Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Domkwia kochana! Ja jezdze do wrocławia na zakupy i niestety ale wkurza mnie to że dla chlopców jest tak mało ubrań, mąż twierdzi że tak jest zawsze i on tez ma mniejszy wybór................................ chyba ma racje................................... Madziulkao no wlasnie powiem, że mi się wydawało że będzie dziewczynka u nas hahahahahah ale ta metoda sprawdziła się u mojej siostry chciała mieć chłopca i ma a teraz tak jak chciała jest w ciąży z dziewuszką i mój brat tez stosował się do tej metody i tez ma parkę. Mam zamiar dzisiaj jechać na zakupy i zastanawiam się gdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamabruna
Hej:) mozna sie dolaczyc?:) Moj maly urodzil sie 10 wrzesnia:). Powiedzcie mi dziewczyny, ile waza i ile maja wzrostu wasze pociechy? Troche sie martwie, ze moj jest malutki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny od czego moze byc chrypka???????????? Napewno nie z płaczu bo nie płakała, myslicie ze to gardło??normalniemi ochrypła:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) my po usg. wszystko w porządku. już żadna kontrola nie jest potrzebna :) Dałam dziś Dadze jabuszko z gerbera, ale nie podeszlo jej bo bylo kwaskowate. czy te z hipp'a też takie są, czy ciut slodsze? ja mam lekkie zakwasy po wczoraj, ale dziś walcze dalej i nie odpuszczam :). powiedzcie mi, czy Wasze dzieciaki też maja tyle paprochów między paluszkami u rąk? co chwile jej przecieram lapki, a i tak coś się w nich znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem mamą z października 2012 i mam do Was pytanie zamierzam zacząć podawać słoiczki i nie wiem od czego zacząć marchewka czy jabłko? od jakich ilości zacząć i ile potem dni przerwy? jaka może być później kupka? z jakiej firmy polecacie? ja kupiłam wczoraj w rossmanie z gerbera bo z hippa ani z bobovity niestety nie było. Przepraszam że Was pytam ale na forum z października dziewczyny jeszcze nie podają słoiczków. Pozdrawiam i dziękuje za wszystkie odpowiedzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexia Daga wtedy tez ochrypla i to byla krtan.... po prostu z dnia na dzien przestala sie odzywac a jak plakala to z chrypka wlasnie co do pepco to tez obkupiłam Dagmare. mile wyprzedaz do -50% i stad takie ceny o jakich wspominala mlodamama :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może gardło, może krtań a może z płaczu? Kaszle? wybierz się z małą do lek albo lepiej zamów wizytę do domu. Juz nie wiem jak mam usypiac tą moją niezgodę. Jak jest spiąca to takpotrafi wrzeszczec że sąsiedzi chyba wreszcie zawiadomią opieką społeczną ze się znęcam... moja mama dziś była świadkiem i się aż wystraszyła. musiałam chodzic po domu, nosic, broń Boże położyc jak do cycusia na ramieniu,no szok. A co do kiecki to mama ją skrytykowała i uznała że to nie na moją figurę... bez komentarza bo bardzo przykro mi się zrobiło. Czasami otrafi coś powiedziec że mi w pięty wejdzie. No ale widocznie to prawda i za sukienką zaczne się rozglądac w marcu, może już kuźwa poprawi się tamoja figura... jestem zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja te musze sie wybrac do pepco ale kurde nie mam jak tam z małą wejsc bo niby jest zjazd do wózka (bo trzeba zjechac w dół) ale bardzo stromy i raczej wózkiem nie dam rady lecę bo małe zło wstało... jestem wykończona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamabruna
Angel-ja zaczelam od jabluszka, wlasciwie jednej lyzeczki:). Jabluszko z Bobovity bylo kwasne, chetniej je Gerbera i pije jablkowy soczek Hippa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Handzia, a jak byś wlożyła malucha do wózka i pojezdziła troche? to też nie zaśnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
