Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Anna 🖐️ Współczuję :( Kuruj się kochana i zdrowiej :) patologiagoniii- wynocha jak się coś nie podoba !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna 🖐️ Współczuję :( Kuruj się i wracaj do zdrowia :) patologiagoniii- Jak coś się nie podoba to wynocha !!! Nagle wielkie zainteresowanie tematem. Jak masz coś ciekawego do napisania na temat chipi czy inny to pisz, nikt Ci nie broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna 🖐️ Współczuję :( Kuruj się i wracaj do zdrowia :) patologiagoniii- Jak coś się nie podoba to wynocha !!! Nagle wielkie zainteresowanie tematem. Jak masz coś ciekawego do napisania na temat chipi czy inny to pisz, nikt Ci nie broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patologiagoniii a mnie gówno obchodzi,że Ciebie nie obchodzi fakt że jestem chora 🖐️ Chan-ka dziekuję serdecznie ;)Dzis jest gorzej bo mam spuchniete nadgarstki 😭Moim dzieciom powiem,zeby składali mi życzenia na Dzień Babci a nie Matki,bo czuję się jakbym miała 80 lat 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patologiagoniii
jestescie POPIERDOLONE obydwie!! zrobilyscie se kurwa pogawedka w temacie o tej biednej dziewczynie! zalozcie se inny temat i tam pierdolcie glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,Moim dzieciom powiem,zeby składali mi życzenia na Dzień Babci a nie Matki,bo czuję się jakbym miała 80 lat " -------> Anna :D może nie powinienem ale ten tekst Ci się udał :) ps. generalnie wpisy pomarańczy w tym temacie traktuję jak spam, którego nie czytam 🖐️ Anna 😍 Chan-ka 😍 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Irlandii zawitało lato tej wiosny :D Od trzech dni tak grzeje że aż dziw bierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj oplaliłam przody, a dzisiaj miałam zamiar oplić tyły, aaa tu słonko dzisiaj jakieś niemrawe :/ teraz będę wyglądała jak placek zieminaczny wysmażony z jednej strony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisia Pysiaa
Ej a jak się skończyła ta historia w końcu z tą całą Chan Girl?Uratowali Ją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ammateour
Tu swego czasu pisała dziewczyna jaka miała pokazać chip chan girl swemu znajomemu z Korei który u niej na osiedlu sklep prowadzi z jakimiś upominkami.Akurat jej pierwsza rozmowa miała miejsce przed jakaś przerwą i mieli do niej wrócić po tej przerwie.Ten jej znajomy obiecał że jak się dowie coś więcej w temacie to da jej znać. Czy Ona potem u Niego była?Czy pisała tu czy coś On jej więcej na ten temat powiedział?Zadziałał coś??Jak to się skończyło??Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary Wyga co do kolan ma
Ciągnięcie ten temat i ciągnięcie.Że też was usta nie bolą?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chan-ka 🖐️Bylam dzis u reumatologa i dostalam skierowanie na badania pod ka\ątem RZS i boreliozy(kiedys ugryzł mnie kleszcz).Mam za mało zelaza we krwi i silna anemię 😭Dostalam tez skierowanie do hematologa i termin mam na .....25 pażdziernika- bez komentarza :O A co do mojego samopoczucia to czuje sie okropnie-bola mnie najbardziej stawy kolan i nadgrastki.Palce tak mi spuchly ze musialam zdjąć pierscionki.NAjbardziej boje sie boreliozy a jak narazie wszystkie moje objawy wskazuja na te chorobe 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łożesz :-o Piękny termin :/ człowiek by się skończył wcześniej. Zbadaj się pod kątem pasożytów :classic_cool: Nie chciałam już tego pisać żeby nie być nachalna ale normalnie masz typowe objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też to kiedyś miałam
w wieku 18 lat okazalo sie ze moj organizm nie ma zelaza, krwinek czerwonych mialam 900, bialych 11.000 (moze z zerami cos myle.) Pomimo przyjmowania lekow, zastrzykow (w skutkach czarnych posladkow) nic ale to nic nie pomagalo, tak jakby organizm niczego nie przyswajal. Lekarze rozkladali rece, a rodzice sie zamartwiali. Mama bedac na wizycie u swojego lekarza (przychodnia w warszawie na saskiej kepie) dowiedziala sie ze powinnismy sprobowac picie soku z burakow. Lekarka dala nastepujacy przepis: codziennie wieczorem przygotowac 1 litr soku z burakow, dodac do niego sok z dwoch jablek i jednej duzej cytryny. Wstawic do lodowki. Pic nastepnego dnia w rownych odstepach czasu. Nie podala jaka ilosc burakow jest potrzebna na 1 litr soku, bo sa rozne buraki. Mlode, stare, male, duze. Efekt jest taki, ze juz po pol roku mialam takie wyniki badan, ze lekarze uznali to za CUD. Musialam je powtarzac kilka razy. Dzis mam 36 lat i wyniki krwi jak u mezczyzny. Zawsze pamietam o burakach w jadlospisie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pasożyty zjadają nasze zjadane witaminy ,mikroelementy pasożyty lubią szczególnie ,żelazo..." http://forum.przebudzenie.net/jeszcze-inne/99-ludzi-ma-jaja-posozytow-obcych-jak-sie-badac-i-zwalczac-t2763.html "Praktycznie wszystkie pasożyty lubią witaminy, mikroelementy, a szczególnie żelazo.." http://www.pasozyty.com.pl/pasozyty-pasozytnictwo.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nsvfghevfger
co to kurfa forum medyczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest forum medyczne :) Anna ja tylko chcę Cię skłonić żebyś sprawdziła czy aby to nie to, bo przecież nic nie zaszkodzi jak a może pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurrr :/ miało być że nie zaszkodzi sprawdzić a może pomóc :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhsgdhyegf
głupia cha-nka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze może ci się to wydać głupie, to leczenie wodą utlenioną i inne naturalne sposoby leczenia. Ja około 5 late temu byłam wrakiem, czułam się jak stara babcia i każdego dnia narzekałam że mnie coś boli. Zainteresowałam się wtedy naturalnymi sposobami leczenia, zmieniłam dietę i przysięgam Ci że w tej chwili czuję się świetnie, nic mnie nie boli, nicccc. W sumie resztę już znasz bo pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chan-ka a badania pod katem pasozytów to tylko bada sie w kale czy z krwi tez sa jakies badania pod tym kątem? też to kiedyś miałam- ja w czasie ciazy(2,5 roku temu) mialam tak niskie żelazo ze położyli mnie w szpitalu i dostawałam żelazo domiesniowo.Po serii tych zastrzyków zrobili mi badania i sie okazało ze poziom żelaza...spadł :OCZyli mój organizm nie przyswaja wogóle żelaza.O burakach slyszałam i je jem prawie codziennie na obiad.Na mysl o piciu soku z burków mnie skreca ale sprobuje tego przepisu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. To wczoraj ja pisałam o burakach. Zaglądam tutaj w innym celu ale czytam co piszecie. Też myślę że mogą to być pasożyty, bo miałam podobne przejścia z tym dziadostwem, więc warto to sprawdzić. Nie będę tutaj pisać mojej historii ale jak jesteście zainteresowane to napiszcie do mnie na skrzynkę. Pozdrawia. Malwina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×