Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

nie na temat oj,chyba nie mas zszans ,bo podgladacz to zatwardzialy samotnik :P podglądacz moze to twoje przeznaczenie?A moze to Chan-ka ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna to że napisałam kiedyś że mam kilka czarnych nicków i czasami coś napiszę z pomarańczki to nie znaczy że tutaj siedzę i syf robię :-o Moze jak bym męża nie miała to bym podglądacza zaprosiła na kolację ze śniadaniem ale ja już znalazłam swoją drugą połowę i tak już zosatnie do końca 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa może to ty ? :P Właściwe to tak sobie pomyślałam nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie postanowiłam kilka dni temu że robię odwyk od kafe bo za dużo czasu ostatnio tutaj spędzam. Nie żebym miała za stracony ten czas w którym pisałam z wami, bo akurat tutaj dobrze się bawiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie jak sala samobójców
oglądał ktoś ten film? NIe sądziłam, że temat się tak utrzyma i że do dziś jeszcze będzie ta akcja z tą dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkjjjhhhh
jej tam już chyba nie ma nic nie widac na kamerkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falista papuzka
jest jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest jest, na poczatku śledziłam pilnie mając nadzieję na jakieś drastyczne zmiany, ale teraz....w końcu ile można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to moje inne czarne nicki.Korzystam tylko z idolki i chanki. GLINKA ZIELONA WITARIANKA BORZENA IDOLKA BOLKA I LOLKA ODDAM ZA FREEE NICK "SALA SAMOBÓJCÓW' :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...żeby nie było za chwilę że ja to podglądacz, anioł i inni tutaj :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catalina- ja też miałam nadzieję że coś wię wydarzy ale ona ciagle w tym samym punkcie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazła by sobie jakiegoś fajnego chińskiego kolegę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie na temat
Nie jestem zadna z was samobojczynie realnego zycia!!! Nie wiem skad te podejrzenia!!! Ladne macie o sobie zdanie zeby sie od razu nawzajem oskarżać ;))) hehehe Nie wiem jak udowodnic bo poziom zaklamania na kafe osiagna szczyty!!! Podgladacz pogadaj ze mna co ci szkodzi. Nie masz nic do stracenia!!! Ja tu nie mam zadnego nicka czarnego a wchodze tylko po to zeby popatrzec na chipi a podgladacz ma na dole link do kamereki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie na temat
Poza tym nie rozumiem czemu dziwi was moje zainteresowanie podgladaczem, facet ktory chodzi z kotem na sznurku i wchodzi na kobiece forum to przeciez idealny material na faceta!!! Zawsze zrozumie, poratuje, pocieszy, szkoda ze sie marnuje od 4 lat sam... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, przcież mnie nie dziwi że się ktoś zainteresował takim fajnym facetem, absolutnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko fajny facet musi mieć fajną kobitkę więc jak taka jesteś to nie odpuszczaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawaj zdjęcie do oceny, znamy tutaj jego gust więc będziemy badać czy się nadajesz :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po za tym zakładaj czarnego nicka bo będziesz bardziej wiarygodna, a takie pomarańczki zwykle są podejrzane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie na temat
Widac od razu ze ty i anna zuzanna jestscie wsciekłe ze przyszła konkurencja, pewnie jestescie brzydkie stare baby i przyczepiłyscie sie do podgladacza i tak na nim siedzicie. Szkoda chłopaka, a wy stare głupie i brzydkie babay do mezów a nie tutaj pisac. Pewnie zaniedbane i smierdzace, maz was ma w dupie i na zdrady chodzi to tutaj zgrywacie piekne, dajcie wy zdjecia to ocenimy z kim mamy do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie na temat
Na kafetrii takich jak wy pelno. Złoscliwe i siedzicie tutaj dłuzej od innych to mysliscie ze jestescie tutaj paniami jamkimis. stare baby. \ Ja jestem swierzutka mam 24 latka i jednre cialo a nie zasuszone cyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harmider jak nie wiem
i co kuwa takie miny jebiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goracy dziadek
Ja uwazam,ze jedna taka para na milion na szanse przetrwac. Nie ukrywajmy,ale w wieku 16 czy 18 lat to jest zauroczenie, a nie parwdziwa , dojrzała miłość. Ile z nas wyszło za mąz za swoje licealne miłość? Garstka. Poza tym decyzja o małzenstwie to nie tylko organizacja wesela i wybór sukni,ale przede wszystkim odpowiedzialnośc i samodzielność. A nie oszukujmy sie, kto w wieku 18 lat jest stabilny finansowo, w takim wieku to sie mature robi albo pracuje dorywczo na promocjach zarabiajac na waciki.Jak oni bedą zyc, ona jako utrzymanka, lub beda biegac do rodziców aby ci racunki zapłacili?Bzdura. Ja wyszłam za mąż w wieku 26 lat, po 6, latach znajomosci, 2 lata po studiach,kiedy obydwoje mielismy dobra prace i bylismy całkowicie niezalezni finansowo.I przede wszystkim na tyle dojrzali,aby wziac odpowiedzialnosc nie tyle za siebie, co za drugiego czlowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie na temat
10.35. 10.37 to nie ja!!!!!! ja ide do pracy odezwe sie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goracy dziadek
każdy tak pisze ze to nie ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest! siedzi przed lapkiem
pewnie czyta o oniej piszą na kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×