Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość You really are my ecxtasy

telefon z Allegro czy kupić??

Polecane posty

Gość You really are my ecxtasy

Mam mały problem, a może nie. Chcę kupić telefon z Allegro. Chodzi o motorolę v9. Na allegro dostępnych jest kilka ofert. Większość z nich kosztuje tyle samo ( identycznie tyle samo, czy bez przesyłki czy bez). Wchodząc na te poszczególne oferty opisy są kropka w kropkę te same, a sprzedawcy różni. No, może jedna osoba ma kilka kont i sprzedaje te telefony z jednego źródła ( dodam, że komentarze do poszczególnych kont są bardzo wysokie, "najgorsze" konto miało 96% pozytywów. Jednak najbardziej mnie dziwi lokalizacja :" Hong kong". Dostawa kosztuje 39 zł, oraz fakt, że sprzedawcy w ogóle nie wspominają o gwarancji ( do jednego gościa przed chwilą napisałą, co z gwarancją i czekam na odpowiedź) Interesowała mnie również Motorola v8 i ogladając oferty jakiś koleś też pisał, że Motki są sprowadzane z Chin (oraz informacja, że wysyłając telefon podaje adres na który można wysyłać tel na gwarancji) Piszę bo nie wiem co zrobić. Nie chcę stracić 400 zł, a nie mam wielkiego pojęcia o telefonach na Allegro. Mam nadzieję, że mi doradzicie. dodaję linka http://allegro.pl/motorola-v9-polskie-menu-wyprzedaz-tanio-i2010630784.html po 1.dziwi mnie, że telefon sprowadzany jest z Chin- ale większośc motek na aukcjach jest sprowadzana z chin (klikałam w kilka innych modeli na różnych aukcjach) po 2. dziwiło mnie, że sprzedawca nie napisał nic o gwarancji na telefon- napisałam do niego maila i mi odpisał, że telefon ma rok gwarancji. po 3. sprzedaje je kilka osób- kilka osób oferuje w zestawie kabel USb, "mój sprzedawca" i kilku innych w ogóle nie ma ich w zestawie po 4. w opisie nie było że tel ma ładowarkę - napisałam do sprzedawcy, czy ona w ogóle jest ( odpisał mi :"tak, zestaw jest kompletny, oprócz tego wszystkie akcesoria, pudełko itp.)- fajnie, ale czemu nie napisał tego w opisie?? dodam, że allegrowicz ma 100% pozytywów Może jestem zbyt podejrzliwa?? co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RYDLEJ SCOT
daj sobie spokój z allegro i zakupami tego typu rzeczy ! chyba ze masz blisko by odebrac osobiscie i potem w razie czego reklamowac , moje dzieci do pewnego czsu ciagle kupowały na alegro to uzrywane , to nowe i zawsze w czasie był problem a to z gwarancja , a to z tym i tamtym , wiec od wczoraj jak ja to mówie nowe zreczy tylko w sklepie , albo jezeli towar z alegro jest np ode mnie zut beretem , wtedy kupuje ale tez tylko nowe zreczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karavelka
co do allegro, to staram się kupować raczej od sklepów, niż od prywatnych osób, bo jest większa szansa na wyegzekwowanie ewentualnej gwarancji, a prywatni sprzedawcy mają to w nosie i oszukują jak się tylko da :/ a jak kupujesz ze sklepu to przynajmniej możesz to zweryfikować. tu masz opisane jak możesz sprawdzić sprzedawców zarejestrowanych jako sklep http://short4u.pl/sDvtu i mieć choć trochę więcej spokoju przy zakupach. a jak sprzedawca jest z HK to już na pewno bym nic nie kupiła :/ bo to śmierdzi na odległość podróbką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście ceny na allegro kuszą "niskością" :) ale do zakupów trzeba podchodzić z rozsądkiem tzn. nie daj się nabrać, czasem można otrzymać ziemniaka lub wiórki dla chomika :(. Wiem z doświadczenia. Najważniejsza jest nie cena produktu a ilość pozytywnych komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×