Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sunia987

kobiety, które lubią obroże i smycze

Polecane posty

Anastlle Ja spędziłam jakiś czas na Sycylii. Mówią że włoszki sa piękne...bzdura OOO jakiś czas spędzony na Sycylii, pozwolił Ci na formuowanie takiej śmiałej tezy..? może po prostu włoszki z tego regionu ustępują urodą tym z lądowej części kraju. tak jak u nas, nie od dziś wiadomo, że najpiękniejsze są z Poznania i Białegostoku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siła spokoju myślę że po prostu są brzydkie :) Nie dbają o siebie i ciągle się drą :) Poważnie :) Cukierek przypomina mi się moja znajoma z nieodległej Bukowiny która notorycznie leje swojego męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anastlle no taką panią mieć co tak leje po głowie wszystkich dokoła to ciężko wytrzymac . jeszcze jakbym się miał z kobietą w domu bić to bym już nie wytrzymal . lubię spokojne kobiety tzn nie bijace i nie krzyczaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie ta strona smyczy jakoś nie interesuje hehe :D Takiemu facetowi to wstyd obdukcje zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi również nie odpowiada typ urody włoszek, hiszpanek, portugalek itd o tureckich kobietach nie wspominając. dużo z nich jest mocno owłosionych, "wąsatych" ;) ale rumunki... podkreślam RUMUNKI, a nie cyganki z rumunii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no no Ja lubie smycz ale dla mojej suczki :) Dobrze mocno ją trzymać, Tak mają włosy miedzy piersiami Ja lubię Polki są super pod każdym względem, Też szwedki, norwezki -jak kobieta jest doinewestowana to widać ,emanuje sexapilem na kilometr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cukierek, a ja lubię być na smyczy mojego Pana :D Ostre rżnięcie to nie to samo co bdsm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko spoko tylko nie sadyzm :) to mnie nie kręci :) A ten twój pan to stały jest czy zmienny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadyzmowi i torturom mówimy stanowcze NIE :) Stały nie zmienny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też lubię mojej założyć maskę na głowę ,np torbę z biedronki z dziurami i tak ją biorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubie bardzo byc suczkom pana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×