Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SZOKUJACA SYTUACJA W SYPIALNI!

SZ0KUJACA SYTUACJA W SYPIALNI!

Polecane posty

Gość SZOKUJACA SYTUACJA W SYPIALNI!

Witam forumowiczów, często czytam kafe w wolnych chwilach jednak bardzo żadko się udzielam... Dziś chce opisać wczorajszą sytuację która mi się przydarzyła. Szok! Jestem Kamila, mam 28 lat, po rozwodzie już niestety;( od 4mcy spotykam się z facetem... No i wczoraj bardzo się kłóciliśmy. Poszło o to że flirtowałam z jego kolegą na firmowej imprezie. Podczas kłótni wiadomo, wymiana zdań... Ale nagle on zaczął mnie rozbierać, myślę sobie "on chce pogodzić się w łóżku" wiadomo o co chodzi... No i jestem naga, on też. Całuje mnie, dosyć mocno ugniata piersi... Potem usiadł na mnie okrakiem tyłem do twarzy, schylił się do muszelki, myślałam że będzie lizanko... A on... Aż głupio mi to napisać... Wypiął swoją d**e i siarczyście puścił bąka prosto w moją twarz! dlaczego się tak zachował??! Po tej sytuacji ubrał się i wyszedł ode mnie. Nie odzywamy się od wczoraj. Strasznie mnie to poniżyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wciągneliście??
bo mocne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wo ist die maaaaaaal
Jakis nienormalny ten koles... O ile to nie prowokacja to szczerze mowiac odpusc go sobie. Nikt normalny tak sie nie zachowuje. Okazal ci brak szacunku i wyglada na to ze ma w dupie uczucia. Znajdz sobie lepszego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
AUTOR OD PEWNEGO CZASU GRASUJE NA FORUM OPISUJAC ROZNE SYTUACJE KTORE SA SZOKUJACE I PDEJRZEWAM ZE CZERPIE Z TEGO OSOBISTA UCIECHE ZE NAS POSPUSZCZCA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×