Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

No dobra, przyznam, ze przesadzilem i zachowalem sie jak idiota, ale czy to jest powod zeby od razu mnie tak traktowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce żebyś się przyznawał, żebym poczuła się inaczej. zresztą z innych powodów też nie chcę. zapominamy o sprawie :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moze byc jak dawniej 😭? Swietnie mi sie z Toba rozmawia, czuje ze jestes moja bratnia dusza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez nigdy nie zrobilbym z Ciebie idiotki... Chyba sie nie zrozumielismy, wiec powiedz o ktory post Ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Garę, Garę 🖐️ ja też w sumie żałuję, że tak wyszło, bo zdążyłam Cię polubić :O ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, nie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No powiedz w ktorym momencie "zrobilem z Ciebie idiotke", bo ja tego nie widze :O ? Nie chce zeby to tak sie skonczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, wtedy to zabolalo i tez poczulem sie jak idiota... Jednak potrafilem to zignorowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą różnicą, że nie pisałam tego na poważnie 🖐️ z minuty na minutę coraz bardziej dostrzegam, że Ty koorwa naprawdę nie rozumiesz tego ani trochę 😴 dlatego proponuję zakończyć tą rozmowę, bo jest bez sensu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak nie rozumiem tego co moglo spowodowac, ze tak sie na mnie wkoorwilas :o Napisalas, ze powodem bylo "pochopne wyciaganie wnioskow". Chyba koorwa przesadzasz, bo nie wymyslilem chooy wie czego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu piszemy o dwóch różnych sytuacjach :D 🖐️ na prawdę nie chcę już o tym rozmawiać, jeśli uważasz, że nic się nie stało. ok, zaakceptuję to. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jeśli napisałabym, ze chcę, co z tego skoro już tak nie będzie pomimo moich chęci? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×