Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sunia987

kobiety, które lubią obroże i smycze

Polecane posty

Gość sunia987987
tutaj takich wcale nie ma, a Tobie się jeszcze marzy taka z pomorza...ha;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunia987987
cofam prawie nie ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunia987987
pokorna mogę być...dla Pana/Pani a ty jesteś łajza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jat
on3city: Chyba coraz trudniej o dobrego Pana... Od jakiegoś czasu fantazjuję o stanowczym,silnym,stabilnym emocjonalnie mężczyźnie.Mężczyźnie,który mnie zdominuje i całkowicie mną zawładnie.Mam tu na myśli nie tylko czysto fizyczny stan posiadania. A układ polegający nie tylko na odgrywaniu pewnych ról. Nawet nie wiem ,skąd we mnie takie pragnienia. Jestem osobą o trudnym,niepokornym charakterze.Potrafię postawić na swoim,i konsekwentnie dążyć do wyznaczonych sobie celów.Za autorytet uznaję tylko osobę,która zasłużyła sobie na mój szacunek (i nieważne jest,co ma napisane na wizytówce,pieczątce,czy tabliczce mocowanej na drzwiach ;)).Nie potrafię współpracować z pewnymi typami ludzi.Wiele osób poprostu schodzi mi z drogi.Trudno jest mnie zmusić do robienia czegoś,na co nie mam ochoty. Jestem całkowicie niezależna finansowo (własna firma).Mam 30 lat,mężczyźni zwracają na mnie uwagę. Singielka z wyboru.W wielu kwestiach - jestem poprostu : rozpuszczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jat Fajnie pięknie Poprostu nie jest łatwo znaleźć samca ,podkreslam samca który ma 3 swoje firmy i cię zdominuje intelektualnie i sexualnie . Moim zdaniem musi spełnić wszystkie te warunki ,są tacy :) szukaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jat
cukierek29 : Masz rację.Trudno jest kogoś takiego znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jat
cukierek29 : Masz rację.Trudno jest kogoś takiego znaleźć. Mam nadzieję,że prawdziwe samce alfa nie wyginęły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem Jest dylemat :czy taki facet ("alfa "),będzie chciał polaczyc swoje geny z twoimi (równie dobrymi ),czy nie będzie szukał młodej inteligentnej dziewczyny ale nie tak niezależnej i przedsiębiorczej jak ty ? Czy wybierze ciebie ? Zależy jaki masz charakter Ja np lubię kobiety ktore dodają wartość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jat Zastanawiam sie co mam odpowiedziec... Slowa to tylko slowa... Kazdy tu moze napisac, ze dominuje lub jest posluszny, tylko jak cos ka byc faktem jest blaganie, agresja lub inne... Przyznam, ze zaintrygowala mnie to co napisalas... Ps. Jak znasz stronke bdsm.pl jest tam jedno opowiadanie pewnej farmaceutki... Tez twierdzila jak ty, ze tego chce... Po krotkim czasie, odpuscila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem młodym i wysportowanym mężczyzną (21. l). Oferuję spotkania towarzyskie dla Pań w celach seksualnych ale nie tylko Wszystkie szczegóły do dogadania drogą mailową, dyskrecja i satysfakcja gwarantowane Zainteresowane Panie proszę o kontakt na adres: johny11fingers21@o2.pl - tylko Wrocław i okolice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunia987987987
Jat w tym co napisałaś jedna rzecz szczególnie przykuła moją uwagę...żeby ten układ nie polegał jedynie na odgrywaniu ról, żeby był faktycznym stylem/sposobem życia to bardzo ważne ale niestety raczej nierealne ci mianujący się Panami (bo Panami na pewno nie są!) uważają, ba! pewni są, że wystarczy powiedzić "na kolana suko, teraz obciągaj..."...a przecież obie wiemy, że nie o to chodzi, prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... Tylko dlaczego podswiadomie chcecie by facet dominowal psychicznie, ale jak przychodzi do zderzenia w realu to wolicie tylko bol fizyczny... Jak zaczynamy dominowac umysl, uciekacie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunia987987987
on_3city kto Ci takich rzeczy naopowiadał? cyganił bezczelnie! zadawanie bólu fizycznego właściwie nie jest konieczne...zapewniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadawanie bólu fizycznego właściwie nie jest konieczne...zapewniam... xxxx zgadzam się w całej rozciągłości. Uwielbiam dominację psychiczną. Bez niej nie wyobrażam sobie mojej relacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialbym by to co piszesz bylo realne... Wiele razy w zyciu spotykalem kobiety ktore twierdzily jak piszesz... Tylko okazywalo sie zawsze inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunia987987
bo to złe kobiety były...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A raczej bure suki :D Przepraszam ogólnie że się wtrącam. Ale temat jest mi bliski :) Być może już na najbliższym spotkaniu dostane wymarzoną obrożę. I będę dumną suką swojego Pana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunia987987
Ana... nie wtrącasz się, spokojnie... miło, że pisze ktoś, kto ma coś do powiedzenia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie jest tak, ze wiekszosc z was boi.sie dominacji psychicznej... Bol fizyczny szybko mija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunia987987
dominacja psychiczna jest znacznie, znacznie bardziej podnicająca niż fizyczna...ok, przynajmniej dla niektórych;-) co z tego, że ktoś/Pan/Pani się pobije, opluje itd? moim zdaniem zero przyjemności, zero fantazji... ale kiedy wiesz, że musisz, bo ci kazano...hmmmm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunia987987
miało być *cię;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przystojnyyy
''Jeśli lubisz Pięćdziesiąt twarzy Greya, zakochasz się w Osiemdziesięciu dniach żółtych'' - tak reklamował powieść brytyjski wydawca, który kupił prawa do publikacji za kilkaset tysięcy funtów! I tak też się stało. Książka odniosła piorunujący sukces. Ukazała się drukiem w sierpniu 2012. W 5 tygodni sprzedano 175 000 egzemplarzy. Od początku jest w Top 10 listy bestsellerów ''The Bookseller'' i Top 10 ''The Sunday Times'' - na 6. miejscu. Prawa do publikacji kupili wydawcy w 14 krajach. http://allegro.pl/listing/user.php/run?category=79168&us_id=26079086

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, w dominacji psychicznej nigdy nie daje rozkazow. Sa tylko stwierdzenia... Np, napisze ci smsa, gdzie i o ktorej sie widzimy... Wiesz jak masz byc ubrana. Odstepstwo wiaze sie z tym, ze zostaniesz nagle sama, bez slowa, odzewu... Rozumiesz o czym pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsza jest cisza. Albo stwierdzenie - sprawiłaś mi przykrość. To stwierdzenie dobija mnie po całości. Mój Pan nie rozkazuje. On mówi. A sposób w jaki to mówi nie daje wątpliwości że jest to nakaz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×