Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co powinnam zrobic

spalil mi sie samochod po wymianie..

Polecane posty

Gość co powinnam zrobic

pare dni temu wymienilam akumulator w serwisie , po poludniu w czasie podrozy na postoju zauwazylam wydostajacy sie ogien z pod maski...gdy straz zagasila go zostal z niego polowa samochodu..silnik, elektryka, drzwi, siedzenia zostaly spalone i od razu powiedziano mi ze to od akumulatora. Mam AC ale troche zaiwestowalam w niego i ubezpieczenie wszystkiego mi nie zwroci, czy moge sie starac o zwrot kosztow od serwisu, mam fakture itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co powinnam zrobic
wiem ze ubezpieczalnia bedzie od serwisu sciagac kase , ale ja tez na wlasna reke bym chciala dostac chociaz zwrot za akumulator 800 zl i za inwestycje w tym roku. Po to jechalam do nich bo chcialam miec pewnosc ze wszystko bedzie ok a wyszlo inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co powinnam zrobic
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co powinnam zrobic
moze znacie jakies firmy ktore za jakis tam procent pomogly by mi w oddzyskaniu pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to masz problem
......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remini1
A gdzie kobieto miałaś gaśnicę hm? Drzwi ci się spaliły i co czekałaś aż reszta się spali? Dym -gaśnica w ruch kochana.Nie masz szans na odszkodowanie -żadnych niestety.Zresztą to jakieś prowo marne bo nie znasz się na podstawowych procedurach przy awarii samochodu .I jak już coś piszesz to się doinformuj dokładnie POŻAR OD AKUMULATORA AKURAT :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co powinnam zrobic
to nie prowo. I zdazaja sie takie sytuacje, a jesli chcesz wiedziec to nie drzi najpier sie zapalily tylko pod maska, ogien nie byl jeszcze widoczny dopiero jak dostal powietrza zauwazylam go i zaczelam gasic gasnica ale to gow...dalo dopiero jak straz przyjechala wszystko ugasila. Juz ubezpieczalnia dzwonila i pewnie na dniach bede wiedziala na ile wycenili straty, a co do serwisu to osoba pracujaca w nim doradzila mi abym pogadala z kierownictwem bo oni nie chca rozglosu i pewnie mi pomoga, a tez okazalo sie ze niby to wina producenta akumulatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donpedroo
Cześć wszystkim :) chciałem się z wami podzielić informacją na temat szkoleń uwodzenia prowadzonych przez Wyższą Szkołę Uwodzenia, Wywierania Wpływu i Rozwoju Wewnętrznego (www.wyzszaszkolauwodzenia.pl). Byłem u nich na kursie i mam o nich bardzo dobrą opinię, są profesjonalni i potrafią pomóc uczestnikom :) ja potrzebowałem pomocy w zakresie utrzymania związku na dłużej i taką pomoc otrzymałem :) polecam wszystkim, którzy mają podobne kłopoty z uwodzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×