Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Alexia jestem w trakcie testowania-narazie negatywny Mama 28 my po wstawieniu drzwi i okien ocieplalismy z zewnątrz,później mieliśmy elektryka Później tynki w środku,teraz jesteśmy na etapie ogrzewania podłogowego i wszystkich rur grzejnikow i pieca Ocieplać dach będziemy na wiosnę jak już hydraulik wyprowadzi rurki wentylacyjne itp Beti powodzenia - wysłałam sms i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama28 a może te czerwone policzki to alergia na kurz? Ja dziś dokładnie wypucowałam miejsca gdzie kurz się mocno osadza i skręciłam ogrzewanie do 21 i kolor jest już dużo mniej intensywny Z drugiej strony może to dziedziczne.pytałam mamy to mówiła że ja też miałam ciągle czerwone,do tego mega suchą.mała też ma bardzo suchą skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
mama 28 ZAPYTAM M TO cI NAPISZĘ. beti- macie wygrać!!!!!! u mnie mała spi, na szczęscie bo dokazuje strasznie. albo to wina tego, że cierliowśc mi siękończy i juz nie mam sił ani chęci sie z nią bawić. chyba mam jakis kryzys. domek ma prawie skonczony ale spłukalismy się do po niżej zera łącznie z obrabowaniem małej z pieniędzy z chrzcin. Z rugiej strony to też jej domek:) faktycznie spokój tu taki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexia a czemu mowisz, że teraz nie dostajesz żadnego wynagrodzenia? chyba jesteś normalnie na macierzyńskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA28 - stan surowy otwarty to już podobno jak jest dach gotowy (blacha + ocieplenie) - tak twierdzi mój mąż, mgr inż. budownictwa. Potem okna, drzwi, ocieplenie ścian, tynkowanie i potem wykańczacie wewnątrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Dzięki dziewczyny :) lanka85 to mamy stan surowy otwarty bez blachy ;P ,a tak powaznie to będę podpytywać pewnie jeszcze pare razy o takie rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mama28 Cieszę się razem z Tobą! Rozumiem, jaki to dla Ciebie wielki sukces. Każda z nas cieszy się z kolejnych osiągnięć naszych dzieci, bo to znaczy, że się rozwijają. 🌼 Moja mała nie ma cellulitu. 🌼 No troszkę zastój tu jest. Ja to mam mało czasu na siedzenie a kafeterii, bo cały czas zajmuję się małą a jak nie to domem. Też bym ciągle jadla i jadła, ale staram się hamować hehe Wczoraj na wieczór mała miała ładne policzki, ale dziś jak wstała zaś czerwone... Handzia i Madziulka- ile czasu po odstawieniu nabiału było widać u Was poprawę? 🌼 Alexia - ja dopajam raz herbatką, raz koperkiem, raz wodą na przemian i nie codziennie. 🌼 domkwia - na moją też chyba kleik nie działa.Może na tyle, że wstaje godzinę poźniej niż zwykle - w sensie wcześniej miała 1 poutkę o 1, a teraz po 2. Zazdroszczę tym mamom, którym dzieci dobrze śpią w nocy. Bo ja do mojej za każdym niemal razem muszę wstawać conajmniej 3 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
KIP ja już się wycwaniłam i jak budzi się w nocy to biorę go na cycusia do łóżka i raz go odkładam, a raz nie i tak śpimy do rana.. inaczej bym po kilku nocach padła na twarz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domkwia ja też biorę moją małą do cycka, bo cwana jest i jak tylko się budzi i sie wierci, to nawet oczek nie otworzy, bo wie, że ją zaraz wezmę do łożka. I jak ją tak kładę na łóżku na poduszke na plecki to od razu przekręca się w bok i szuka ustami cycka hehe. I jej go daję i ona se poje i zaśnie. Ona po prostu po częsci chce jesc, a po części spać z nami, ale ja się boję, że jak będzie z nami spała, to potem nie będzie chciała sama spać. Przyznam się, że często zasypiam jak ona je i budzę się godzinę póżniej nieprzytomna i ją odkładam do