Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Natalia SXXXXX

Mój Arab do oceny :)

Polecane posty

Muzułmanie stanowią już jedną czwartą mieszkańców Brukseli To mnie akurat nie wzrusza. Sami ich naspraszali to niech sobie teraz radzą. Mieli do wyboru Polaków lub Marokańczyków, wybrali tych drugich, a Polacy i tak sami przyjechali :D Pozbyć się moslimów a przynajmniej przyhamować ich pęd do rozmnażania się wcale nie jest trudno. Wystarczy przyciąć zasiłki socjalne. Co w obecnej syt. wyszłoby krajowi na zdrowie. Ale nie, lepiej podnosić podatki, czyli łoić po kieszeni białych, żeby dać Ahmedom. No to mają, co mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzygać mi się chce .... podstawisz mi autorko ryj? szkoda mi podłogi brudzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella23
coz za poziom wypowiedzi. Panowie spod budki z piwek to przy was kwintesencja polszczyzny:o Zacofany, zakompleksiony narod. Wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella23
nasadzam się rozklepanym peeździskiem na minarety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stella23 coz za poziom wypowiedzi. Panowie spod budki z piwek to przy was kwintesencja polszczyzny Zacofany, zakompleksiony narod. Wstyd jaki temat taki poziom wypowiedzi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:o co za ciemnota. Nie znacie go, wiec się nie wypowiadajcie. Lubie ten typ urody. Dzieci z nim nie będę miała, ale fajną znajomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataIia SXXXX
ale liczę na dorodnego kalafiora w międzynożu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calkiem fajny. Jakbys napisala, ze to hiszpan lub portugalczyk, to pewnie nie byloby problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie lasce spokoj, lubi takich to niech bzyka tylko zadbaj o to by gumę nakładaj, bo oni lubia bez, więc nie wiadomo jak to sie może skonczyć On chyba nie jest Arabem, tak na marginesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wygląda życie kobiet
arabskich, mozna przeczytać w książce Bransoletki Egipcjanek. Opowiadania pieciu kobiet, o wszystkim, obrzezaniu, zaależności od mężczyzn. Smutne ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×