nie wiemy ile jest do zapłaty, tylko sie dokładamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie komp jest włączony cały czas a od 15 cały czas tez tv bo wracają moje chopy z racy no i wtedy tez tato odpala swoj komputer. pralka 2 prania co 3 dni. koszty za rad miesiaczne to około 200zl a za wode raz na 2 miesiace 150zł . Tez dzielimy sie rachunkami. Ja po mimo tego że zyje w polsce tez czuje sie bardzo samotna a moje zycie to okropny schemat w którym nie ma miejsca dla mnie.... Madziulko jeśli masz regularny okres to w połowie masz dni płodne i wtedy robi się chłopca 2 dni przed robi się dziewczynke ;) Co robicie jak wasze dzieci nie spią? Bawicie się z nimi cały czas? Mój Tobiasz nie wymaga noszenia tzn nie płacze wystarczy ze kukne nan iego raz na kilkam inut pogadam chwile myślę że za mało się nim zajmuje ale on wcale jakby tego nie potrzebuje, sama juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Noc ok, mała wstała o 7 i teraz znowu zasnęła. Dziś mam w planie wybrać się na zakupy po ciuszki dla małej bo też ze wszystkiego wyrosła. Co do chrupania w kościach to mojej często strzela w łopatkach jak ją podnoszę a robię to delikatne. Nie mam pojęcia z czego to jest. 1234 fajnie masz że Tobiasz nie wymaga tyle uwagi, Lena ja wstanie to musi ktoś być przy niej a najlepiej to jej na rękach i sami ją tego nauczyliśmy, bo jak nie ja to moja mama a po pracy A. trzymamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfa my za prąd płacimy ok 200 zł co dwa miesiące, ale to prognoza z tamtego roku teraz będzie więcej bo pralka chodzi często, więcej świecimy i oglądamy tv no i komputer też chodzi częściej. A co do wody to my mamy wliczoną w czynsz. U nas wogóle drogie są opłaty, najdroższe osiedle w mieście :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfa😘 u nas mój kom od rana do wieczora, mojego m też. Czasami jak pracuje z muzą mój m to chodzą 3 na raz do tego pranie ok 3 razy w tygodniu, tv plazma one pobierają sporo ponoć pradu i płacimy 100 zł to nie wiem czy to dużo czy mało, chyba w sumie nie duzo :-) co do wody to około 120 zł ale wiesz jak to w blokach ciepła i zimna wiec tam jest jeszcze kwota za podgrzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na nk to ja wstawiłam odnośnie 1% bo to córka mojego kuzyna, z którym jesteśmy zżyci. Mojej też chrupią kosteczki,najczęsciej w rączkach ale też czasami w kręgosłupie, idę w pt na szczepienie tosię spytam o to. Za prąd płacimy mało ok. 100zł na 2 miesiące ale my mamy wszystkie żarówki energooszcz.lub ledowe, tv led, pralka chodzi 2 razy w tygodniu, za wodę płacimy 100 zł na miesiąc, gaz 100 zł na 2 m-ce. dobrze że pisałyście o rachunkach bo zapomniałam zapłacic za gaz i właśnie wyjełam rachunek a był termin do 07.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
dzięki tak chciałam z ciekawości wiedziec jak to wygląda. Megisu nie duże rachunki masz jak za takie zużycie prądu:) Po prostu nie wiedziałam na jakie kwoty mamy sie nastawić - u nas w związku to w ogóle tak dziwnie- ja jestem skubigroszem- odkładam choc troszkę na czarna godzinę i chocby ni wiem co to ich nie ruszam , zaś m ile ma to wyda- nie na perdółki ale czasem idzie na kebab to na pizze zamiast przyjść na obiad. moja mała spi juz z godzine co sie w ciągu dnia raczej nie zdarza wow. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MY juz po spacerze... rewelacyj ne powietrze:)) dla nas dorosłych bo dla maluszków to troszke za zimno na długi spacer... Smerfa ja Ci napisze ile płacimy jak bede juz na swoim o ile sie doczekam:):) hehe Zmeczyłam jak strasznie bo chciałam odsniezyc w 15 minut wszytsko zeby mała nie była za długo i udało sie ale jestem mega zmeczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! 