Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Aaa czym Cię zaskoczyłam ? przecież kobiety też potrafią stwierdzić czy druga kobieta jest ładna czy nie :) Chyba ze chodzi Ci o to że trafiłam w Twój gust ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem jak najbardziej hetero :classic_cool: Zmiatam coś zjeść bo jestem głodna co u mnie jest dziwne o tej porze :-o Zjem marchewkę :) Żartuję :] 🖐️ :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielica123
mnie zaś ciekawi postać aniola stróża masz fajne podejście co do niektórych kobiet nie to żebym pochwalała lubie eksperymentować i lubie jak mnie ktoś sponiewierana. moge zostać twoją suką???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamów, zamów bo mąż też podziela mój sposób żywienia :] Tak poważnie to muszę kiedyś pojechać do Warszawy i zobaczyć łazienki itd bo ja nigdy tam nie byłam :( ...będę się tam specjalnie długo plątać to może Cię spotkam jak będziesz spacerował z kotem na sznurku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo proszę każdy ma swoją fankę :) Nie ma tutaj jakiegoś fanka chanki ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna gdzie się podziewasz ? U mnie dzisiaj też było słonko :) pachniało irlandzką wiosną i ćwierkały Irlandzkie ptaszyska, ptaszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielica1234
wiezycie w boga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielica1234
wieże tylko w anioła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dokończę jedzonko i idę pod prysznic. Dziwne pomaranczki tutaj ostanio się pojawiają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka_aniola_stroza
loool już podszywy wiec sie zaczerniłam[była anielica] kiedy on tu bywa?? widze czasami jak goni puste laski na uczuciowym ahhh brutal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie wierzę w Boga ale nigdy nie mówię o tym głośno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chan-ka, my na prawdę jesteśmy pokrewne dusze Też wolę o tym nie mówić, bo mit walczącego z kościołem ateisty mnie męczy, ja jestem ateistą, który po prostu nie wierzy w istnienie dobrego Boga ale nie walczy z tradycją ojców i dziadków ale ten temat zgłębimy z Chan-ką jak przyjedzie do stolycy, przy wieczornym winku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka_aniola_stroza
nioo będzie dzis on??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tematem wiary jak z tematem o jedzeniu :-o Z Tobą mogę o tym porozmawiać ale nie przy winku bo zbyt lubię wino :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I już miałam machnąć ręką na pożegnanie i zawiesił mi się laptop :-o Grzebałam w twojej stopce, otwarłam i się zawiesiło :( Tak tych tematów nie poruszamy :) 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×