Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
green eyed justice

AHE w Łodzi-opinie

Polecane posty

Czy ktoś z was miał styczność z Akademią Humanistyczno-Ekonomiczną w Łodzi,tj. studiował lub studiuje tam? Jaki poziom reprezentuje ta uczelnia i jaką opinię ma wśród potencjalnych pracodawców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zumma
Podbijam temat, szukam info o pielęgniarstwie. Chcę zacząć w tym roku dlatego prosiłabym o info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaleszka
ta uczelnia ma ciagle jakies problemy, kilka lat temu bylo o niej glosno w calej PL, ale w tym negatywnym znaczeniu, a jesli pielegniarstwo to tylko na Uniwersytecie Medycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zumma
No właśnie z tego co mi wiadomo to jest tam ok, tylko właśnie nie wiem jak jest z pielęgniarstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sivbi
Ciągle? Nie wydaje mi się :-) Raz rzeczywiście była sprawa dość głośna jak zawsze za sprawą mediów, ale na każdej uczelni się takie rzeczy dzieją, nic wielkiego. W każdym razie ja mogę rzeczywiście to na temat tej uczelni powiedzieć, to ja bo mam już jeden kierunek za sobą, a teraz się wybieram na podyplomówkę. Moi znajomi są również bardzo zadowoleni i na pewno warto szukać opinii u studentów a nie w mediach. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niveanotalone
Ja właśnie zbieram opinię o różnych uczelniach prywatnych i też o Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej. :-) Tylko bardziej pod kątem studiów podyplomowych. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesnawesna
Polecam zwłaszcza pedagogikę! :) Ogólnie uczelnia bardzo dobrze jest oceniana pod kątem praktyki i przygotowania do pracy w zawodzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulunita
A czy wie ktoś może czy prowadzą rekrutację na semestr letni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulka000
Z tego co mi wiadomo to prowadzą, jednak najlepiej samemu sprawdzić. Na stronie są dostępne wszystkie ważne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja obecnie jestem na III roku na AHE-PUW.WIęc powiem tak-dno mułem nakryte.Jeśli ktoś nie ma co robić,a ma kase-to można się poobijać na AHE,ale jeśli chodzi o poziom-to niestety jest bardzo bardzo kiepski.Brak organizacji, wykładowcy nie można powiedzieć - dość wyrozumiali i zaliczają za nic.Potem absolwenci muszą emigrować do Anglii czy Hiszpanii gdzie pracują za zmywaku czy jako ekipa sprzątająca. Dlatego moja rada- nie studiować magisterki czy podyplomówki a robić byle licencjat i potem wyżej iść na lepszą uczelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Racjonalistkaaaa
a po jakim kierunku na uniwersytecie jest praca? lepiej mieć więcej czasu w tygodniu i robić staże/praktyki nawet bezpłatne, ale zbierać doświadczenie, które jest niezbędne. Ok, nie wszyscy będą mieć prace, ale ludzie nic nie ma za darmo, tylko ciężką pracą coś się osiągnie. W uczelniach niepaństwowych jak AHE macie chociaż dostęp do świetnie wyposażonych sal i sprzętów multimedialnych a nie jak na uniwerku. A poziom w szkołach państwowych jest żenujący. Studiowałam dwa kierunki na dwóch różnych uniwersytetach zaliczenia były na obecność i nigdy nie było pomocy naukowych, a o sprzęcie można było pomarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja słyszałem tylko o medyku. Podobno kozak uczelnia, polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu kozak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1234
Kursy, szkolenia, doświadczenia to jest ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kozak, bo wykładowcy są spoko, ceny są niskie, jest dobry dojazd do uczelni. No i ludzie oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kika

Zydowanie nie polecam . Jeżeli chcecie zapisać się na uczelnie to możecie zrobić to jeszcze w październiku, jednak kiedy chcecie się wypisać musicie zapłacić za cały semestr . Nie ważne jest że nie uczeszczacie na zajęcia czy nawet nie macie legitymacji studenckiej. W umowie jest zapisane , iż w razie rezygnacji ze studiów student musi ponieść koszty . Nie jest napisane ile . Mogą wam przysłać list że macie im zapłacić 10000 zł i musicie zapłacić. Protitetem szkoły jest zarabiania na was pieniędzy.  Gorąco nie polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DankaE

Miejska Arena Kultury i Sportu w Łodzi, Wydział Edukacji Urzędu Miasta Łodzi oraz Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego organizują w hali Atlas Arena przy al. Bandurskiego 7  XXII Łódzkie Targi Edukacyjne w dniach 13-14 marca 2019. Warto wybrać się i osobiście zobaczyć ofertę łódzkiej  Akademii Humanistyczno Ekonomicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoseMendoza
2 minuty temu, Gość DankaE napisał:

Miejska Arena Kultury i Sportu w Łodzi, Wydział Edukacji Urzędu Miasta Łodzi oraz Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego organizują w hali Atlas Arena przy al. Bandurskiego 7  XXII Łódzkie Targi Edukacyjne w dniach 13-14 marca 2019. Warto wybrać się i osobiście zobaczyć ofertę łódzkiej  Akademii Humanistyczno Ekonomicznej.

Nikogo do niczego nie zmusicie i moim celem jest udowodnic wam to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoseMendoza

Zielonooka Ewka sprawiedliwosc.Haha.Dobre,dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej1

Szkoła jak szkoła. Jeśli ktoś idzie tam po to, by zdobywać wiedzę, to na pewno będzie zadowolony. Pytanie, czy na pewno wiecie, czego chcecie od studiów? Jak dla mnie AHE w Łodzi to uczelnia, na którą na pewno warto zwrócić uwagę. Kształcą na wielu ciekawych kierunkach, więc wiele osób właśnie tam może znaleźć kierunek, na którym im zależy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman77

Jasne, że tak. Przecież bardzo dużo zależy też od samych studentów. Jeśli ktoś ma negatywne podejście do nauki, to zawsze będzie niezadowolony. Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna uczy dobrze. Znam absolwentów tej szkoły, którzy zachwalają sobie prowadzone tam zajęcia. Warto zawsze szukać informacji w rzetelnych źródłach, to zawsze pomaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moska90

Akurat tak się składa, że Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi prowadzi zajecia na wysokim poziomie. Jeśli mieliście okazję przejść przez ich studia, to na pewno możecie to potwierdzić. Przecież na studia idzie się po to, by zdobyć odpowiednią wiedzę i umiejętności. To powinno być zawsze priorytetem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaB

Potwierdzam, jako nauczycielka, która bardzo chciała poprawić sytuację swojej rodziny i swój status społeczny dzięki studiom podyplomowym dla nauczycieli w Centrum Kształcenia Podyplomowego zdobyłam nowy zawód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam. Bałagan i brak kontaktu. Zapisałam się na studia z których zrezygnowałam, uczelnia obciążyła mnie kosztami mimo, że zgłaszałam rezygnację. Papier zaginął a ja spłacam komornika. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam. Jeżeli chcecie się czegoś nauczyć to lepiej wybrać Inn uczelnie. Po I semestrze bylam już zawiedziona, a w trakcie II zrezygnowałam. W czasie całej mojej edukacji tam nie nauczyłam się kompletnie nic. Byłam na PUW ze względu na pracę. Organizacja była fatalna, a zadania do wykonania wielokrotnie były na poziomie podstawówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×