👄 Moj P. wlasnie wyszedl do kolegi z melisa :) a ja mam czas dla siebie i nie wiem za co sie zabrac??? 🌼 KIP - pozniej do Ciebie skrobne :) 🌼 smerfa - za prad placimy ok. 100zl miesiecznie.laptop, plazma, tv wlaczone non stop. w kuchni mamy maly tv, radio za wode ok 300 zl co 3 miechy. pralka chodzi nawet 7-8 razy w tyg. prysznic 2 razy dziennie. do tego szambo, wywoz smieci, gaz duza butla starcza na 1,5 miecha bo czesto pichce. 🌼 czy waszym maluszkom tez wypadaja wlosy? moja po nocy zostawia na poduszce troche wlosow. nie wiem czy to normalne czy mam sie martwic?:( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj znow podalam dla corki troche kaszki, ale sie krzywila ojej ;] a kupka wieczorem byla zielona czyli co? kaszka nie podpasowala jej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej tez wypadaja... a z tyłu to ma takie łyse kolano wytarte hehe :))) To normalne podobno ze te włosy z ktorymi sie urodziły to wszystkiem im wypadna i beda rosły nowe:) 🌻 Co do kaszki to nie pomoge bo nie wiem... jaka ma byc kupa u nas była ze sluzem przed wczoraj ale teraz juz jest ok tzn ok bo kupy nie ma:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszecie o nowych ubrankach. w tamtym tyg nakupowalam w pepco dla malej swietne ciuszku za grosze, byly bluzki po 3, 5zl, dresy 5zl komplet dresow 10zl, sweterki sliczne po 10. 3 bodziaki po 10 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff czyli okej :) Nie wiem czy wy tak macie? ja to mam dziwne mysli, ze co jesli meliska zachoruje? jak ja to przezyje? itp. nie chce o tym myslec ale to samo przychodzi wrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMP ja też tak mam że boje sie żeby Olimpii cos nie było a najwieksza mojątraumą jest powrót do pracy i zostawienie dziecka z nianią :-( ALEXIA wiem ze ty tez wracasz do pracy, kto zostanie z małą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megi a kiedt do pracy wracasz? nie masz mozliwosci przedluzenia macierzynskiego? 🌼 dzis u mnie koleda ale nie wpuszczam, a co? malej ochrzcic nie chce bo slubu nie mamy ale po kase to juz chce przyjsc ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi jeszcze nie wiem kto.... bede szukac nianki a jak nie znajde to moja mama choc wolała bym by był to kots obcy bo zawsze mu mozesz zwrocic uwage a swoj to swoj... jeszcze moja mama... Własnie zadzwonili dzis ze przełozyli nam szczepienie na jutro... a mała ma cos chrypke mam nadzieje ze to nie gardło.... zobaczymy zbada ja jutro lekarz i sie okaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMP mam nadzieje że dopiero w kwietniu a jak sie nie ułozy tak jak chce to około 10 marca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMP ja tez ksiedza nie wpuszczam i wcale mi t jakoś nie przeszkadza, zapewne bedzie robi problemy przy chrzcie...dostanie kase i przymknie oko tak to juz u nas jest. Moja mama wpuszcza ksiedza od zawsze ale jakoś 4-5 lat tak sie wkurzyła na nich wszystkich że chlopcą po koledzie daje po 5 zł a ksiedzu nic! już sobie wyobrazam jaką mial mine jak nie było koperty na stole :-D 🌼 a tak wogóle dziewczyny, która jeszcze nie chrzciła? i kiedy ma zamiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przyszedł rachunek za prad... 440 zł :( ale to było za ten miesiąc zaraz po porodzie kiedy jeszcze nie ogrzewali w blokach i musieliśmy grzejnikiem elektr. No cóż zdrowie małej jest bezcenne. Megisu ja jeszcze nie chrzciłam,chciałm w marcu ale okazało się że pod koniec są swięta a w święta nie chcę więc przekładamy na kwiecien, akurat będzie juz cieplej a ja się boję żeby zachorowała po kościele itd więc na dobre wydaje mi się że wyjdzie :) ale ja że jestem leniwa to robimy imprezę w lokalu, a w sumie to u nas nie ma miejsca w mieszkaniu mimo że nie będzie dużo osób to i tak by się nie pomieścili. M też chce w lokalu więc ja jestem mega happy. No i do kwietnia mam więcej czasu żeby wyrzeźbic ciało ;) widziałąm fajną kieckę zaraz Wam prześle linka ale nie wiuem czy nadaje się na chrzciny?