Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Gość cbn
trzeba umiec pomagac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz Ty czytaj uwaznie-leje na ciebie ciepłym moczem.Na ciebie i twoje żałosne wypociny. A tak nawiasem piszac-to zapoznaj się ze znaczeniem słowa "hipokrytka",bo uzyłaś go bez sensu.Nie znasz znaczenia słów gówniaro a chcesz zabłysnąć :D :D :D Od tej pory cie nie widzę 🖐️IGNOR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałaś sama tego posta czy skrzyknęłaś sąsiadów żeby ci pomogli ? :] Niech mnie pani nie poucza przeee pani bo wiem co piszę. Już cię nie widzę traktuję cię jak powietrze, ooo nie, nie jak powietrze, bo powietrze jest potrzebne,hmmm to jak co ? jak nic ;] Nara flądro stara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdek kiepski i syn walduś
kuwa jaka ta baba jest denna, stara i glupia jak but, nie ma sensu nawet z nia pisac, bo widac jak tylko czeka na pozywke. A chipi spi w dziwnej pozycji, jak ona tak moze kurka wodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdek kiepski i syn walduś
pisalem o tej annie off course.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdek kiepski i syn walduś
Mnie tam nie byłoby do końca na rękę gdyby ktoś miał coś wyjaśniać z nasza chipi. Ja tam wolę by było jak jest po staremu.Żebym se mógł pooglądać swoją chipi w spokoju i pomasować korniszonka. Ps Anioł dzięki za żel.Już bym zatarł chyba sobie dziesięć razy.Anioł ty to masz jednak łeb jak sklep.Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość przy sobocie
note avec profonde bierzesz do papci??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdek kiepski i syn walduś
anna zuzanna- teraz na mnie sie przerzucilas i bedziesz sie podszywac glupia suczo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felixxxx
zuzia lalka nie duza a na dodatek cala ze szmatek hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felixxxx
gdzie ten temat sie podzial ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooka kasia
Jak bym do tej chipi wpadla z ekipa, wywalila te pudla, wstawila lóżko, biureczko, jakis stolik na kawe, ze 2 fotele. Posprzatala w kuchni, nagotowala, uczeslala i ubrala Chipke i przy regularnym odwiiedzanniu Chipi by troche doszla do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooka kasia
Dziwi mnie, ze do tej dziewczyny nikt nie przychodzi, kompletnie nikt! przykre to jest, ze tak mloda osoba jest tak opuszczona, zapomniana przez wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbn
wszyscy jestesmy samotni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asderka_aa
uwielbiam to Wasze 'biała suko' nie wiem kto to zapoczątkował. W każdym razie jesteś fantastyczna/czny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o o o o o o o o o o o o o o o
Wiecie co wam powiem, właśnie obejrzałam film na kompie w takiej dziwnej pozycji jak Chipi tzn zawinięta w koc z podkurczonymi nogami. Dwie godziny dałam radę i wszystko mnie boli to nie wiem jak tak można całą dobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz kurwa jestem tepa kretynka a wczoraj to chciałeś ze mna na gg romansować 😠.Jeszcze pisałeś zebym sobie dla Ciebie gg założyła tępaku jeden :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnoooooooooooooooooooooo
juz nic nie piszecie o chipi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxy-foxy
Zmienił się obszar obejmowany przez 2 kamerę! Teraz widać 2gi pokój, tylko nie wiem jak jest ustawiony w stosunku do tego co pokazuje camera 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O przemeblowanko, a jednak myśli chipi jakby tu pozyskać oglądaczy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o o o o o o o o o o o o o o o
Mam wrażenie, że ona robi to celowo. Jak oglądalność spada to trochę pozmienia i ludzie znowu przeżywają Nawet te kapy z podłogi pozbierała i na krzesło położyła. Tylko teraz daleko jest i słabą ją widać i pewnie nadal się nie przebrała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widzę was...
Będzie przyjmować gości to posprzątała.A.Stróż ma wpaść do niej zlizać pleśni ze ścian:D:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×