Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość akacjanerwowa

Jak stać się silniejszą? ;)

Polecane posty

Gość akacjanerwowa

Wiem że to brzmi idiotycznie, ale marzy mi się więcej pary w rękach i w nogach. Ogólne poprawienie sylwetki też jest w planach (ważę 85kg - przez depresję przytyłam sporo ale teraz jestem pełna pozytywnej energii!), ale chciałabym sobie ładnie zarysować ramiona i ogólnie być sprawniejszą, aby wchodzenie na 5 piętro albo szaleńczy bieg 200 metrów do autobusu nie przyprawiało mnie o zawał serca. W planach od nowego roku (do 4 stycznia mam leki a przy nich dieta czy nadmierny wysiłek się skończy zbyt wysokim ciśnieniem i omdleniem) jest dieta, ćwiczenia rozciągające rano i hula hop. Oczywiście 2 litry wody. Nie jedzenie słodyczy to nie dla mnie problem od kiedy nie biorę antydepresantów, już przez 3 tygodnie schudłam 2kg nic nie robiąc, a były święta! Ale co więcej? Niekoniecznie mam czas na siłownię (długo mam zajęcia- jestem studentką, w tym roku studia zmieniłam na nowe), ale może jest coś, co mogę robić w domu? Wiem że najlepiej byłoby mieć trenera który by mi rozpisał ćwiczenia na siłowni, ale ani czasu ani pieniędzy nie mam - wot, życie studenta i wciąż spłacam wizyty u psychologa czy leki ;/ Czas mam rano przed wyjściem na uczelnię na 10 i wieczorem koło 19-20. Co mam w domu? >> rower >> hantle 2kg jeden >> hulahop ciężkie Proszę o porady. Nie chcę tylko schudnąć, chcę mieć sprawniejszą sylwetkę silnej baby :) (no, nie kulturystki, coby nie było że mi odbiło skrajnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie czy chcesz się wysmuklić i nabrać ładnych kształtów czy chcesz być 'silniejsza' w sensie nabrać masy siłowej? bo to warunkuje zupełnie różne rodzaje ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akacjanerwowa
Chciałabym schudnąć, ale nie na drobniutką pannę zupełnie a nieco wyrobić masy mięśniowej. Bez przesady, oczywiście, ale zawsze mi się bardziej podobały dziewczyny z lekko zarysowanymi mięśniami niż takie tylko szczupłe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×