Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pierroto

Moja dziewczyna jest bardzo gruba

Polecane posty

Gość Pierroto

Jak ją poznałem wazyła z 90 kg przy wzroście 173 cm, tragedii nie bylo, jej figura jest ok wiec tym nadrabia, wszystko jej sie rownomiernie rozklada i ma piekna twarz wiec nie przejmowalem sie tym bardzo. Teraz jednak po ponad 2 latach zwiazku ona wazy juz kolo 115 kg!!. Teraz ma juz naprawde duzo tluszczu, rysuje sie druga broda. Widze ze sie tara, biega, jezdzi, chodzi do dietetyka, ale nie chudnie. Wcale tak duzo nie je, wiem bo z nia mieszkam. Badala hormony i wszystko ok. Szkoda mi jej jest mloda, ludzie na ulicy sie na nia patrza. Mi tez troche glupio, ze ktos sie odezwie, albo co powie rodzina. Nie wiem co robic. Czasem mysle o chudych dziewczynach ze sa piekne, moja tez by chciala, ale widocznie jej nie dane, a ja nie wiem ile jeszcze tak podolam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to dziwne że rusza się
i dużo nie je a jest gruba. bardzo dziwne. pewnie je jak nie widzisz, przecież 24 h razem nie siedzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetkuuus34
Jestem młodą mężatką, która chętnie porozmawia z Paniami równie wyuzdanymi... mężatka od kilku mies. , w związku od 6 lat, od jakiegoś roku zrobiłam się nadwyraz temperamentna. Moj mąż niestey stoi w miejscu- klasyk. na początku jedynie fantazje dotyczące dojrzałych Panów...stanowczych, dominujących, znających swoją wartość,perwersyjnych mm.... myślałam,że mi przejdzie! niestety napięcie rośnie.. nie przepalam ciśnienia momentami. Już nie chodzi tu o dojrzalość wiekową, ale mentalną, emocjonalną. zdałam sobie sprawę,że nie odczuwam do męża respektu jakiego bym chciała. chcialabym by mnie zdominował, wykorzystywał, by uczynił ze mnie S... ale on nie pojmuje,wysmiewa a jeśli rozmawiamy juz poważnie mówi,że mam być jego żoną a nie dzi.... @@@!!!! on nie rozumie tych relacji. Ja uważam, że jeśli nie będziemy spełniali swoich oczekiwań w łóżku może to mieć okropne skutki. Troche mi wstyd,że jako kobieta pisze tak o tym otwarcie.chce zdradzić, coraz bardziej mam ochote na myślącego Samca... rozumiecie co mam na myśli Tutaj na zachęte moje foteczkii http://dl4.pl/spragniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierroto
caly czas z nia nie jestem, ale jak siedzi w pracy to chyba nie moglaby tyle zjesc zeby tyc. Wiem ze nie lubi zbytnio slodyczy, nie wiem moze zmawiaja fast foody. Chcialem jej sie oswiadczyc ale nie wiem czy to ma sens, a jak ona bardziej przytyje? Nie jest juz dla mnie atrakcyjna. Boje sie o jej zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierroto
rodzina ja zna i juz jej wprost mowia zeby schudla a ona na to ze probuje, nikt w to nie wierzy. Mi samemu tez tak mowia zebym cos z nia zrobil bo to wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość futeralik ok
Mój kumpel miał podobnie. Panna dożerała nocami, w pracy, chowała się w kiblu. Jak ją przyłapali kilka razy - wysłali do psychiatry, ale ona nie chce się leczyć. Woli opowiadać, że ma złe geny, że chore hormony, że tarczyca, że coś tam jeszcze. A o podjadaniu tak jakby zapominała. Lekarz mówił, że to jest takie samooszukiwanie się i ona potrafi sama uwierzyć w to, że mało je. A żre jak świnia - tylko po kryjomu. Koleś się z nią rozstał, ale czy z tego powodu, czy z innego to już nie wnikałem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasienkaaa
a wy jako kumple co sadziliscie o jego pannie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzajaca sie:)
wiesz co, ja tez jestem pewna, ze ona podjada.niektóre dziewczyny tak maja-(nie trzeba bardzo duzo jesc zeby przytyc,)bo maja słaba przemiane materii,ale watpie zeby było tak ze nie je a tyje-to niemozliwe...czasem wystarczy kilka niewinnych malutkich batoników,zeby przybyło kilka kilogramów:) uwierz mi, wiem co mówie, bo sama musze bardzo sie pilnowac zeby nie przytyc:)utrzymanie wymarzonej wagi jest mozliwe, chociaz fakt-troszke trudne:)N apoczatek niech zmieni nawyki zywnosciowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninjalol
stary jaki chudzielec ty się pszejmuj tym żeby ona przytyła ze 150 kg moja ma 246kg przy 152 cm i jest piękna , siedzi całymi dniami przed pc i nie pracuje tyllko troche kasy brak na jedzenie i prąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka sciema z tym 246 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogi autorze, a czy Ty masz idealna wagę? Jestes wysportowany i muskularny? Czy tez masz nadwagę? Jeśli Ci na niej zależy, razem stosujecie dietę, chodźcie na siłownie! W tych czasach w każdym miasteczku są siłownie! I jak ktoś chce to dba o siebie. Tak na marginesie podejrzewać można, ze Teoja panna niezłe podjada i pewnie odżywia sie w mcdonaldzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×