Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfetka_a

Jaki wózek/spacerówka dla roczniaka.

Polecane posty

dokłądnie ja w sumie tez juz zaczynam to ogarniac, ale mi sie tak nie chce no cóż pójde ogladac po nowym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokłądnie ja w sumie tez juz zaczynam to ogarniac, ale mi sie tak nie chce no cóż pójde ogladac po nowym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamzuzi77
Hej, witam Piekarzanke:) ja tez tego ' cudnego' miasta, obecnie tez w poszukiwaniu wozka na wiosne ( poki co Mloda ma 15 mies i jezdzimy jeszcze w 3 w 1. Narazie sie tylko rozgladam i ucze na co trzeba zwrocic uwage- Jak cos znajde , dam znac, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapa świata.
Witam również Piekarzankę. :) Śmieję się, że mój synek to Piekarnik. :D Co do wózka to popisałam trochę wskazówek. Wiadomo, że każdemu przypasi co innego, ale może akurat wykorzystasz jakieś rady. :) Ja już uporana z papierami, także rok zakończyłam spokojnie. :) Wszystkiego dobrego w Nowym Roku Wam życzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och zazrdoszczę , Ci , ja zaraz ide z chłopem do magazynu remanent robić i aż mi się nie chce o tym myśleća co dopiero robić . Również wszystkiego anjlepszego w nowym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapa świata.
Dziękuję za życzenia. :) Mam nadzieję, że i Ty już uporana z magazynami, papierami i innymi cudami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie i uporana i nie , dzisiaj zliczylismy cały magazyn ! Dramat z 2 dni zajmie mi wklepywanie do komputera i koniec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapa świata.
No ale wklepiesz i będziesz miała z głowy. :) Choć przyznam, że też nie lubię takiej roboty. :) W ogóle nie lubię papierków. Nie nadawałabym się do typowego biura lub np. dziekanatu. Nie dość, że umarłabym z nudów, to jeszcze pewnie coś namieszała. :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaKacpraMałego
na spacery mam chicco , jestem strasznie zadowolona ale nie jest ani mały ani lekki, kupiłam sobie taki zwykły jeden z najtańszych w sklepie, co ma służyć tylko do auta i na zakupy http://allegro.pl/wozek-spacerowy-bertoni-star-5-5-kg-nowa-kolekcja-i1980236759.html. jestem zadowolona, łatwo się składa, lekki, mało miejsca zajmuje w aucie. ma jeden mankament, im dziecko cięższe tym gorzej się prowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaMałpki- a widzialas na zywo ten wozek hauck malibu? Fajnie jezdzi, jak amortyzacja? bo ja wyoatrzylam go ale 3w1 poniewaz z mezem planujemy drugiego malucha i myslimy nad wozkiem, malym lekkim:) Wczesniej dla synkamielismy Coocord Neo, ale sprzedalismy go bo aby złozyc musialam wyciagac siedzisko spacerówki, i kupiłam Petiite zia+ i a ten malibu mi go troszke przypomina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten hauck malibu nie woziłabym w nim malucha ma amortyzacje ale dla starszaka .ja mojego tez bym nie wozila jeszcze w nim , na dlugie wyjscia do parku ale do sklepu jest okej rozklada sie do spania czy tylko dojsc do piaskownicy wiec nie widze potrzeby super amortyzacji. Ja mam mutsy i skłąda sie z siedziskiem ;) niewiem jakos jestem max zakochana w tym wózku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten bertoni foxy kojarzy mi sie tylko z wiosenna mama ;) heh ja nie lubie takich wózków mi sie nie podobaja Jutro ide jeszcze ogladac wozki wiec jesli ktos chce napisze co tam wypatrzylam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kapo swiata my to sie cos czesto tutaj trafiamy ;) Te same problemy widzę , tak juz zrobione prawie jutro chop dokonczy , niestety ludzie ejszcze remanenty w sklepach robią i stoimy z robota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam
na krótkie wypady, do sklepu itp kiedy trzeba wpakować wózek do auta fajny jest mutsy spider,składa się w kostkę za jednym pociągnięciem uchwytu,bardzo lekki,fajnie się prowadzi, ma piankowe kółka,ale tylko po mieście,bo w terenie raczej nie da rady. Do jazdy terenowej i na dłuższe spacery mam quinny speedi, jak na wózek z pompowanymi kołami bardzo lekki,ma szerokie wygodne siedzisko i dziecko mieści się spokojnie do 3 lat jak nie dłużej (chociaz potem juz raczej z wózka nie korzysta).Quinny w sumie też się spokojnie mieści do auta,bez odpinania kół itp cudów.Ja mam te dwa i świetnie się uzupełniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szukam wózka z podnóżkiem regulowanym ten mutsy spider ma taki mikro ;) Ja mam na oku mutsy easyrider jutro go ogladne , jakos kocham mutsy ! Nie zawiodłąm sie na tym wózku nigdy ma jakies tam male wady ale jaki wozek ich nie ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coneco saturn
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogie mamy
Ja Wam linka nie podam,ale mogę polecić Wam spacerówki coneco. Ja mam saturna i jest super. składa się w parasolkę, ma bardzo dużo miejsca dla dziecka jak na spacerówkę. jest zwrotny i solidny. ja nim jeżdżę od stycznia zeszłego roku,więc mogę z czystym sumieniem powiedzieć,że pięknie brał zaspy. jest w sumie dość ciężki bo waży 8.8 kg,ale dzięki temu jest bardzo solidny. ma dwie wady-koszyk i brak okienka w budce. ale poza tym jestem bardzo zadowolona. synek też,bo rozkłada się całkiem na płasko,więc syn może wygodnie spać. ja mam model z 2009 roku-była wyprzedaż i zapłaciłam 312 zł :D, teraz robią inne kolory,ale ja mam całą budę czarną,a boki limonkowe. małemu nie było gorąco. poza tym budę można całkiem zdjąć.buda bardzo dobrze chroni przed wiatrem i deszczem. jak bym miała coś polecić to właśnie ten wózek bo nam się super sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogie mamy
W internecie pewnie można znaleźć w podobnych cenach-my kupiliśmy w sklepie u nas w mieście,to wiadomo,że zawsze jest drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten coneco saturn to bardzo przypomina delti dot czyli automatycznie go skreslam ;) złe wspomnienia bardzo zle,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coneco saturn
A ja go mam i w sumie nie narzekam oprócz tego że mógłby być jednak trochę szerszy i głębszy bo jak ubiore syna w kombinezon to ciasno mu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec wróciłam ze sklepu z wózkami i wg mnie inglesina trip strasznie krótkie siedzisko i po włożeniu dziecka sprawia wrazenie jak by sie mial rozleciec abc design primo niestabilny raczki jakies takie szerokie zle sie prowadzil abc design amigo gvodny polecenia , coneco juupi chyba ideał i amortyzacja na poziomie hmm chyba juupi wygrało ;) ale jeszcze ejden sklep został wiec nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapa świata.
No, ten Juupi też jest fajny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabelka34
ja tak jak kornelia jestem z magelanem, dlatego, że znam markę Bebetto i robią bardzo solidne wózki. Kumpela ma po siostrze odziedziczony i spokojnie drugi dzidziuś w nim jeździ. wózek mimo "wieku" nie wygląda na zniszczony, i jest w b. dobrym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobite. gary.
ja na przykład mam spacerówkę nanuq jane, to juz moj drugi wozek jane, i naprawde fajna jest przedewszystkim to że ma spore kółka i regulowane rączki, jest lekki i ma całkiem sporo miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×