Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Może wkońcu będzie jakaś przewrotna akcja i spadnie jej ten laptop :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamka 2
ManEk szkoda, ze nie odwrotnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż tak staro wyglądam :p? A ile ty masz lat, że szkoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamka 2
tak wlasnie kolo tego odwrotnie ja mam i szkoda, ze Ty nie masz, bo poszlibysmy na kawkęęęęęęęęęęęęęe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzka czekolada z mlekiem
lamka jaby cie chciał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło mi, szkoda bo kawkę z kobietami lubie pić :) Widze, że uciekamy wszyscy od tematu naszej Koreanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że ja nie pijam kawy bo też bym się może załapała do waszego towarzystwa :/ :D nooo ale przecież zamówię sobie zieloną herbatkę :P to co kiedy ta biesiada ? :) no chyba że Lamka nie dopuści do spotkania we troje hehe :] aaa pewfnie Anna Zuzanna też by się załapała na takie kawkowanie. Anna gdzie jesteś ? tylko że my wszystkie trzy po trzydziestce :D Manek pasuje Ci towarzystwo starszych pań ? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy raz tam zajrzalam, czy tam zawsze jest taki burdel ze tylko nasrac na srodek i rowerem pojezdzic?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie tam co na paranormalnych
margie, margie, margie gdzie ty byłaś jak cie nie było ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Chan-ka ja tez kawy nie piję bo kiedys po wypiciu tego napoju wyladowałam na izbie przyjeć w szpitalu-tak mi skoczyło cisnienie.Uraz mam do dzisiaj ;) Nie ma u mnie zimnej wodu 😭Siedze w piżamie i patrze przez okno jak panowie z pogotowia wodociagowego usuwaja awarie.Stoi czterech nad wykopanym dołem i paląc papieroska leniwie spoglądaja do wykopanego dołu :OA wody jak nie było tak nie ma 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe teraz przeczytałam co napisałam wyżej-masło maślane :P "Stoi czterech nad wykopanym dołem i paląc papieroska leniwie spoglądaja do wykopanego dołu" :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brmaneczka
hej wyslijcie mi linki do kamer bo kurcze mi gdzies uciekły, dziekuje ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna 🖐️ Mi też po kawie skacze ciśnienie po za tym dziwnie swędzi mnie ciało a nie daj Boże żebym dwie wypiła to już mam taką masakrę że szkoda gadać. A co do leniwych panów to wszędzie chyba tak samo się to odbywa, nie chce się robić oj nie chce :) po głowach się drapią, stoją i nie wiedzą co robić nie raz widziałam takie obrazki więc mogę sobie wyobrazić obrazek spod Twojego okienka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się, ja też często jak przeczytam co napisałam to mi rece opadają, tak właśnie jak powyżej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chan-ka a ja dalej w piżamie siedzę bo umyc sie nie moge 😭Męza nie ma bo musial na chwile do pracy pojechac a po córke trzeba iść do przedszkola.Dobrze ze mama blisko to po nią pojdzie bo ja bez umytych włosów nie ruszam sie nigdzie na krok😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde wyobraź sobie że ja też jak nie umyję kudełek to ani rusz :] kurde trafił swój na swojego :P Ja zmykam bo do miasta muszem 🖐️ Miłego dnia i oby wodę szybko włączyli bo bez wody przerąbane jak w ruskim czołgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamka4
chanka kurde kurde :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×