Olczak mój Mały też ciągle coś ma między paluszkami. Mam do Was pytanie, czy Wasze dzieci też tak rwą się do siadania i czy im na pozwalacie?? Kacper tylko by siedział, nawet leżaczek co chwilkę mu podnoszę do pozycji siedzącej, bo na półleżącej jest płacz.. W gondoli też musiałam oparcie unieść. Wiem, że jest coraz większy i ciekawszy, ale nie wiem czemu, strasznie boję się, że krzywdę mu zrobię pozwalając na ciągłe siedzenie.. Jak to jest u Was kochane????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megi - my chyba w kwietniu albo w maju. bedzie cipelo, w sam raz :) 🌼 handzia - szczerze to sukienka mi sie nie podoba, wole prosta bez tych paskow na klacie ;] ale o gustach sie nie dyskutuje. jak Ci sie podoba to smialo kupuj, w koncu to Tobie ma sie podobac nie innym. :) ja ubieram spodnice czarna, po bokach imitacja skory do tego koszula w panterke chyba. Probowalas dla malej cyca dac na stojaco? jednoczesnie lulac? 🌼 1234 a gdzie wyjezdzacie w lutym ze codziennie konto sprawdzasz?:D 🌻 smerfa - no wyprzedaz. a kiedy ty bylas? bo od tego tyg nowa kolekcja i moze dlatego nie znalazlas w promocyjnych cenach? 🌻 w zeszlym tyg kupilam sobie 2 pary butow. botki i kozaki z zamszu no i moj P. stwierdzil, ze to nie zamsz tylko kozie pytki :D 🌻 olczak- super, ze wszystko ok:) no wlasnie, moja tez zawsze cos ma miedzy palcami i w zgieciu szyi. kwiat] domkwia - moja melisa non stop probuje usiasc. prostuje nogi i wyciaga raczki haha jakby brzuszki robila, smiesznie to wyglada :) a i czesto sie obraca z plecow na brzuszek i raz tak w nocy zrobila a ja spalam, wstaje do niej zeby ja obrocic a tu raczka sina... 🌻 probowala ktoras tych plackow ziemniaczanych z proszku? co reklamuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMP my czesto robimy sztuczne placki z firmy knorr niestey do takich ziemniakow to im dużo dużo brakuje ale jak si bardzo chce to sie zje ;-) jak dla mnie to 3+ dla nich:-D 🌼 a ja w pobliżu nie mam pepco nigdy nie byłam w takim sklepie :-( chyba najbliższy mam ok 30 km ale jakos mi nie po drodze... 🌼 DOMKWIA moja Olimpia tez rwie sie do siedzenia ale ja jej nie bardzo pozwalam, posadze ją na chwilke trzymając ją za rece i tak ze dwa razy dziennie, w siodełku ją karmie wiec tam też prawie ppozycja siedząca. 🌼 HANDZIA moja Olimpia daje w kość ale widze ze twoja to dopiero daje popalic...:-( współczuje 🌼 ALEXIA i jak tam Kamilka? co z tym gardełkiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuchy jakby któraś chciała moge odstąpić 4 saszetki mleka bebiko 2 nie wiem czy wogóle ktoraś używa tego mleka...dostała dzisiaj próbki pocztą, no i mam to bebiko 1 jakby któras chciała...:-) prawie całe opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicha juz całkiem ochrypła:((( Jutro lekarz.. Olczak a co Wam lekarz na to powiedział???antybiotyk??? Napewno nie od płaczu bo nie płakała mi wiec to pewno jakas choroba cholera jasna!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila tez juz chce siadac sama nawet główke podnosi do góry hehe ale na wszytsko przuyjdzie czas [pewno ze od czasu do czasu ja posadze ale to na chwilke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie jest dziś -7. Czuję się już lepiej. Mojej małej nic nie strzela. Madziulka czuje sie tak samo jak Ty. Nie mam do kogo buzi otworzyc, no i mi się nudzi... A jak jest tak zimno i nigdzie nie moge wyjsc, to w ogole masakra. Moja córeczka też popadła w rutynę, ale myślę, że to dobrze, bo i ja i ona wiemy jaki jest rozkład dnia. Jak chcesz mieć chłopca, to ponoć trzeba to robić dzień przed lub w dniu owulacji. Wcześniej nie można współżyć tydzień, żeby było więcej plemników męskich i były silniejsze. Trzeba też jeść dużo kwaśnych rzeczy, a unikać słodkich. 