Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

no przecież :classic_cool: to ciasto to była metafora 😴 a tak w ogóle, widać że nie robiłeś karpatki nigdy :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli Ty ja upieczesz to moge czekac nawet 21 lat :classic_cool: Zniechecily Cie przygotowania do pieczenia :D🖐️ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałam później sprzątać pół godziny :O więc wolę kupić :classic_cool: ey, Ty jesteś jakiś podejrzany... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezpodstawne podejrzewanie o cos niesamowicie mnie denerwuje, pomimo tego ze zazwyczaj jestem spokojny :o PS: kiedy beda kolejne fotencje :classic_cool:🖐️ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś Ci coś wytłumaczę ;) a wymienianie fotami się jest przecież głupie, nie sadzisz? :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co chcesz mi wytlumaczyc :classic_cool:🖐️ ? Po glebszym przemysleniu sprawy stwierdzam, ze jednak nie jest glupie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko, przeciez zadawalas mi rozne pytania :classic_cool:🖐️. Ale jesli wedlug Ciebie tamto nie bylo rozkladaniem na czynniki pierwsze to mozesz zaczynac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to podstawa :classic_cool: po prostu próbuję sobie wyobrazić Ciebie lepiej :classic_cool: 🖐️ na pytania rozkładające pewnie byś nie odpowiedziała :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×