Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kinder błeno

Jakie macie plany na menu na sylwestra i nowy rok???

Polecane posty

Gość kinder błeno

ja na sylwestra z samymi domownikami zrobie galaretka z kurczaka i sałatke z piersi z kurczaka , kukurydza i pekińska. na ciepło mam krokiety w zamrażarce na nowy rok piers z indyka w sosie śmietanowym i buraczki:) a wy jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no rzesz
bede na wyjezdzie. syslewster - restauracja, ale nie wiem jaka bedzie otwarta tamoj. nowy rok - ulubiona chinska, choc do wytwornych nie nalezy, czasem mam smaczek na takie smietki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no rzesz
menu zas wymyslam na srode, bo bede miala takiego przed-sylwestra z para znajomych. beda przystawki: sery, salami, krakersy, hummus danie glowne: poledwiczki z sosem gorgonzola i ziemniakami przyprawionymi gruszka wg. forumowiczki kacii, do tego rukola z vinegretem. deser: sos z mrozych truskawek lub malin, lody waniliowe i prazone platki migdalow. do picia czerwone wino, ew. piwo do wyboru. kawa lub herbata ew. do deseru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polotykop
Zostało mi mnóstwo wędlin i pieczonego mięsa - chyba będzie gar bigosu,zrobię też krokiety z wafla z ruskim nadzieniem,bo lubimy,oraz sałatkę śledziowa i szaszłyki mięsno warzywne,bo mąż lubi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskimama
Osób 10: Różne drobiazgi raz-w-mordeczki typu: http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,777,89246050,89246050.html (prawie każdy z gości jedną-dwie taką pogryzkę przynosi albo pomaga robić jakieś danie ). Mieszanka sałat plus winegret Sałatka: endywia, niebieski ser, orzechy, jajko, olej z orzechów, sok z cytryny Sałatka: brokuł, feta, pestki słonecznika, sos czosnkowy Na ciepło: krem z kalafiora z grzankami i parmezanem Chilli con carne Tarta z porem i łososiem Deser nie wiemy jeszcze co, etatowa „deserowiczka się zastanawia, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieszne rano
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieszne rano
i trochi radochi...zapomniales dodac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieszne rano
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×