Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

moja sister ma w kwietniu rozwiązanie i chcicłabym zrobić jej prezent a podejrzewam że te ubranka na 56 czy 62 to macie nówka funkiel nie śmigane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
KIP niesety mając dziecko ze skazą białkową nabiał zabroniony. Ja z racji tego, że karmię mieszanie, też nie mogę go jeść.. Po kilku dniach da się przyzwyczaić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiakrk
a moja corcia jest z 5 wrzesnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe a to taka mała zmyła:)))) Dziewczyny chyba dostałam bólu migrenowego bo tak mnie głowa boli.. jeszcze na wymioty mnie zbiera:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
handzia to wspolczuje jak nie mozesz jesc wszystkiego,chocmoze latwiej Ci schudnac Moja Niunia śpiOdchudzam sie,a stale mi sie jesc chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka widziałam teraz Twoje nowe zdjęcia na nk. Sliczne i Twoja mała też ma czerwone policzki, a może to normalne? Bo ja już zgłupiałam... To jakie mają być policzki, żeby myśleć, że coś jest nie tak? Ja bez nabiału to żyć nie mogę, no ale spróbuję od dziś go nie jeść i zobaczę co z tymi policzkami będzie. Zgięcia łokci i kolan są ok, nic się tam nie dzieje. A czym się różni skaza białkowa od egzemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu nie denerwuj się, tak jak pisała Madziulka mam ją u siebie w znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O co wam chodzi dziewczyny? Połowę z was też mam na prywatnym koncie i jakoś nikt nie robi ztego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie znacznie lepiej Alexia dziękuje :-) 🌼 MADZIULKA czy ja powiedziałam że o cos mi chodzi??? to już wasza sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoras z Was podawała kalcium swojemu dziecku?? bo ja mam podawac tylko nie wiem jak:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu dostałas? Ja dostałam bo Tobik ma dużą główkę ponad 97centyl..... i dostał witaminę ,,D" inną na receptę i to jest ogólnie OSZUSTWO!. Wiecie co dostałam w kroplach witaminę D która ma w jednej kropli 500 jm (jednostek miary)a jedna kapsułka ta twist off ma 400jm. Ja mam podawać 2 krople dziennie. Ale chamstwem jest cena tych kropel na receptę UWAGA UWAGA 6zl!!!!!!!!!!!!!!! zdzierstwo z tymi twist offami jak dla mnie w takim razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w zasadzie to nie wiem czemu... lekarz przepisał do antybiotyku mowił dlaczego ale ja nie pamietam... kurde nie wiem dlaczegoo ja nic nie pamietam z wizyty.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspomagająco w leczeniu chorób alergicznych, stanów zapalnych--- chyba dlatego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak na alergie to by pasowała a może w książeczce masz napisane dawkowanie? Albo czasem w aptece na opakowaniu piszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×