Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Hehe latam z pokoju do pokoju co sie obudzi to ja pogłaskam i spi... na 5minut:D:D:D m sie kapie a ja pałaszuje po internecie:P:P:P \jutro goscie... powiem Wam ze juz mi sie nie chce tych gosci hehe mogla by byc chodz jedna niedziela wolnaa... potem swieta achh te swieta m sie upiera na wigilie u jego rodziców.... ;( na sama mysl chce mi sie plakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W imieniu m dziękuję za życzenia :). Daga właśnie wisi na cycku i powoli zasypia. Tabletki na zatrzymanie laktacji to bromergon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My pierwszy raz Święta spędzamy w DK:-( Mój m pracuje praktycznie we wszystkie dni Tylko 25ma wolne Alexia dasz radę wytrzymać u teściów Tyle wytrzymałaś to ten 1wieczór też ci przeleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALEXIA mówisz ze twoj się upiera zeby swieta spedzic u jego rodziców (podejrzewam ze chodzi o wigilie) a to moze tym razem ty się uprzyj....cholerka nie dawaj się, chcesz miec spierdolone swieta......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagmara zasypia przed 21 i budzi się między 1, a 2 i potem między 5, a 6 :). Co do świąt to wigilię spędzamy u teściów tak jak pierwszy dzień świat, a drugi u moich rodziców :). M do końca roku ma urlop więc dużo czasu spędzimy rodzinnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz mamy pospane:(((( Własnie chyba sie nie dam...rok temu spedziłam u nich swieta i jak dzis pamietam jak tesciowa siedziała naburmuszona, obrazona i niezadowolona!!!! pewno uwazacie ze nie mam serca ale ja naprawde duzo tu przeszłam i nie dam rady tak dalej soba pomiatac tym bardziej ze jest jeszcze dziecko!!!!!!!! lece bo m lula mała ale jest wrzask!!!!!!!!!! kurde a ja myslałam ze cos sie poprzytulamy!!!!!!!!!!!!!!!!! ach te nasze dzieci:P:P:P:P słodkich snów kochane:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
Ale Wam ''zazdroszczę'', że Wasze pociechy chodzą tak szybko spać. Nam Kacperek od samego urodzenia upodobał sobie godzinę 24 do zasypiania, a pobudka na cycusia już 0 3-4.. Próbowałam go przestawić, żeby zasypiał wcześniej, ale twarda sztuka z Niego i nie dał się hehe.. Kąpiemy go o 19, przygaszamy światełko, itp. ale na nic to wszystko ;-) Mam tylko nadzieję, że jak będzie starszy to będzie chodzić spać szybciej. Kolorowych snów dla Was i Waszych skarbeczków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka ja też oczywiscie pamiętam- podobają mi się twoje kwiatki 🌼 MEGISU jak mój Dominik płacze po kąpieli to ze względu, że jest głodny ale ja zawsze mam przy sobie smoczek z kropelkami przeciwko kolce.. ważne, żeby było coś slodkiego i wkładam do buziaczka mojego synka i pukam aż zaśsie.. i już spokój :) 😘 Hanka, ja myślę, że to jest ten skok rozwojowy z twoim Cypiskiem, moj Dominik tak mial przez 3 dni. Odnośnie kosmetyków bebydream to mnie się niestety nie podobają, pieluchy mi przesiąkały a chusteczki nawilżane szybko wysychały.. ja jestem wierna firmie biedrnokowej DADA teraz na pampersach mają nadrukowanego renifera rudolfa :) 🌻 DOMKWIA tylko nie mów ze kwiatkowska ;) bo ja tak mam :P a może spróbuj synkowi na noc dać butelkę z mlekiem modyfikowanym.. mój synek wcina kolo 21 150ml i nastepnie wkładam go do kołyski i gasze światełko i śpi jakieś 5 godzin z zrzędu, a pozniej jak sie obudzi to karmie go piersia i w dzien tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Lena też ma problemy z zaśnięciem po kąpieli. W dzień ładnie zasypia przy cycku albo butelce a po wykapaniu trzeba ja nosić aż zaśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
betismile- Kwiatkowska też nie choć baaaardzo blisko ;-) Daję Małemu butlę na wieczór, ale też to nic nie pomaga :-( Uparł się na tą 24 godzinę.. Widać po nim, że jest mega zmęczony, ale spać nie chce.. Już próbowałam nawet kłaść go do naszego łózka i też nic.. Teraz jest po butli, położyłam go do łóżeczka, wszystko pogasiłam, a on zamiast spać to ''gada'' sobie w najlepsze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domkwia ciesz się się że gada ;) Mój Mały się rozchorował tzn nie ma gorączki tylko straszny katar i okropną chrypę, ciężko oddycha i jest generalnie masakra nie wiemy z M co mamy robić czy jechać na ostry czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1234... o kurcze sama nie wiem chyba jak by sie cos w nocy dzialo to bym na ostry pojechala. 🌻 Ja tez mialam problem z zasypiqniem maluszka tez chodzil spac o 24 ale pewnego dnia moj w wziol go na rece i zaczql usipac o 21 po 30 min zasnal, plusem jest to. Ze mamy kolyske i w niej spi a wiadomo ze w kolysce lqtwiej uspic . Ja jak go wkladam spac wieczorem to przykrywam go kocykiem i kolderka od razu i wsadzam smoczek i go trzymam do puki nie zasnie do tego bujal lekko kolyska. Jezeli tez chcecie kolyske to znalazlam nq allegro tania a jest swietna moja znajoma wlasnie kupila to mala dostala kolke i jest zadowolona :) 🌻 A moj Dominis ma wlasnie przerwe w spaniu i bylo przewijanko i obecnie go karmie. 