🌼 smerfask - z oplatami nie pomoge, bo mieszkam za granica 🌼 123xyz Akurat co do tezy, że w połowie cyklu ma się dni płodne to się nie zgadzam. Każda kobieta ma inaczej, a owulację ponoć mozna mieć nawet i w czasie okresu. Ja zaszłam w ciążę 2 dni po okresie :P Ja bawię się z moją małą prawie cały czas, bo sama to ona raczej nie lubi. Trochę się pobawi na macie sama, trochę ja z nią na kocyku na ziemi, trochę na kanapie, trochę w łóżeczku sama się pobawi i patrzy na rybki zamontowane do jej łóżeczka, troszkę z nią chodzę po domu, a trochę siedzi w krzesełku - podaję jej zabawki, a w tym czasie gotuję, czy sprzątam w kuchni. Ciesz się, że Tobiasz potrafi sam się pobawić :) 🌼 Mlodamamapyta Ja bym się wzieła za spa :) chyba, że w domu coś trzeba zrobić Nie zauważyłam, żeby córce wypadały włosy. Za to z tyłu jest łysa :) od ocierania głowką w podłoże. Nie masz się co martwić, bo dzieciom wypadają włosy i rosną nowe. Co do kupy - słyszałam od kilku koleżanek, że mam się nie przejmować zielonymi kupkami. Jedynie mam iść do lekarza jak kupka jest biała, czarna, z dużą ilością śluzu i z krwią. Też się martwię, żeby córeczka nie była chora. 🌼 handzia - szczerze, wydaje mi się, że ta sukienka nie pasuje na chrzciny 🌼 Megisu - słyszałam o ty, że często w czasie ciąży rosną stopy :) Ja troszkę pracuję, ale wtedy z małą zostaje mąż lub moja znajoma i jest ok :) 🌼 domkwia U nas w sklepach też jest pełno pięknych ubranek dla dziewczynek, za to dla chlopcow jest mało i słaby wybór. Wszystko jest w małpki nie wiem czemu. Koleżanka, która ma chłopca też się żalila, że nic nie ma. Ja już moją sadzam. Rwie się do siadania od ponad miesiąca. Byłam u lekarza i powiedziała, ze skoro mała chce, to niech siada, że jest silna. Więc biorę ją za rączki i sadzam po trochę kilka razy dziennie. 🌼 alexia Nie mam pojęcia od czego chrypka. Poobserwuj, żeby dziecku gardło nie bolało :( 🌼 Mamabruna - moja ma 70 cm i wazy 7500 kg, ale nie przejmuj się wagą dzieciaczka, a najlepiej spytaj sie lekarza, jak będziesz u niego. 🌼 angel - ja zaczynam od marchewki, a tak naprawde nie ma to znaczenia :) lepiej daj najpier warzywa a potem owoce, bo dziecko moze sie przyzwyczaic do slodkiego i nie chcieć jesc warzyw. Zaczynam od 1 lyzeczki i każdego dnia o 1 łyżeczkę więcej i tak przez tydzien, ale wiem, że dziewczyny różnie robią. Ja stosuję się do zasady 1 nowy produkt na tydzień. Musisz obserwować swe dziecko jak reaguje. Co do kupek, to mogą być różne. Dziewczyny głowie używają sloiczki Hipp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski :) My dzisiaj znowu urwanie pępka, a jeszcze czeka nas wyjazd do babci m i do rodziców. ALE MI SIĘ NIE CHCE!!!!!!! Zosia rozgadała się na potęgę i wczoraj jak ją położyłam o 21.30 spać to zasnęła dopiero ok 23, bo tak sobie do siebie gadała i gadała, że nie mogła usnąć. Teraz też sobie słodko drzemie, więc mam małą chwilkę by coś skrobnąć. 🌼 Alexia, z gardłem to najlepiej od razu skonsultuj z lekarzem, aby nie rozwineła się jakaś infekcja. 🌼 Megi, cieszę się,że samopoczucie powoli wraca do normy. Ja też byłabym przerażona zostawieniem jeszcze tak małego dziecka z nianią. 🌼 Olczak, fajnie, że po kontroli wszystko ok. Zosia też ma fafołki między paluszkami i też muszę na bieżąco usuwać. 🌼 Domkwia, moja Zosia rwała się do siadania w wieku 2 m-cy. Na obecną chwilę siedzi niemal sama, z małą pomocą poduszek. Natomiast jeszcze jej tak nie zostawiam, aby sobie posiedziała. Wolę kontrolować i ją podtrzymywać, ab nie przeciążała za mocno kręgoslupa. 🌼 Robwalka, ale się porobiło z tą nogą.... Jak na złość no. Fajnie, że R znalazł prace no i cieszę się, że KAcperek się dobrze rozwija. 