Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ashedalka

Mleczko pod prysznic? Jakie preferujecie?

Polecane posty

Gość co ja mam zrobic no
najliepkniejsze i najdluzej pozostawiajace zapach na ciele to palmoliwe kwiat pomarańczy...zapach jest zabójczy uwielbiam go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwielbiam kosmetyki DOVE
kosmetyki z linii Deeply Nourishing niesamowicie nawilżające, pachnące - nie kolidują z perfumami , uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwielbiam kosmetyki DOVE
używam jedynie perfum , C-thru charning , szczerze mówiąc dostałam je od taty w zeszłym miesiącu i też mnie urzekły.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwielbiam kosmetyki DOVE
playboy ten pierwszy , PLAY IT LOVELY - też ma świetny żel pod prysznic , tak samo jak perfumy ;) pomarańczowy adidas - bardzo fajny Wyżej wspomniana linia DoVE oraz C-thru ale tylko w wersji perfumowej . naprawdę świetne,polecam i gwarantuję,że zapach jest naprawdę czarujący.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkkka
produkty dla dzieci, łagodne bez sls etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwielbiam kosmetyki DOVE
nie słyszałam o takiej firmie, nie mogę nawet otworzyć linku . Dove też miało kiedys jedwabne mleczko ,ale teraz niestety nie mogę spotkać ich już w grogeriach . Chyba wycofali produkcję. Dobierając kremy,balsamy stawiam głównie na doskonałe nawilżanie,chociaż też zależy mi ,by miały ładny zapach ,który i tak pod "mocą" perfum niknie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwielbiam kosmetyki DOVE
Zija kokosowa terapia skóry - dokładnie nie pamiętam nazwy ,wyrzuciłam opakowanie. Mój mężczyzna kupił je kiedys jako kokosowy balsam do ciała ,który uwielbiam . Sama nie odważyłabym sie na taki zapach przyjemny ,lekko słodko -mleczny podobny do uwielbianego przeze mnie balsamu muszę przyznać ,że też mi sie spodobał , na zimowe wieczory -świetny choć trochę duszący .;) na noc - bez łączenia z perfumami OK inaczej może przytłaczać.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwielbiam kosmetyki DOVE
o kurcze,to juz wiem. Pojęcia nie miałam,że to produkt takiej firmy - nie słyszałam o niej nigdy.;) Dostałam w zeszłym roku od przyjaciółki płyn tej wersji ,nie pamiętam dokładnie zapachu ,wiem,ze mi sie podobał. W których drogeriach jest on dostępny? też nigdy nie spotkałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaaaaaaaaaaaaaaam
Dajecie się nabierać spamerce jak dzieci :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwielbiam kosmetyki DOVE
kto według Ciebie spamuje ? czy nawet w temacie o kosmetykach musicie doszukiwać sie spamowania ? Żałosne dzieci neostrady. Wietrzą podstęp w każdym poście.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowe dove jest fajne
ale i tak stawiam na garniera. najlepsze sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używałam również dawniej Adidasa i od czasu do czasu mleczka z koziego mleka;) I do tego potem balsamik też z koziego mleka;) A kto niby spamuje? nie można porozmawiać o kosmetykach? To jest chyba forum dla kobiet żeby sobie popisały, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwielbiam kosmetyki DOVE
kozie mleko działa wybielająco ,podobno;) mam dość ciemną karnację,dlatego zawsze wybieram kosmetyki poprawiające koloryt skóry, balsam kokosowy świetnie rozświetla, lubię jego zapach - choć jest "ciężki";) i nie zawsze współgra z perfumami;) moja mama używa koziego mleka - ma niesamowit zapach . Zdecydowanie wolę mocniejsze zapachy ,ale ten jest świetny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwielbiam kosmetyki DOVE
