Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość DominikaS

Programy do firmy

Polecane posty

Gość DominikaS

Od stycznia ruszam z moją firmą , działalność handlowa która będę prowadziła razem z chłopakiem , jestem pełna obaw ale i nadziei Wiem ,że pewnie niejedna z was przez to przechodziła dlatego zwracam się do bardziej doświadczonych koleżanek. Poradźcie jakie programy do biura mi się przydadzą? wiecie jakieś do prowadzenia korespondencji, jakiś baz, rejestrów klientów, dokumentów magazynu no i może księgowości - będę prowadzić kpir Co polecicie? piszcie wszystko co macie chętnie poprzeglądam i coś wybiorę dla siebie dzięęęęęki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajka12
A co Cie interesuje? online czy na dysk? ja faktury wystawiam w exelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an_na_ma_ria
Ja znalazłam w necie info o takim pakiecie dla małych firm https://www.wirtualnebiuro-aliorbank.pl/ w którym jest sporo programów do prowadzenia firmy w tym microsoft office i program do księgowości szybkafaktura.pl tylko właśnie szukam opinii o tym programie bo go nie znam - może ktoś z niego korzysta? a ten pakiet fajny sie wydaje, mnie by pasował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty, wyuzdana
chyba temat pomyliłas szukaj wsród swoich bo tu chetnych na pogaduszki nie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruszka94
A jaką działalność planujecie otworzyć? Dobrze, że interesujesz się innowacjami, bo to podstawa każdego dobrze prosperującego biznesu. Na początek na pewno powinnaś zastanowić się nad narzędziem usprawniającym pracę każdego przedsiębiorstwa czyli Tableau. To program ułatwiający połapanie się we wszystkich danych w firmie. Poczytaj o nim więcej w http://newdatalabs.com/#jak_dziala_tableau

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alien00
a pakiety biurowe gdzie kupujecie? jakies sprawdzone sklepy z ofertą dla firm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwienka
Jak będziesz mieć firmę to zajrzyj do sklepu Segato. W bardzo atrakcyjnych cenach dostaniesz artykuły biurowe, niszczarki do dokumentów czy bindownice. Wiele z tych rzeczy Ci się przyda. A nie trzeba na to fortuny wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania199211
Zdecydowanie powinnaś zastanowić się nad wyborem jak najlepszego oprogramowania. Nie ma sensu skupiać się na drobnostkach. Uważam, że na pewno przyda Ci się pomoc w analizowaniu danych, na których będziesz pracowała, a w tym bardzo pomaga http://newdatalabs.com/#trial Zapoznaj się z opiniami innych ludzi na temat tego oprogramowania. Jak dla mnie kluczową informacją jest to, że korzystają z niego tacy giganci jak facebook czy Walmart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od mniej więcej 2 lat cały czas działamy na Berberis i to naprawdę fajnie wpływa na optymalizację działalności. Bardzo duża zmiana na plus, przede wszystkim pod względem planowania, zarządzania, kontroli. Kiedy wszystko znajduje się w jednym systemie, to jednocześnie całość prac przebiega zdecydowanie lepiej. Znana jest odpowiedzialność i zależność pomiędzy zadaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmel49210
Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem dla małej rozwijającej się firmy jest faktoring https://www.monevia.pl/faktoring-to-nie-windykacja/ Faktoring polega przede wszystkim na upłynnianiu gotówki zamrożonej w formie faktur z odroczonymi terminami płatności. Myślę, że dla małych firm, które nie mogą pozwolić sobie na przestoje w finansach, tego typu rozwiązanie sprawdzi się idealnie. Nawet najlepszy program do twojej firmy, nie pomoże ci w przypadku, gdy przepływ gotówki w firmie nie będzie odbywał się zbyt płynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karmel - trochę nie na temat xD Ale faktoring jest ciekawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kender

Najlepiej mieć wszystko w jednym systemie - Berberis. To on robi różnicę i naprawdę sporo daje.

O ile wszystko dopasujecie jak należy, w sensie funkcje, to całość powinna działać znakomicie. Firma potrzebuje odpowiedniego oprogromowania dla optymalizacji. Bez tego tak naprawdę niczego nie zdziałacie, bo niby w jaki sposób? Trzeba dopilnować podstawowych kwestii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ostatecznie kilka miesięcy temu w naszej firmie przygotowaniem nowego oprogramowania zajęła się firma testbynet.com. Dość sprawnie wszystko przebiegło, oprogramowanie radzi sobie dobrze więc może z nimi się skontaktuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekk

Nowoczesne oprogramowanie do magazynu to takie, które ułatwia prace, pomaga nam zarządzać magazynem. Muszę przyznać, że bardzo dobry jest program magazynowy LOMAG. W przypadku naszej firmy sprawdził on się doskonale i podejrzewam, że tak samo będzie u Ciebie w firmie. Według mnie to bardzo dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belfers

Kwestia jedynie taka, która wersja Berberis, bo na tym systemie można naprawdę sporo wyciągnąć, kwestia taka, czy umiejętnie dopasujecie rozwiązania. Która wersja? To już zależy od rodzaju działalności i skali działań. Nie chodzi o byle jaki system, tylko taki, który da realną optymalizację. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka

Wdrożenie systemu magazynowego to świetna decyzja.Jeśli chcesz mieć porównanie z innymi programami mogę polecić Ci Weaver WMS zajrzyj na ich stronę : weversoft.pl może akurat ich rozwiązanie okaże się dla ciebie najlepsze. Wersja bezpłatna pozwoli ci sprawdzić jak to wszystko działa w praktyce bez inwestowania dodatkowych pieniędzy co zakładając firmę na pewno ma znaczenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamks

Potwierdzam działanie Berberis. Nie da się w tych czasach działać bez wsparcia ze strony oprogramowania. Temat akurat przerabialiśmy. Jeśli skala jest duża, to nie da się tego wszystkiego przeskoczyć. Potrzebne wiele modułów do planowania i kontroli. Generalnie temat jest dosyć trudny, ale oprogramowanie jest niezbędne to solidnego działania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmj

Wiem z doświadczenia, że do każdego profilu działalności możesz dostosować www.lomag.pl. Kontrahentów ci pobiera automat, z bazy GUZ. Kursy z NBP również, więc gospodarka magazynowa jest pod kątem prawnym zabezpieczona. Optymalizacja z JPK również występuje. Reszta do indywidualnej konfiguracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam szczególnie zaopatrzyc sie w odpowiedni program do kierowania magazynem. Jest to moim zdaniem podstawa funkcjonowania każdej dużej firmy.

Wygodny program to znacznie sprawniejsze kierowanie tym co sprzedajemy. Zerknijcie sobie tutaj:

https://biznews.com.pl/technologia/20783-nowoczesne-zarzadzanie-magazynem-to-wydajnosc-i-precyzja

 

Na stronie jest opisane co wziąc pod uwagę przy wyborze takiego oprogramowania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×