🌼 Ja będę chrzciła na wiosnę, myślałam o długim weekendzie majowym. Jeszcze nie mam pomysłu w co się ubiorę. Na pewno będzie to sukienka i albo biała z granatową kokardką, którą już mam w swojej szafie, ale miałam ją na sobie tylko raz. Albo kupię coś nowego. Chcę by to była prosta i elegancka sukienka, bez udziwnień. 🌼 Młoda mama ja też próbowałam placków z proszku i podobnie jak MEgi, daje im 3+ 🌼 My jabuszka jeszcze nie wprowadziliśmy, Angel zaczełabym od marchewki jednak. 🌼 Mojej Zosi też nic nie strzela. Z tymi włoskami to nie zauważylam, by jej wypadały, ma tak rzadkie i wytarte z tyłu, że zastanawiam się kiedy urosną nowe. Groszek, Ty nie masz tego problemu ;) 🌼 Smerfa, my za prąd na 2 -ce mamy ok 300 zł, ale mamy bojler, wiec on też swoje ciągnie. Kompy chodzą non stop, tv zależy, ale też często. Piekarnik nam dużo wpieprza prądu, a z piekarnika najlepsze jedzonko...;/ 🌼 xyz, ja się zajmuję małą prawie cały czas, bawimy się, śpiewam piosenki, gadam, spaceruję, pokazuję itp itd. sama posiedzi, ale najdłużej ok 10 min. 🌼 Ja też osatnio sporo garderoby wymieniłam Zosi, sporo muszę jeszcze dokupić, bo rośnie jak na drożdżach. Uważam jednak, że na chłopców można równiez znaleźć mase fajnych ciuszków :) 🌼 Ale się dziś rozpisałam, jak nie odpisałam komus to wybaczice, niesposób zapamiętać wszystko :) Zmykam, bo Zosinek się budzi i niedlugo wyjazd. 🌼 Do następnegp 😘 aha, ps. Megi, jakie jeszcze słoiczki z hipp podawałaś ? Mam na myśli warzywka ? JA dawałam marchew z ziemniakiem - pyszotka, dziś dynia z ziemniakiem - smakuje jak melon i o dziwo Zosi zasmakowało :D no i nie wiem, albo u nas nie ma innych, albo już nie mam pomysłu na pierwsze obiadki ??? Co Ty jeszcze podajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamabruna
kip-0j, to masz duza core:).Moj Bruno urodzil sie malutki i teraz nadrabia ale ma tylko 62cm. Jesli chodz o wage to jest grubiutki, wazy 6850. My bawimy sie w lozeczku karuzelka z postaciami z Misia Puchatka, na lezaczku, ktory ma raczke z przywieszonymi zabawkami, ktore mu wymieniam oraz na macie /dzungli/.Poza tym klade go na lozku i gadamy ze soba na przewijaku:). No i oczywiscie noszenie, to jest najfajniejsze ;). Bruno usypia w wozku, trzeba go wozic i dac do buzki cumelka. Troche pomarudzi i zasypia a potem na spiaco przenosze go do lozeczka:). Tez nie ma wloskow z tylu glowy :D. Co do marchewki, jak mu dalam sama to plul i sie rozplakal, widocznie nie lubi ale soczek marchewkowo-jablkowy pije bardzo chetnie. Natomiast wcale nie chce pic wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NECIA[ kiss] zupa jarzynowa, zupa marchewkowa z ryżem i jeszcze jest cos ze szpinakiem chyba to ziemniak ale tego nie dawałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ja tylko na chwilkę :) chcialam Was pozdrowić :) kurcze nie mam czasu żeby tu zaglądać częściej bo mój Dominik małpiszon mały nie chce spać w dzień :/ no i musze go zabawiać, a jak nei zabawiam to myje naczynia, sprzątam gotuje.. i tak mija dzień :O ale powiem Wam, że tak bardzo KOCHAM mojego syna.. o jej.. od niedawna czuje to tak mocno :) na początku po urodzeniu nie czułam aż tak tej miłości :) wy też tak miałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexia no Daga miała wtedy zapalenie krtani i tchawicy i miała antybiotyk... + 2 inne syropy. nie miała gorączki, troche pokasływała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam sie ze u nas bedzie to samO:((( buuu z kad to sie bierze???? i kiedy Jej przeszło????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamabruna
