Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Gość mrÓfka 90
a taki był spokouj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrÓfka 90
i tak ma być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podglądacz 🖐️ :) Ja ostatnio też miałam wkleić link z piosenką dla Anioła ale darowałam sobie :] za dużo niecenzuralnych słów tam było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fluorek
wy dalej tutaj piszecie. skonczcie juz i nie podnoscie tego temetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chan-ka 🖐️ Dwa dni wolnego, nigdzie nie wychodzę, praktycznie tylko komputer i moja kocia sfora :) Brzuszek taki jak zawsze, żadnego mięska nawet, jaj sobie trochę ugotowałem. A Ty jak..? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Właśnie wróciłam od rodziny.Świetowalismy na wsi:) Chan-ka odebralam w piatek wyniki badań,które zleciła mi reumatolog i mam borelioze 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki24
Czy chip chan jeszcze żyje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flonder
umarła niestety :( (*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chanka z doskoku to nie ja :) chociaż sama dałabym się nabrać na ten wpis :) Podglądacz- u nas święta też minęły bez obżarstwa. Skasowałam sobie niechcący Twój adres email więc napisz do mnie chociaż jakąś kropeczkę, żebym znów miała :D Anna- mam nadzieję że wyleczysz to dziadostwo, trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna-faktycznie możesz zerknąć w ten link bo jest tak kilka ciekawych informacji. ktoś dobrze śledzi ten wątek, bardzo uważnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ja też mam link :D http://www.pasozyty.eu/choroby-bakteryjne/borelioza/ Stosowna dieta nie uchroni przed boreliozą czy też z niej wyleczy. Dieta jest jednak niezbędna po rozpoczęciu leczenia antybiotykami. Jest to przede wszystkim dieta przeciwgrzybiczna (anty-candida). Grzybice głównie przewodu pokarmowego i pochwy są naturalną konsekwencją działania antybiotyków. Trzeba wiedzieć, że do otrzymywania antybiotyków na skalę przemysłową najczęściej wykorzystuje się pleśnie i grzyby, a tylko niektóre antybiotyki otrzymuje się chemicznie. Antybiotyki niszczą bakterie, które w zdrowym organizmie powstrzymują rozwój grzybów. Dorosły zdrowy człowiek potrzebuje około 2,5 l wody na dobę. Z tego 1,2 l pobiera z wypijanych płynów, około 1 l z pokarmów, a resztę z procesów utleniania się. Podczas leczenia antybiotykami szalenie ważne jest więc zwiększenie spożycia płynów, aby zapobiegać dolegliwościom ze strony wątroby i nerek. Niech wypłukują z organizmu szkodliwe substancje, niech zapobiegną powstawaniu złogów czy krystalizowaniu się kamieni nerkowych. Odrzucić należy wszelkie płyny alkoholowe nie tylko pobudzają działanie krętków Bb, ale jako tworzone na bazie drożdży, sprzyjają też rozwojowi drożdżycy. Jedno piwo wprowadzone do wyjałowionego antybiotykami organizmu może stać się zaczątkiem procesu namnażania się komórek drożdżycowych! Kawa i herbata (poza herbatą zieloną) podczas przetwarzania poddawane są procesowi fermentacji dlatego należy je bardzo ograniczać. Do napojów zalecanych w okresie antybiotykoterapii należą: woda mineralna niegazowana jogurt naturalny herbata zielona mięta Zamiast pieczywa i innych wypieków zaleca się pokarmy bezdrożdżowe: np. chleb chrupki (czytaj zawsze skład nawet chrupki Wasa bywają na drożdżach, np. Sport i bezdrożdżowe, np. 3 Ziarna), maca, makaron razowy, a przede wszystkim kasze, niełuskany ryż. Odstawić należy w ogóle wszelkie słodycze cukier jest przecież naturalną pożywką drożdży! Należy przy tym pamiętać, że cukier jest nie tylko w cukierniczce, ale również w większości owoców, w niektórych warzywach (np. pomidor, dynia). Zielone warzywa (sałata, ogórek, nać pietruszki i selera) mogą uzupełnić niedobór magnezu w chorym organizmie. Podczas gdy normą dzienną spożycia magnezu jest 280-350 mg, to dawka lecznicza winna wynosić 300-800 mg. Magnez jest niezbędny do syntezy białek i bardzo ważny w procesach termoregulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przetrzepałam kilka linków i piszą że najlepsze wyniki w leczeniu boreliozy są wtedy gdy wspomaga się leczenie dietą. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×