Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak sie zastanawiam co myslici

idę do znajomych mojego faceta na sylwestra, czy coś przygotować do jedzenia?

Polecane posty

Gość tak sie zastanawiam co myslici

Ja ich nie znam, w zyciu na oczy nie widzialam i zaprosili jego i mnie do siebie na sylwestra. Alkohol oczywiscie zabierzemy ale co z jedzeniem? Wypada coś przygotować? Może jakąś sałatkę? Czy w ogóle sobie odpuścić? Z jednej strony głupio mi iść tak z pustymi rękoma ale z drugiej strony myślę czy to nie wyjdzie jak narzucanie się gdy coś przyniosę? Gdyby to byli moi znajomi to pewnie jakoś byśmy się dogadali ale to są obcy ludzie dla mnie i nie wiem co w tej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cgberhrfyhr
Ty nie rób nic za krótko ich znasz a facet niech weźmie dobry alkohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtg54
kup jakies chrupli, paluszki cos na slodko:D i git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem i ja.......
coś konkretnego do jedzenia raczej odpada jak nie znasz tych ludzi i ich upodobań ale myślę że jakieś ciasteczka domowej roboty byłby na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie zastanawiam co myslici
dziekuje za odpowiedzi :) w takim razie kupie jakies przekąski typu chipsy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
A nie prościej ,żeby facet zapytał gospodarzy czy to składkowa impreza i czy przynieś jakies danie?.Zawsze to jest mile widziane jak się coś przynosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tak się zastanawiam
chipsy nie, to śmieciowe jedzenie, w połączemiu z alkoholem - tragedia. Lepiej jakieś suszone owoce, może żurawinę ? Albo chałwę ? :) A ktoś wyżej ma rację, chłopak powinien ustalić, czy coś przynosicie. Oni o takich sprawach nie myślą. Ja myślę, że sałatka czy surówka byłaby ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorientuj sie moze jaki to rodzaj ludzi ... czy z takich, co imprezuja przy chipsach i coli, czy raczej serach i winie ;) i jak chcesz cos przyniesc, to wlasnie cos malego, symbolicznego, nie salatke, bigos, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam że miło by było gdybyście coś przynieśli do jedzenia. Najlepiej by było gdyby Twój chłopak się podpytał znajomych co i jak a jak nie to zrób sałatkę,koreczki czy też upiecz skrzydełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xfrau
ładnie by wyglądało gdybyś przyszła z czym.. może zrób jakaś sałatkę np z polędwiczkami, ale może kurczakiem.. albo jakąś przystawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeellllkkkkaaaa
to zawsze miło coś przynieść, jeśli nie masz pomysłu to możesz pościągać sobie jakieś książki kucharskie z chomikuj, tu możesz założyć konto: http://chomikuj.pl/?page=473110 polecam książki Nigelli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×