Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

Lepiej nie pytaj :o:o🖐️. A do tego musze uzywac proxy, bo moje IP niby zostalo zablokowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi o zestaw ktory byl chooyowy, ale tez o egzaminatora pojeba :o Na 21 osob zdalo tylko piec i to na 3 :O. Nawet osoby ktore na cwiczeniach mialy 4-5 oblaly... Sa 4 pytania i jesli na jedno nie odpowiesz to od razu oblewa, inni zadaja pytanie zastepcze :o. A poza tym jest chamski i uwaza sie za alfe i omege, podalem mu definicje z ksiazki naszego wykladowcy, a on stwierdzil, ze to nie wystarczy :o Uczylem sie do 3 i wstalem o 6, potem od 8 czekalem do 13 na egzamin tylko po to zeby oblac... Nie wiem czemu jest zablokowane, ktos kto korzysta z tej sieci co ja pewnie pisze na kafeterii, bo gdy kiedys chcialem zalozyc temat to wyskoczyl komunikat, ze w tej godzinie zalozylem 10 tematow :o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uroki studiowania w Polsce :O często słyszę o takich skoorwielach, bez szacunku do studentów i ich wysiłku. serdecznie współczuję... kiedy masz poprawkę? nie, nikt na kafeterii nie pisze, a raczej wątpliwe :P mi też się to kilka razy zdarzyło, a mam 100% pewność, ze jestem jedynym użytkownikiem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wiem, ale mam nadzieje, ze nie trafie znowu na niego... Dzisiaj w nocy bronilem Cie jak lew w temacie sosssa :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak swoja droga :classic_cool:. Z nudow dokladnie przeanalizowalem ostatnie zdjecie i zauwazylem zarys bielizny, a konkretnie czarnych... ! :classic_cool::D🖐️. Az wstyd, ze nie zauwazylem tego wczesniej 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż, musiałam sprawdzić :D to nie bielizna! :D 🖐️ 5-7cm za nisko :P 🖐️ no przecież jesteśmy znajomymi 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat dzisiaj nie mam ochoty Czesciowo przygotowany, jutro bede powtarzal 🖐️ PS: przeciez wiesz, ze nie traktuje Cie jak znajoma :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×