Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

"jego jedyna pasja to będzie siedzenie w kapciach, spanie, picie wódki ze zdziadziałymi jak on i drętwe zaloty" chyba mnie z kims pomyliles :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zajondz
Bla, bla, bla :O decyzja podjętA :D Juz nikt nie jest widdziany miłe w tym temacie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zajondz
A coś ty taki podejrzliwy dziś ? Nie zaloguje sie ale to ja . Siedzę na wykladzie i nie mogę się rozpraszac przecież :D jeszcze tylko 7 h :d za niedługo padnie mi tel :O i nie wiem jak prEzyje eszte dnia:( szczególnie ze spalam 90 minut, kurva :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejrzliwy, bo znowu piszesz o odejsciu z tematu:classic_cool:. Nie wiem skad pomysl, ze dluzszy czas temu chorowalem na kjójićą grype :classic_cool:. Nadal na nia choruje, chociaz teraz ciezko dostrzec objawy :classic_cool:. Pewnie sie uczylas :P ?Wspolczuje, ja juz czuje sie swietnie :classic_cool:. Wyzdrowialem w 1 noc, tak jak mowilem :D. Mam nadzieje, ze jak wrocisz to w koncu porozmawiamy dluzej, bo za 10 min mam cwiczenia i musze spadac :classic_cool:. Trzymam za Ciebie kciuki Mariolka 👄:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zajondz
Pózniej podesle ci może jakiś inny kontakt, temat mnie napravde już irytuje. :D nie po prostu nie mogłam zasnąć, Sprobuje ukrocic swe meki i może przespie się w aucie? :D lec, ja wracam do ekscytujacego słuchania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no, wchodzimy na wyzszy level :classic_cool::D. Czyli razem zrywamy kajdany kafe i łamiemy bat :classic_cool: ? Trzeba przygotowac napisy koncowe do tego serialu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze nie koniec, za niedługo przyjmę role kolejna :classic_cool: teraz się trochę wyczerpałam 😴 nie wiem co Ci podać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijany kijociek wylogowany
wróciłam na chwilę :classic_cool:🖐️ i co widzę, podrywasz inne?😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dog in the fogg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość une grande krolikiotta
u[p 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelec z Utoyi
up :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×