Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Natka2418

płodnoś /okres

Polecane posty

Witam , kochałam sie z moim chłopakiem miałam wtedy dni nie płodne ale nie doszło do wytrsku w pochwie i nie powinno sie nic dostac.Przed wczoraj miałam dostac okres i dalej go nie ma ;/ Wczesniej błam chora na angine ropną i brałam antybiotyk i Flucofast na grzybice pochw czy to mogło mi upożnic ? czy jestem w ciązy ? POMÓŻCIE ! z góry dziękuje :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinkaaa 2333
nie ma ciazy zadnej.zazywanie nie ktorych lekow moze opoznic okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MNADC BSDAM
jestes w ciazy , to jest mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gergor Shilcerłaner
taaa, pisze sie PRZEDWCZORAJ😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzywa grzywka
nie jestes w ciazy, wyluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie strasznie sie boje ;/ juz nie mam sluzu i nie wiem czy to oznacza że bede miaął okres czy co ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nazwę sie jakoś
zależy czy te dni płodne wyliczyłaś czy zaobserwowałaś. Jeśli brałaś antybiotyk w czasie około owulacji to mógł on spowodować zahamowanie owulacji. Organizm sam mógł uznać że to nie czas na dziecko bo jest choroba i antybiotyk. Przy braniu antybiotyku dosyć często tak się dzieje. Tutaj nawet nie ma nic do rzeczy obserwacja śluzo, bo o przebytej owulacji jedyną metodą w domowych warunkach która może ci powiedzieć jest temperatura. Jeśli ta sytuacja miała miejsce to okres może ci się przesunąć nawet o 2 tygodnie, zależy jak szybko dojrzeje kolejne jajeczko to najbardziej pesymistyczna wersja. Ta owulacja mogła sie tez przesunąć i wystąpić parę dni później, wtedy okres też ci się przesunie parę dni w przód. Może nawet nie dojść do owulacji w tym cyklu, a wtedy następny cykl też nie będzie podlegał prawom kalendarzyka małżeńskiego. W takich sytuacjach jak opisujesz, antybiotyki choroba, nawet stres czy zły tryb życia najczęściej "wyliczanie" dni płodnych kończy się wpadką. Jeśli już korzystasz z metod naturalnych to tylko obserwacja każdego cyklu na bieżąco i zapisywacze codziennie oraz właściwa interpretacja. Optymistycznie powiem że facet nie skończył w tobie więc może nie zaszłaś. Powinnaś zrobić sobie test jeśli minęło 14 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dni płodne wiliczyłam i okres miałam dosac przed wczoraj a dzien wczesniej kochałam sie z chłopakiem i nie mam tego okresu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nazwę sie jakoś
No właśnie. Na wyliczankach to 1/3 ludzkości się urodziła. W dni niepłodne się nie zachodzi w ciążę pod warunkiem że obserwujesz i notujesz i właściwie je określasz na podstawie obserwacji a nie wyliczasz. W cyklach gdzie jest choroba, leki, stres, przemęczenie, niedożywienie, dłuższe nie dospanie bardzo łatwo o przesunięcie i wtedy wyliczanki możesz sobie do kosza wyrzucić. Ja obserwuje organizm i widzę często jak to wygląda, chociaż u mnie jest mało takich sytuacji, ale widzę jak to sie może przesuwać w zdrowym organizmie co dopiero jak ktos choruje. Obserwacja to wychwyci ale kalkulator nie. Jeśli nawet dostaniesz okres na dniach to pamiętaj że następny cykl też może nie będzie podlegał prawom kalkulatora płodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczmy ostatnio bł stres i wgl .. i może dlatego ale bola mnie piersi a zawsze jak mam dosyc to mnie bolą dlatego wiem ze sa nie płodne dzisiaj chybha dostane albo jutro bo brzuch mnie tez troche boli wiec a z tego co pamietam nie było mozliwośc dostania sie plemnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×