🌻 Dziewczyny a ogladalyscie film slumdog milioner z ulicy? Jak nie go polecam ja w czoraj z moim w obejrzalam... naprawde dobry film :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wlasnie czesto piszecie ze tekst wam wcielo, polecam przed wyslaniem go zaznaczyc i kliknac kopiuj, jak zniknie to sobie wkleicie gorzej na telefonie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na telefonie też się da skopiować :). U nas poprawa ze stanem zdrowia Dagmary. Wczoraj się rozpłakała i to dość głośno więc gardelło wraca do formy. W ogóle ubrałam jej śpiochy które wydawały mi się duże a ma je dobre. Robiłam przegląd jej komody i 6 pajacow odłożyłam bo już za małe. Mam już niezła wielką reklamówkę z jej zamałymi rzeczami. Czemu dzieci tak szybko rosną? :) wiem że to powód do radości, ale z drugiej strony chciało by się ten czas zatrzymać. Betismile a masz i kołyske i łożeczko? Bo ja mam sama kołyske i zastanawiam się kiedy zmienić ja na łóżeczko. 1234xyz ja bym też nie czekała i pojechała na ostry. Z takimi małymi dziećmi nie ma co czekać. Mam nadzieję że wszystko w miarę ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulla pisalas ze do pracy wracasz we wrzesniu.... idziesz na wychowaecze czy kombinujesz z l4 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D82
Dziewczyny a bedziecie wprowadzac maluchom ekspozycje na gluten?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekapozycja na gluten? Hmm... jak moj syn bedzie wiekszy i bedzie mial zabki to dam mu kromke chleba i zobaczymy czy ma allergie na gluten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
1234xyz i jak Mały?? Byliście na tym pogotowiu?? .............................................................................................................................................................................................. Olczak faktycznie dzieci rosną z zaskakująco szybkim tempie.. dopiero co takie maluteńkie były nasze dzieci, a teraz? szok! .......................................................................................................................................................................................... Nam nocka minęla znośnie choć nie obyło się bez porannego mojego płaczu ;-( nie wiem dlaczego, ale tak tak zawsze rano Kacperek pił z cycusi, tak dzisiaj za żadne skarby nie chciał.. Płakał z głodu i musiałam mu podać MM.. Czuj się jakby mnie odrzucił ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:):) my po pieknie przespanej nocy:):) mała po wieczornym wrzasku zanesła przed 22 a budziła sie po 3 zjadła i spała do 7 takze jestem dzis pełan energi hehe i dobrze bo znowu goscie:P:P:P Aaa i musze sie wam pochwalic ze jestesmy na samym cycu bez modyfikowanego na noc:)):) wiem ze to nic takiego bo jak trzeba to zawsze mleku mm jest ale to taka radosc:) 🌼 🌼 1234.... i jak byliscie u lekarza???????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D82
Ekspozycje na gluten zaczyna sie po skonczeniu 4 miesiaca u dzieci karmionych nat. i na koniec 5 na mm. Podaje sie ok plytkiej lyzki np kaszy manny na 100 ml mleka raz dziennie przez 2 miesiace. Na mm bodajze przez 3... Zeby dziecko nie mialo alergii na gluten. Dzieki temu podobno sie uodparnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexia gratuluję! Ja wiem co to za radość bo sama to przerobiłam :) Daga też od miesiąc jest tylko na piersi i pięknie przybiera na wadze. Także cieszę się razem z Tobą :). Domkwia grunt to się nie stresować-dzieci wyczuwają nasze emocje. Daga też mi tak robiła jeden dzień. Nie chciała łapać brodawki, odwracała głowę, ale ja nie dawałam za wygrana i wkońcu złapała i jadła :). Może tylko tak kaprysil? Głowa do góry! Ja mam pytanie dajecie dzieciom smoczki? Daga za żadne skarby nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 1234 napisz jak się mały czuje 🌼 domkwia moja Niki też czasami tak robi że jak już jest zła i płacze to nie chce ani cyca ani butelki.najpierw ją uspokajam a potem ponawiam próbę Nie przejmuj się tak bo przecież jesteś dobrą matką Ja mimo że mam pokarm (ale słaby)bo mój żarłoczek się nie najada to daje jej MM już 3razy dziennie.Jestem szczęśliwa że moje dziecko jest najedzone i szczęśliwe tak jak ja:-) I wcale nie czuje się gorszą matką;-) 🌼alexia gratulacje;-) Jeśli chodzi o temat wigilii u teściów to skoro rok temu też u nich byliście to ja bym w tym roku zjadła u swoich i nie było by gadania. Miłego dzionka;-) Jeśli chodzi o ten gluten to muszę się doradzić co i jak bo ciemna jestem w tej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olczak moja też nie chciała smoczka ale moczyłam go w herbacie lub glukozie i przytrzymywałam żeby nie wypluwała i się nauczyła U ciebie może być gorzej skoro nie używasz kapturkow ale próbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×