kołyski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Witajcie kobietki. Chcialam zapytac o cos mamy ktore karmia piersia i sa łasuchami. Jakie słodkości pałaszujecie? Ja tylko herbatniki i szarlotka na kruchym ciescie. Boje sie nawet buleczek drozdzowych. Nie wiem czy nie powoduja wzdęć. A jak jest u was. Co przegryzacie? Aha, Piotrus podnosi sie z pozycji leżącej do prawie siedzacej od 3 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ozartuszku Ja jadłam buleczki drozdzowe i nic malej nie bylo. Ze slodyczy wcinalam wszystko :) ALe teraz sie boje i jem tylko herbatniki. Mysle, ze kazde dziecko jest inne i o prostu musisz sama obserwowac, czy Twemu dziecku nic nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam jej wszystko. Dagmara jeżeli chodzi o sprawy brzuszkowe to odpukac jest bezproblemowa. ze slodyczy jem wszystko na co mam ochotę. a z innych rzeczy też prawie wszystko. wczoraj np. zjadłam kebaba i też jej nic nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Moja Olimpka wycwiczyła obracanie z plecków na brzuszek i teraz ciagle chce tylko byc na macie jak kłade ją na łóżku na swojej podusi to drze sie jak szalona :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Moja Niunia tez sie uwurlbia przekrecac na brzuszek,ale nie potrafi jeszcze wyciagnac sobie raczki spod brzuszka,a Wasze maluchy.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja potrafi sie przewracac z plecow na brzuszek i umie wyciagac raczku. Tak jak u Megisu teraz chce ciagle to robic :) Najlepiej wczoraj jak szykowalam jej kapiel i byla w lozeczku. Patrze, a ona juz na brzuchu hehe i tylko sie zaklinowala nogami, bo byla w poprzek lozeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
moja mała jeszcze się tak sama nie obraca na brzuszek z brzuszka. Potrzeba jej troszke pomocy, bo nie ma sie od czego odbić. Spi w poprzek łóżeczka albo do góry nogami w łżóeczku. Czasem w nocy nie wiem gdzie jej szukać. juz spi. nie wiem czemu znowu kładzie sie tak wczesnie. Miła kilka dni, że niewiadomo było co sie z nia dzieje. Aż sie boje jaka będzie noc. po dzisiejszej to wyglądam strasznie- oczy czerwone pod oczami sine.. zaraz tez idę spać, żeby wykorzystać czas kiedy ona spi.Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szybko bo dopiero wróciłam z zakpów kupiłam body i kilka koszulek... Ja nie dostaje pensji bo byłam na zleceniu... sama sie na to zgodziłam zeby mnie potem przyjał normalnie...długa historia:( 🌻 Madziulka trzymam kcukaski:************** 🌻 Ja zjadam juz wszytskie słodkosci oprócz orzechów.... Obzartuszku zagladaj czesciej do nas:)))))) 🌻 Potem napisze wiecej bo idziemy kapac mała 🌻 Megii masz meial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz po kapieli i mała spi... ja tez ide bo nie najlepiej sie czuje.... Dobrej i spokojnej nocy:***************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka teraz dopiero zasiadłamdo kompa bo byłyśmy na szczepieniu i mała godzinę po strasznie płakała,dałam jej paracetamol w czopku i już było potem spokojniej. Mama trochę posiedziała żeby mi pomóc ale moja Niunia niestety nie uznaje nikogo poza mną, nawet jak jest u m na rękach to patrzy ciągle na mnie. No ale już ją pzremyłam, wolałam jej dziś nie kąpac i śpi póki co. A tak w ogóle waży 6300, wszystko w porządku, ładnie przybiera jak na samą piers, pytałam o to chrupanie w kościach-ponoc normalne bo takie maleństwa mają jeszcze mało mazi między kosteczkami a co do wyginania w łuk i denerwowania się to stwierzdiła pani dr że tak sobie nas wycwiczyła że na to reagujemy i tak wymusza noszenie i chyba niestety to prawda... Nasz mała jest leniwa bo nie przekręciła się nawet raz z placków na brzuszek ale odwrotnie parę razy jej się