Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pomóż młodej mamie !

PORADNIK karmienia niemowląt !

Polecane posty

Nigdzie w sieci nie umie znaleźć konkretnego artykułu, jakiegoś poradnika, jakie warzywa mogę podawać córce, która skończyła już 5 miesięcy. Wszędzie tylko fora, gdzie różnie piszą. Po 4 miesiącu jadła warzywa, zupki ze słoiczków i wszystko jej podeszło prócz dyni z ziemniakami i szpinaku z ziemniakami, które śmierdzą jak pasza dla zwierząt. Chciałam sama ugotować jakąś zupkę, więc sugerowałam się składem ze słoiczka - głównie to marchew, seler, pietruszka. Czy mogę jej już ws tym wieku dodać kalafior albo brokuł ? Z jakich innych warzyw mogę jeszcze zrobić papkę ? Czy mogę zwykly ryż ugotować i też go zmiksować ? A może ma któraś jakąś książkę godną polecenia o karmieniu niemowląt.

Gość zajaczeklubiburaczki
a ryz to chyba po 6tym choc nie jestem pewna.ja tez sugeruje sie sloiczkami,to co jest w ich skladzie uwazam ze ja tez moge ugotowac:)

Gość moye t
to słabo szukałaś: http://www.edziecko.pl/pierwszy_rok/1,79410,2321730.html pewnie kafe rozwali linka więc skopiuj całość i wklej do okna przeglądarki usuwając spację. Nie napisałaś czy jest na mm czy piersi. Ale wpisz w google: "schemat rozszerzania diety dziecka" to znajdziesz sporo.

Córka jest na MM. Schematów żywienia tyle mam i tyle przejrzałam i też się różnią między sobą, a druga rzecz to schematy są uogólnione. Jest zupka w słoiczku "marchewka z ryżem" po 4 miesiącu więc chyba można.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować