Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Uczeni twierdzą, że na początku 21 wieku 95% ludzi na świecie jest zarażonych pasożytami DOBRANOC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcei niezdecydowanej
czy ta laska co jest na kamerce zarabia w ten sposob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huuhu
a teraz jej wgl. w domu nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goracy dzień
fenkju kochani fenkju źe mie ogjondacie, czipi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Chan-ka 99,9% ludzi, którzy mają w domu zwierzęta (nawet gryzonie czy ptaki) są nosicielami pasożytów. Chan-ka serdeczne dzieki,znowu bede miała schizy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej jesteś świadoma :P ...ale odrobaczasz chyba pieska ? :) miałaś wstawić zdjęcie z nową fryzurka pupilka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odrobaczałam co miesiac przez pierwszy jego rok a teraz (ma 15 miesiecy) wg polecenia weterynarza-co 3 miesiace.Pilnuje tego jak cholera ;) Zreszta nasz piesek miał teraz operacje i miał "otwierane" jelita,wiec gdyby miał robale to podejrzewam ze lekarz by to zauwazył :) Co do zdjecia to jeszcze nie zrobilam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morda w kubełłłł
Jedna dowcipy pisze druga o pasożytach nawija a gdzie w tym wszystkim czipi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze do tego ciągle wrzucają jakieś dziwne pioseneczki :-o Wynocha stąd nie pisać o pasożytach !!! Pewnie nie dotrze :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chipura poszła w teren. Założe się że chipi zajada sie walsnie pieskiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puk, puk :) Podpuszczałam was troszkę z tymi robalami. Do mnie takie statystyki nie wiadomo skąd wyciągnięte nie przemawiają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leofer 78
Może to jakaś ofiara przemocy nikt jej nie wierzy więc zrobili z niej głupią. W dzisiejszych czasach nawet Jezusa gdyby zstąpił ponownie, wsadziliby do psychiatryka. Nie słyszeliście o teorii, że są ludzie którzy znają prawdę o świecie ale są i ludzie pilnujący by nikt jej nie poznał. To oni są wśród polityków, psychiatrów, władzy. Brzmi śmiesznie ale przecież nasza świadomość jest bazowana tylko na podstawie mediów. Tylko! A sam Hitler który bym w zasadzie geniuszem, stwierdził, że jeśli będzie mial władze nad treścią książek....dalej sobie doczytajcie.... Konrad Niewolski uwazany jest za chama i idiote. Twierdzi że poznał wiedzę , z która jest tak że jak o niej wiesz to albo popełniasz samobójstwo albo kończysz w wariatkowie. Nieliczni potrafią się uporac z ową świadomością. Mialem.doczynienia z ludźmi od lat zamkniętymi w psychiatryku. Widziałem jak leki ich oglupiaja i widziałem że to niekoniecznie byli głupi ludzie. Ba niekoniecznie nawet schizofrenicy bo ci bywają bardzo mądrzy. Wystarczy obejrzeć Truman Show nie wiedząc że to reality show, bez scen z reżyserem i obsługa... Weźmie się bohatera za paranoika. Okazuje się jednak, że jest dokładnie tak jak mu się wydaje. Są rzeczy których nie znajdzie się w Google . Są ludzie którzy gdyby chcieli, zrobili by bardziej złożony zamach niż wtc i nikt by nie snuł podejrzeń. Media kreują wszystko i trzeba być idiota by uważać że nie ma ludzi którzy stanowią piecze, rządzą o czym mamy się dowiedzieć. Dlatego też albo ta pani to sciema albo ktoś chce by brać ją na serio. Bo i tak w każdej chwili mogą puscic scieme że to sciema. To niczym mówienie do męża po zdradzie z jego przyjacielem: właśnie bzykal mnie twój przyjaciel Mialam sto orgazmow. I uśmiech głupi, a mąż na to: ty gluptasku mój kochany. To tylko dowód na to że ludzie widzą co chcą widzieć spośród tego co jest widzialne. Napisalbym znacznie więcej ale byłbym wzięty za idiote albo fanatyka teorii spiskowych a takowym nie jestem. Jestem tym co widzi spiskowe ale praktyki - nie teorie. Kiedyś ludzie tygodniami zastanawiali się co znaczy czerwoną lapka.okazało się że era wypuściła heyah. A Seksmisja? Ten film to arcydzieło pod przykrywka komedii która mnie niezbyt śmieszyla. Dzień Swira? Dla jednych komedia dla innych durny film. Nie każdy czuje że Koterski tworzył arcydziela. Jeden widzi idiote powracającego jaja w dżinsach, inny człowieka z nerwica natrectw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regvfrtegt
khjk ddd ddd dddd ddd ddd ddd ddd ddd ddd ddd ddd dd ddd ddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regvfrtegt
d d dd dd d d dd d d d dd d d d d d d d dd d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d d s s s s ss s s s s s ss s ss s s ss s s s s s s s s s s s s s s s s s s s a a a aa a a a aa a a a a aa a aa a a a a ww w w ww w ww q q q q q q qq :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat do kosza
temat do kasacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdbhjfdgebhy
zgłoszony do usuniecia jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfd
i co nie znika jakos :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×