udało. Ja jem ze słodyczy ciastka owsiane, herbatniki,biszkopty, różne ciastka z kremem biszkoptowe, rurki z kremem i puste i moją ukochaną chałwę. omijam czekoladę i ciasta zwłąszcza z kremami. Nie wiem co jeszcze miałam napisac. Aaa po odstawieniu nabiału małej zaczynały znikac plamy po ok. 1,5 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........IMIĘ DZIECKA......URODZINY.......WAGA UR......WAGA AKT. Mamuska2012...Gabrysia.....28.07.2012........2 230. ...........5700 MEGAN86.........Dawid........22.08.2012........3 330.............6 300 smerfaskr ...... Karolka.......27.08.2012.........2640.............5800 Sierpniówka ..Misia...........29.09.2012.....3200................7520 12341234xyz....Tobiasz........04.09.2012......3720....... ......7550 Robwalka........Kacper.........05.09.2012.......2.240.... ........5.350 ło ło ło ..........Zuzia...........06.09.2012.......2.600............ .6.280 groszek110684..Lena..........07.09.2012.......3450....... ...... 6100 Polcia91.........Oliwier.........12.09.2012......3 050..............6200 Madleenn........Krystian.......14.09.2012 ..... 3 550...............7100. ramysia91.......Marta..........11.09.2012..........3 300.............5 800 kama111111.....Manuel.......11.09.2012..........3550..... .......7200 domkwia..........Kacper.......11.09.2012........3450..... ..........6200 Giga83............Olga..............13.09.2012....4320... ............6100 mlodamampyta..Melisa...............17.09.........3 000 .............6200 handzia26........Weronika........17.09.2012........2 810.. ........6300 Megisu............Olimpia.......20.09.2012......3 630 ......... .....5950 Mama28.........Kalina...........20.09.2012..........3 190............5 070 Betismile.........Dominik..........25.09..........3 920..............7 630 obzartuszek...Piotr.............26.09.2012.....3650...... .........6700 madziulkao7.....Nikola........27.09.2012..... ....3 392............. 6 000 Netka0902.......Zosia...................4.........3 280.................5500 olczak............Dagmara.......30.09.2012......3 950..............6940 1alexia2..........Kamila..................4.........3 600........ ......4 800 agi_91...........Olaf.....................6..........2 950...............4 300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy wkleiłam dobrą tabelkę ale poprawcie jakby co. W sumie wracając do szczepienia to się zdziwiłam bo myślałam że będzie tylko na pneumokoki ta 3 dawka podstawowych sczepionek między 5-6 m-cem ale zaszczepiły teraz bo mówiły że tak tylko piszą a tak właściwie to musi byc 6 tygodniprzerwy miedzy szczepieniami. Potem mamy 8 marca i następne dopiero jak mała skończy rok. A jak to jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie szczepiłam na pneumokoki ale na rota i było tak że przy pierwszym i przy drugim a przy trzecim tylko obowiązkowe następną wizytę mam jako bilans na pół roku bez szczepienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie to i nam bilans wtedy wypadnie bo będzie miała prawie pól roku. Czy Wy też tak macie że jak patrzycie na inne dzieci to i tak swoje wydaje się najpiękniejsze? :) ja tak obserwuje na żywo np podczas wizyt w przychodni i moja jest naj naj naj. O matko ale jestem w niej zakochana (mimo że daje popalic) a jutro muszę postukac w dziąsełka łyżeczką, może to i ząbki??? już zaliczyła 3 pobudki odkąd zasnęła po myciu, mam nadzieję że już pośpi do rana (albo przynajmniej do 5).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na chwilę i zaraz uciekam, dziś nawiedziła mnie przyszła teściowa, wyszła przed 21, jestem zmęczona, mała wybiła się z rytmu i jeszcze nie spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×