Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

jakie macie oczekiwania względem 2012 ?

Polecane posty

w góry to radzę w Bieszczady , samolotem do Londynu na zakupy , a bungee to nie wiem, bo jeszcze nie skakałem .....lina by pękła , więc nie kuszę losu...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje największe marzenie, to do pierwszej polowy Nowego roku wyjechać do Usa, jako au pair cokolwiek, żeby spotkać się z moim ukochanym. Ew. w najgorsza możliwość doczekać do grudnia 2012, żeby on mogl do mnie przylecieć i nie oszaleć do tego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bim bom za 5 dwunasta
revolver bim bom za 5 dwunasta mylić się jest rzeczą ludzką - tak samo jak być złośliwym... znam jeszcze parę takich ludzkich cech - dominacje silniejszych nad słabszymi i wykorzystywanie tych słabszych do swoich celów, obłakany pęd do posiadania bądź też władzy nad każdym kto nie ma tyle swiadomosci lub siły aby sie przeciwstawić, cwaniactwo z nadzieją, że słabszy jest na tyle słaby, że nie da sobie rady z zawalczeniem o sprawiedliwośc i własną godność.. Jeszcze jakąś z powyższych preferuujesz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku mikuuu potrzebujesz przewodnika? :classic_cool: Zbanowane Kciukiem musiałaś akurat zabujać się przez ocean? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam jeszcze parę takich ludzkich cech - dominacje silniejszych nad słabszymi i wykorzystywanie tych słabszych do swoich celów, obłakany pęd do posiadania bądź też władzy nad każdym kto nie ma tyle swiadomosci lub siły aby sie przeciwstawić, cwaniactwo z nadzieją, że słabszy jest na tyle słaby, że nie da sobie rady z zawalczeniem o sprawiedliwośc i własną godność.. Jeszcze jakąś z powyższych preferuujesz? preferuję każdą z wymienionych...w końcu nic co ludzkie , nie może byc mi obce....:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi zakręcił w głowie? ja miłosci nie szukałam, sam mnie znalazł:) przynajmniej ang podszkoliłam. kurwa, że też nie da sie przeskoczyc kruczkow zw. z zieloną kartą😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bim bom za 5 dwunasta
preferuję każdą z wymienionych...w końcu nic co ludzkie , nie może byc mi obce.... Tak własnie myślałam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obojnie gdzie, tylko, że on nie ma zielonej karty, dopiro dostanie ją w grudniu 2012, bo Amerykaninem jest w połowie:(( inaczej dawno by już przylecia, bo on problemów z pieniedzmi nie ma. a ja zarabiam grosze i boję się latać, choć będę musiała się przemoc i zawitać w Beverly Hills, bo w celibacie oszaleję przez najbliższy rok😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bim bom za 5 dwunasta nauki etyczne , dobra, sprawiedliwości i moralności, z którymi się także zgadzam - nie pozwalają mi na wykorzystanie ogromnego potencjału - nie mogę sobie pozwolić na ich wykorzystanie...nie można sobie pozwolić na to , by zawsze wykorzystywać pewne cechy przeciwko marnym jednostkom , jakiekolwiek by nie były...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbanowane Kciukiem celibat na rok , to nie tak źle....pomyśl , że niektóre żyją w nim od lat i końca nie widać...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka w baku
nie mam żadnych oczekiwań, kilka planów jedynie: Rozwijać się zawodowo kupić kawałek ziemi w Bieszczadach Zobaczyć kilka wystaw i koncertów w ramach SummerStage poduczyć się hiszpańskiego uwieść revolvera zabieg z botoksu na zmarszczkę mimiczną wzdłuż czoła p.s. w łóżku(swoim)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka w baku
Amerykaninem w połowie i nie ma zielonej karty? :D Nie trzeba być Amerykaninem żeby mieć zieloną kartę(tzn obywatelstwo nie jest potrzebne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luka w baku ekstra , ze mierzysz Bieszczady ........z revolverem w ręku , zapewne dasz radę uwieść nie jednego drania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka w baku
Teraz celuję w grzecznych. Mam dosyć drani na jakiś czas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już od roku jestem w celibacie, a teraz jak jego pzonalam to mi nagle zaczął doskwierać brak seksu. dlategao od nowego skończy się chlanie, szaleństwa i nowe lumpy co tydzień. wszystko w skarpetę na biet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yankee
Co znaczy być Amerykaninem w połowie? :-D Tyle lat tu żyję, ale nie łapię... Jak jest Amerykaninem to oznacza, że ma obywatelstwo, a jeżeli ma zieloną kartę to jest Polakiem z pobytem zalegalizowanym.... A tak w ogóle, to wybierz się do Meksyku... szybki bieg przez Rio Grande i już jesteś w raju, hahaha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje plany to zmiana całego
życia. planuję 1.obronić się 2.znaleźć pracę w zawodzie 3.zdać prawko 4.zamieszkać z narzeczonym 5.zrobić sobie tatuaż 6.porządnie podszkolić angielski 7.przygotowywać się do wyjazdu za granicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje plany to zmiana całego
ps. impra spontan, jakaś domówka, północ na mieście, a nad ranem planujemy wbić do jakiegoś klubu na tzw "krzywy ryj" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luka w baku
no to jest Amerykaninem jeśli urodził się w Stanach. W USA obowiązuje prawo ziemi. Nawet jeśli przyjechał do USA jako dorosły człowiek i ma ojca Amerykanina to nic nie stało na przeszkodzie by załatwić wcześniej zieloną kartę. To co on do tej pory był tam nielegalnie? Co za bzdura. A jak się uczył, pracował? Legalnie jest się już w okresie oczekiwania na zieloną k, ale te formalności chociaż zawiłe nie trwają rok, nawet w stanach gdzie rozpatruje się bardzo dużo takich wniosków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest legalnie, ale nie ma zielonej karty, ma obywatelstwo tymczasowe jeszcze do grudnia, także poza stany na razie nie może się ruszać. a że dotychczas miał to d.., a dopiero teraz zaistniała sytuacja, że chce mieć to obywatelstwo wczesniej, to mamy problem i staramy się o wczesniejsze zalatwienie. ale te sprawy bardzo wolno idą...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×