Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Gość asderka_aa
Anna zuzanna lovciam cię suczko :***********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LL OVer
Anioł jak każda gwiazda ma swoich swoich fanów (asderka_aa) i psychofani.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asderka_aa
no dokładnie tak jak by czekla aniolku na ciebie z nikim nie gada tylko z aniołkiem, podejrzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asderka_aa
Wyjątkowo tylko Aniołowi wydmuchałabym dziurę sztuczną knagą bo wiem jak bardzo to lubi a ja uwielbiam jego "białą sukę".:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golonko jeszcze ciepłe
i zawsze minute po aniołku udziela sie asderka, widac golym slepiem widac aniołku ze to twe drugie oblicze sie za toba wilicze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asderka_aa
Ania gdzie jestes ? bez ciebie smutno :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asderka_aa
Jestem bardzo zazdrosna o to że Anioł zwraca się dwuznacznie do Anny a ja przecież też mam swe potrzeby i prostnicę do solidnego przeczyszczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asderka_aa
haha podszywie nawet nie mogę się złościć. Mimowolnie mnie rozsmieszyles haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11do11
Ludzie przecież to proste:Anioł to asderka_aa i ten przymłot Ferdek kiepski.Tak w ogóle Anioł ma na poważnie przegrzebane w korze mózgowej.Nawet nie wiecie na ilu ten no-life się nickach udziela.I jakie tematy zakłada.Chip chan girl to przy nim uosobienie normalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogórek Kiełbasa i sznurek
Zostawcie ta anie w spokoju fajana babka z klasa a wy sie doczepliscie jak rzep do pesiego ogona :( ona tylko napisała ze jej sie komp popsul jak popatrzyla na chipi i teraz na nia taka nagonka :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tutaj duzo orange nickow
Anioł to nie ferdek ale asderka na pewno, ferdek jest moj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiptopbabachłop
Anioł jest podejrzany:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tutaj duzo orange nickow
nawet nie wiecie ile moze namieszac osoba ktorej w zyciu byscie nie podjerzawali hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tutaj duzo orange nickow
kazdy miesza tutaj nawet najspokojniejsza osoba ma na sumieniu podszywa :D i wychodzi pozniej taki bajzel ze nie waidomo kto jest kim i zgania jeden na drugiego :Dczy to nie cudowane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tutaj duzo orange nickow
Przebieram się za gołębia i by toczyć z przedstawicielami tego gatunku zażartą walkę o pokarm rzucany im przez przechodniów w okolicach Dworca Centralnego w Warszawie.:classic_cool: Wiem co to życie:classic_cool:Życie to walka:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogórek Kiełbasa i sznurek -oj aż się zarumieniłam ;) Ale co prawda to prawda-weszlam tu z informacja o moim laptopie a zostałam zbluzgana od stóp do głów 😠Tak więc teraz tu jestem i bronie swojego dobrego imienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asderka_aaa
że niby ja to Anioł? hahaha bez przesady ludzie, czemu Wy sobie tak wkrecacie? no kto mi się już podczernil? luuudzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam tutaj duzo orange nickow
taki urok tego forum jeden pod drugiego sie podszywa kurna mać kafe jest pojebane a tak je wszyscy kochaja :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość show robimy
Jest pewnego rodzaju domniemanie iż to Anioł zakłada tu permanentnie tzw "socjalne prowokacje"-"tematy z prośbą o pomoc,o jedzenie itp" To może być gruba psychoza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogórek Kiełbasa i sznurek
I widzisz sama się wkręcasz jak bym ci napisał/a kim jestem to byś się mega zdziwiła, jak bym w ogole wyjawił/ła ile nickow jest moich to byscie z krzeseł pospadali ale nie dam wam tej przyjemnisci. Każdy mieszaaaaaaa miesza i mieszaaa :))) az sie smiac z tego chce i z siebie ze sie jest takim durnym :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogórek Kiełbasa i sznurek
takich jak anioł tutaj na peczki :)) jak juz anna wczesniej napisała ja tez jestem czasami mezczyzna czasami kobieta, raz mila raz nie mily, raz mam lat 30 a raz 20 a kim jestem na prawde i ile mam lat ? hmm piszemy ze soba na innych tematach spod innych nickow i nawet nie wiemy ale szopka :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogórek -ja się wstydzę ze tu jestem i piszę,dlatego nie zerkam do lusterka bo nie mam odwagi spojrzeć sobie w twarz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogórek Kiełbasa i sznurek
Aniol nie jest ferdkiem bo ferdkiem jestem ja :)) Anioł oczyszczam cie masz u mnie dług :D tylko zgadnij u kgogo hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×