Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

Skoro jest wszystko albo nic i chcesz pozostac przy niczym to oznacza, ze nie mozemy byc nawet znajomymi :classic_cool:😭 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez "Swieci z Bostonu" to jeden z filmow, ktore trzeba obejrzec przed koncem swiata [spioch:classic_cool:. Masz spore zaleglosci, panna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym sie skusil na wszystko, ale to Ty chyba tego nie chcesz :classic_cool:🖐️ Taki sens, ze skoro nie moge miec wszystkiego to chociaz bede mogl z Toba porozmawiac od czasu do czasu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę myśleć o Tobie jak o znajomym :O i w ogóle nie jestem zwolenniczką podtrzymywania znajomości w ten sposób 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakas pomaranczka w temacie sossssa napisala, ze nikt Cie tu nie lubi poza jakims napalencem (:classic_cool:), wiec z kim bedziesz prowadzila konwersacje jesli nie ze mna 😭:classic_cool: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to się nie martw :classic_cool: zresztą nie będę. zapowiada się popieprzony semestr także będę zajęta 😴 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro nie jestes zwolenniczka podtrzymywania znajomosci w sposob ktory przedstawilem to zawsze mozemy wyjsc na piwo, gdy bedziesz w Polszy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ey stop, o koorwa bo mnie wyobraźnia poniosła. :D postu wyżej nie było :D 🖐️ o pozytywna 🖐️ a jaka jest negatywna? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A "wyjsc na piwo" to tylko taka przeniosnia, bo glupio napisac "wyjsc na rum" :classic_cool: Poza tym nie lubie piwa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem jak chcesz myslec o mnie nie jak o znajomym, skoro nie ma szans na "wszystko", a "nic" Cie nie interesuje :classic_cool:. Moze chcesz sie mnie po prostu pozbyc :classic_cool: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko w tym przypadku mam problemy ze zrozumieniem o co Ci chodzi :classic_cool:🖐️. Masz zbyt skomplikowana psychike 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×