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam pieknej figury nigdy nie miałam a teraz to już katastrofa :-( 9 lutego idziemy za zabawe karnawałowa i mam załamke, po pierwsze coś ubrac a po drugie wszystkie buty jakie miałam a mam ich w cholere sa na mnie za małe...:-( ja nie wiem jak to mozliwe z 36 zrobiło mi sie 37. Nie wiem co mam zrobic z tymi wszystkimi butami z reguły wszystkie eleganckie na wysokim obcasie bo w takich chodzę po pracy. Nie wyrzuce ich, niektóre jak nowe kurde i tyle kasy poszło sie walić. W tamtym roku przed ciążą kupiłam sobie takie wypasione kozaki za klikanascie stówek i kurwa są za małe, wscieku macicy można dostac 🌼 ALEXIA napisze maila do ciebie wieczorem, bo teraz idzie mama z tatkiem z obiadkiem :-) pozniej mój B ma jakis znajomych i dopiero pozniej bede miała spokojną chwilę :-) dzisiaj gołąbki mnnniaaammmm :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANDZIA sukienka fajna ale do tego to trzeba mieć nieskazitelną figure ja bym w życiu sie nie zdecydowała na taką ale tobie życze jak tylko dasz rade to kupuj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki Megi dzieki:))) Ale masz dobrze z tymi obiadkami..:P:P:P ja tak dobrze to nie mam hehe ciekawe czy kiedys sie doczekam zeby ktos mi zrobił taki oyszny obiadek musze sie mamie pozalic:P:P:P 🌻 Handzia super sukienka ale z moim sadełkiem to nic z tego musiała bym byc na bezdechu hehe :))) Ale wiem ze cwiczysz wiec napewno na Tobie bedzie wygladac pieknie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi ja chyba pójdę na plastyke brzucha bo kurwica mnie z nim bierze ! Stopę mam chyba taka samą czyli 39 przy rozmiarze 160............. Groszku jak kupa u Ciebie po Gruszce u mnie ciemnozielona niestety i śmierdząca ale przed wczoraj dostał kaszkę mleczno ryżową i to może być po niej bo ona jest na mleku dla niealergików. Dziwne w ogóle ja nie mam alergii mój M tez nie więc myślałam że Mały nie będzie mieć problemów. Alexia jak szukałam czegoś o kupkach jak sie wprowadza nowości to znalazłam artykuł, że śluż może być i oznacza raczej niedojrzałość układu pokarmowego niż alergie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa i powiem wam jaka jestem straszna codziennie sprawdzam konto mojego M żeby sprawdzić czy już zapłacił za lutowy wyjazd............... Madziulkao co to zapłodnienia to nie wiem jak tam u was jest :D::D:D:D:D:D ale kiedyś była mowa żeby wstrzymywać się z seksem do zapłodnienia bo wtedy plemniki sa silniejsze a teraz uważa się, że jesli seks jest codziennie to plemniki sa zdrowsze i silniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
Uff dopiero się melduję.. Mały dzisiaj jest tak żywy, że wszędzie go pełno mimo, że jeszcze nie chodzi hihi.. A taki ciekawy świata, że na spacerku musiałam podnieść mu oparcie w gondoli, bo musiał podziwiać widoki :-) Jak to słodko wyglądało.. :-) Martwiłam się o kręgosłup, bo jednak wózkiem trzęsło na tym śniegu, ale o leżeniu mowy nie było. Nie zasnął ani na minutę podczas jazdy i teraz w domu dopiero po 40 min udało się go uśpić. Od nadmiaru wrażeń nie mógł zasnąć. Mam nadzieję, że pośpi chociaż 30 