zapach ma naprawdę świetny.;) mówisz o kosmetykach w białych buteleczkach ? jeśli tak , to mają coś z wybielających.;) ale są naprawdę bardzo wydajne i mają nieziemski zapach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w białych - ale nie słyszałam żeby wybielały;( Jak tak to nie dobrze bo ja mam taką cerę jasną raczej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwielbiam kosmetyki DOVE
kiedyś kupiłam w biedronce balsam nawilżający za 7zł. duża butelka,wspaniay zapach i świetnie nawilżał potem widziałam go jeszcze kilka razy ,nie wzięłam , żałuję,bo teraz nie pamiętam nawet jak sie nazywał,ale też wiem,że był świetny mam fioła na punkcie balsamów,płynów,kosmetyków do pielęgnacji ciała.;) także, często kupuję coś, to leży, zużyję troszkę,albo nie - oddaje przyjaciółkom,mamie ,koleżankom ale zazwyczaj siegam po te sprawdzone. Które znam,jestem pewna i wiem,że mnie nie zawiodą. A jeśli już jesteśmy przy nawilżaniu - nic tak nie nawilża jak oliwka dla niemowląt.;) zdecydowanie na podium;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwielbiam kosmetyki DOVE
kiedyś kupiłam w biedronce balsam nawilżający za 7zł. duża butelka,wspaniay zapach i świetnie nawilżał potem widziałam go jeszcze kilka razy ,nie wzięłam , żałuję,bo teraz nie pamiętam nawet jak sie nazywał,ale też wiem,że był świetny mam fioła na punkcie balsamów,płynów,kosmetyków do pielęgnacji ciała.;) także, często kupuję coś, to leży, zużyję troszkę,albo nie - oddaje przyjaciółkom,mamie ,koleżankom ale zazwyczaj siegam po te sprawdzone. Które znam,jestem pewna i wiem,że mnie nie zawiodą. A jeśli już jesteśmy przy nawilżaniu - nic tak nie nawilża jak oliwka dla niemowląt.;) zdecydowanie na podium;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeee
ja uwielbiam olejek pod prysznic Balneum jest świetny i niezastapiony Dla alergików do kupienia w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwielbiam kosmetyki DOVE
nie bój się, nie zrobią z Ciebie mącznej panienki ;) ale rzeczywiscie mają składnik regenerujący -tzn.wyrównują koloryt , jednakowa skóra się robi;) stosowałam przed wakacjami , bo tutaj to oczywiste,że podczas opalania różnie to słonko złapało i nie zawsze było równo ,a jak jechalam na wakacje,dwa tygodnie i ładnie się wyrównało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwielbiam kosmetyki DOVE
olejek pod prysznic Balneum nie słyszałam, a co to za cudo ?:) pewnie straaasznie drogie,skoro do nabycia w aptece;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie też uwielbiam przeróżne kosmetyki do pielęgnacji ciała;) I uwielbiam jak są na promocji - bo można faktycznie za niewielkie pieniądze kupić;) A o tym Balneum także nie słyszalam - z miłą chęcią bym poznała coś więcej na ten temat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwielbiam kosmetyki DOVE
dokładnie;) szczególnie w dużych supermarketach są ciekawe promocje i można nabyć jakąś perełkę za nieduże pieniądze . Czasem w Rossmanie coś fajnego się trafi .;) Zazwyczaj robię delikatny makijaż i oprócz odrobiny podkładu ,tuszu do rzęs i błyszczyka nic nie potrzebuję,dlatego kosmetyki do pielęgnacji ,perfumy i lakiery do paznokci szczególnie lubię.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli dla Was pisanie na tym forum to spam to ja Wam podziękuję - tamte tematy chciałam żeby usunęli, gdyż nie potrafiłam się obsługiwać jeszcze tym forum i dlatego jest kilka tematów. A jeśli coś komuś nie odpowiada to nie musi tego czytać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwielbiam kosmetyki DOVE
na tym forum wietrzenie podstępów to podstawa;) nie wchodzę tu często ,ale czasem w pracy bywa naprawdę nudno ,więc to moja jedyna deska ratunku;) Pozdrawiam założycielkę. Mało jest tu osób myślących;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×