Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elton

Co to znaczy porządnie zerżnąć.

Polecane posty

Gość gość
Że opadła z sił....ale jeszcze liżesz cipkę i wyciska soki .....nie przerywając ... prosi..... wsadź mi jeszcze.......do buzi.....jeszcze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1231
Wyj/eb/ac konietę ostro jak suke! Tak, zeby z rozkoszy jęczała, a na końcu squirt miała. Kobiety trzeba od czasu ostro prze/ru/cha/c. Każda tego co jakis czas potrzebuje. Uwielbiam wyuzdane suki w łożku kochające sie ostro pie/rdo/lic bez żadnych zahamowań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mięliśmy seks w 2m 1k i gość miał dużego tak ze 20 cm i gruby, nigdy jej nie widziałem takiej jak to robiliśmy razem...jęczała przy każdym jego pchnięciu...poźniej powiedziała szczerze że było jej lepiej...zę lepiej go czuła...wypełnił ją całą...od tamtej pory mój seks z nią nie jest taki jak wcześniej...co bym nie zrobił to nie dołożę tych 3cm...także tylko wielkość...a cała reszta to pier...nie...powiedziała że zerżnął mnie jak nikt wcześniej...i nie chodziło o szybkość czy dominację tylko o wielkość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od teraz chodzi w pampersie bo pękły jej zwieracze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolekbig
Ja lubie jak dziewczyna stoi pod sciana a ja ja pieszcze a potem chwytam za wlosy i na stojaco mocno posuwam od tyłu... Najlepiej jak stoi w samych szpilkach i wypina pupe... Druga metoda to siadam na krzesle a ona na mnie przodem do mnie i jazda... Trzecia metoda to klade ja na stole na plecach z rozwatymi nogami i wchodze w jedna albo druga dziurke... Jak w pupe to do cipki kostka lodu ;-) mozna tez od tylu plus klapsy, podduszanie, policzkowanie jak wyczujesz ze chce. Sposobow jest wiele a trening czyni mistrza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi się ta kostka lodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolekbig
Kostka lodu w cipce, penis w drugiej dziurce i masaż łechtaczki... To jest naprawdę dobre i nie ma opcji żeby nie było mocnego orgazmu. Warsztat trzeba ciągle rozwijać ;-) nie o to chodzi zeby sie chwalic ale kilka razy słyszałem, że "... to był najlepszy seks w moim życiu" albo "jeden z najlepszych"... Kwestia podejscia - skupić się na kobiecie, wyczuć co lubi i jej to dać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna40
Lolekbig skąd jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pytaj o zgodę, pocałuj zachłannie, rzuć na łóżko, nawilż (choć już pewnie nie będzie trzeba) i do dzieła, zwiąż jej ręce lub mocno przytrzymaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiadając na pytanie zawarte w temacie: wydu/pczyć tak żeby kwiczała jak zarzynana świnia. nie ma za co 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
papugi gdaczące o tym samym językiem prymitywnych dziwek i kretynów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden facet nie jest wstanie porządnie zerżnąć. Ja miałam przednie rżnięcie podczas orgi przez chłopaka i naszych dwóch kolegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypad z tym zawirusowanym gónwem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolekbig
Ładna40 jestem z warszawy ;-) Lolekbig@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ładna40
Lolekbig a ja z Wielkopolski. Już żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1231
Ładna40, z chęcią bym Cię ostro wy/ru/chał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na @ M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01.13 rzecz normalna gdy kilku facetów dopadnie owieczkę która do tej pory niedokońca straciła cnotę to jest porządne zerżnięcie. W moim przypadku czwórka chłopaków w tym mój ukochany zrobiła pociąg i kolejno mnie brało jak chciało oczywiście była na to zgoda moja i mojego chłopaka. Czułam jak bym było świeżo rozdziewiczona pomimo że dwa lata z chłopakiem uprawialiśmy seks. Gdy przy trzecim chłopaku zaczęłam jeczęczeć to mój chłopak samoistnie z podniecenia miał wtrysk. Jest to silne przeżycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Llolekbig
Ładna40 Zapraszam na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:07 powtarzacie takie akcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To była tylko jednorazowa akcja. Palanyjemy seks z drugą parą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ładna40
Lolekbig odezwę się ale późnym popołudniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porządnie zerżnąć = mocny seks waginalny albo analny, długi i lekkim bądź mocniejszym (zapytaj partnerki jaki chce) elementem brutalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek z Mielca
porządnie zerżnąć = soczyście zasadzić w doopala grubego Paffendorfa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johnybravostw
Tak zeby ja cipka kilka dni bolala. Zeby nie mogla siedziec ani chodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarol
Ja moja p**dioszke. Rypie na ostro.. to znaczy pozycje sa rozne kiedy np. Leze na niej to dymam ja zdecydowanie, mocmo ugniatam jej uda, cyce, tarmosze za wlosy.. l Podsuwam jej rfke pod d**e i mocno ugniatam posladki.. wkladzm jej palca w d**e.. czuje to tak jakby byla walona na dwa baty.. wyzywam ja, ponizam.. natomiast kiedy dymam ja od tylu to dymam tak mocno i gleboko ze az c**a pierdzi leje w dupsko i mocno targam za wlosy. Musi bolec. Wygina sie w luk. Wowczas jeczy niczym bura suka a ja wstrzasam ja mocno swoim k*****m.. wyzywam ja od szmatlawcow i tm podobnie.. i zawsze sie w nia spuszczam.. moja p**dzioszka to uwielbia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×