Betismile- czesc:) u mnie tez milosc narasta...z dzieckiem jest coraz wiekszy kontakt, jest bardziej kumate i cos co rozczula najbardziej...usmiecha sie! I jak tu nie kochac, nie przytulic, nie pocalowac, nie poglaskac:). Zawsze gdy sie budz i usmiecha, to czuje wzruszenia a jak czegos nowego sie nauczy to jestem szczesliwa i taka dumna z niego. To moje pierwsze dziecko...i jest cudownie a w domu zapanowala radosc i milosc:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Czesc kobiety.Mam R. w domu,wiec sie nie udzielalam...Korzonkoi mnie polamaly....masakra jakas :-/ Megi my chrzciny robimy w lutym.Bedzie juz z glowy :-) smerfaskr mieszkam w domu i oststni rachu.ek za prad wyniosl 811 zl!!!!Myslalam,ze Tata osiwieje.Teraz niby oszczedzamy....juz sir boje nastepnego :-/ Handzia ja wiem,ze nigdy noe bede mogla zalozyc zoltwj sukienki...calkiem fajma,ale nie jestem pewna czy na chrzciny...ja sobie wczoraj kupilam zielona sukie.ke.Za mala.:-D ze niby bede miec motywacje,,zeby schudnax....zobaczymy Megi ponoc w stopach w ciazy sie jakies wiezadla rozluzniaja i czasem stopy pozostaja juz nie tyle dluzsze co szersze...ech Alexia masakra jakas.Moja mala ma od 3 tyg czerwone policzki i widze,ze ja twarz swedzi,bo sie ciagle drapie.Moze uczulila sie namleko? Policzki jen czerwienieja na wieczor najbardziej i oczka oraz nosek swedza.Moze ktoras z was ma jakis pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z zakupów obkupiona słoiczkami dla MAłego ;) Jakie ciastko w proszku na 3+ bo jakoś nie doczytałam ;) No własnie nie wiem gdzie pewnie gdzieś w góry na narty choć uważam że zima w górach jest za ostra dla Maluszka no ale..... Mamy rocznice ślubu. No własnie Megisu bo ja zaproponowałam mojemu M żeby zabrał mnie własnie na Kanary bo teraz jest taka tam optymalna pogoda a wyjazd w wakacje sobie odpuścimy no bo on też najwiecej zarabia w lato. ale on nie chce.... bo skoro juz mi tak świetnie idzie na nartach............ co się dzieję z megan? Kurde mój Tobiasz siedzi na mnie, jak ja siedze i sie opiera na plecach albo własnie w tym krzesełku albo daje rogala do karmienia i się o to opiera ale najczęściej się zsuwa jak daje mu moje rece to sie na nich dzwiga. Cieszę się że jest taki grzeczny i sam sie sobą zajmuje. Jednak mam wyzuty sumienia że zajmuje się nim tak mało. Z drugiej strony skoro mnie nie potrzebuje to nie powinnam go rozpieszczać. Alexia i tu właśnie a propo Twojego strachu. Ja będę mega surową matką już to widzę, że mam cos takiego, że uważam że już powinien robić to czy tamto a jeszcze nie. Nawet nie mówie że jest grzeczny tylko leniwy. Dobra chyba tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś w pepco i u nas nie ma rewelacji, kupiłam tylko body, a widziałam dużo rzeczy dla chłopców więc Domkwia zapraszam :) Megi ty to masz małą stópkę, co byś powiedziała na 39 w porywach 40 jak ja ;) My chcemy połączyć chrzciny ze ślubem, może na wiosnę nam coś wyjdzie. MMP jak widziałaś moja Lena ma afro na głowie i nic jej się nie wyciera, wręcz przeciwnie. 1234 to chyba Domkwia podawała gruszkę ja podałam wczoraj małej soczek malina +jabłko i kupa była też zielona i śmierdziała :( chyba że to z marchewki było, sama już nie wiem. Olczak moja też ma kłaczki między paluszkami, pomimo że jej wycieram łapki to wygląda jakbym jej przynajmniej tydzień nie myła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz po kapieli mała zasneła pierwszym snem czyli na jakies 15 minut.... Jutro to szczepienie chcoc pewno go nie bedzie :(( Zagladne jutro do pepco i zobacze co u nas jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam jeszcze takie jedno forum o tej operacji ktora nas czeka i pisza matki jak to wyglada te ktore juz sa po to sie płakac chce... jak ja sie tego boje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×