min. .............................................................................................................................................................. *MADZIULKA też mam takie wrażenie z tym zegarkiem w głowie, wydaje mi się, że przez te 4 miesiące dzieci już mają zakodowany rytm dnia. Jednak to prawda, że rutyna to podstawa u dzieciaczków. Ja np. wczoraj chciałam ciut później wykąpać Małego, tzn. po 20, a nie po 19 i się nie udało, bo po 19 już Mały piszczał, ale jak zaczęłam szykować go do kąpieli to jak ręką odjął. ............................................................................................................................................................. *1234 u Nas różnie, są dni, że Kacper bawi się sam, a są takie, że musimy mu towarzyszyć. ............................................................................................................................................................. *SMERFA My mieszkamy w 5kę w bloku, tzn. nasza 3, brat i tata, u każdego laptop (u mnie i u brata non stop chodzi), 2x tv, pralka co 2-3 dni, światłą też non stop praktycznie włączone i za prąd mamy w granicach 200zł./2m-ce, gaz 140/2mce, wody idzie od groma i mamy ją w czynsz wliczoną, ale przekraczamy i zazwyczaj mamy dopłatę 100zł/3mce., no i czynsz co mc 600zł. ........................................................................................................................................................... MLODAMAMAPYTA też byłam u nas w pepco. Dla dziewczynek owszem-ogrom tego było i w super niskich cenach, a dla chłopców praktycznie nic :-/ kupiłam 1 dresik za 19,90 na 74 i bluzeczkę za 12,99.. Nic więcej nie było.. A szkoda :-( NIE CHCĘ URAZIĆ MAM DZIEWCZYNEK ŻEBY NIE BYŁO, ale wkurza mnie to, że w mojej miejscowości tak mało jest dla chłopców ciuszków, sklepy dziecięce pękają w szwach, ale króluje w nich róż, ciężko coś dla tego mojego małego kupić. Dlatego zamawiam w internecie, albo jeździmy do Poznania na zakupy.. ......................................................................................................................................................... MEGI też boję się i już się zamartwiam jak to będzie jak pójdę do pracy.. jeszcze kupa czasu do tego momentu, bo będę szukać pracy od lipca, a ja już się zamartwiam. Cała ja hehe. Współczuję z tymi butami :-/ w tyłek można się ugryźć naprawdę.. ........................................................................................................................................................ My całe szczęście kolędy nie mamy :-) Ksiądz chodzi co 2 lata i w tym roku mamy spokój :-) ................................................................................................................................................. HANDZIA kiecka extra! Oj chciałabym mieć taką figurkę żeby wbić się w nią hehe ale póki co mogę pomarzyć ;-) Ale jak się będziesz w niej czuć to śmiało sobie ją kup :-) .............................................................................................................................................. I znowu post gigant hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
młoda mama w naszym pepco ni ma takich tanich ubranek- jakaś promocja u WAs byla? mała właśnie zjadła 240 ml mleka i wylałaje z siebie z taką siłą , że masakra nie wiem czy to był wymio czy po prostu ulała wszytsko. teraz bidulka spi. zmartwiłyście mnie kolorami kupek, bo ja wprowadzam nowy produkt, sprawdzam czy brzuszek jej nie boli, czy jest kupk bez bólu czy nie ma wysypki i uznaje, że sie przyjęło....mam wrażenie, że po gruszce trochę ją boli brzuś. następna próba jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×